Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera - osiągi


Gość macias-1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja moją bez większych oporów na trasie Warszawa-Plońsk doszedłem do licznikowego 215 km/h. Gnałem za znajomego A4 1,8T i nie mógł mi odejść, a myślał że nie będzie miał problemu z objechaniem mojej Primerki. :lol:

 

nissan to nissan. to nie byle autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Osobiście popieram darecki-ego. Jadąc swoją P11 SR20DE dostałem żółta kartę od Najwyższego. Suneliscie kiedyś ślizgiem po trawniku i jezdni przy prędkości 170 km/h nie mając za bardzo wpływu na to co sie dzieje? Dodam tylko że zdąrzyłem się zmieścić pomiędzy dwa tiry i wyhamowac w rowie. Uszkodzony jedynie tylny zderzak. Od tamtej pory nie rajcuje mnie szybka jazda (to już dwa lata) i patrzę z politawaniem na idiotów nie szanujących swego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KORZEN :lol: - bajki mozesz juz zaczac pisac, calkiem dobrze ci to wychodzi, 1.8T!

 

balt - mow za siebie, tylko idiota mogl doprowadzic do takiej sytuacji!

 

dziwia mnie niektore vmax 2.0 primerek... moja bez problemu zamyka 200, a to slabsza werjsa 116KM, najwiecej jechalem 210 na zimowkach, nie probowalem szybciej jedynie z rozsadku, a opony letnie tylko do 180, wiec tez lepiej nie ryzykowac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja seryjna SR20De nie chciala jechać więcej jak 207km/h innym poposrtu tak licznik pokazuje.

 

Najprosciej jest dokonać analizy prędkościomierz na hamowni, wówcza bład pomairowy nie przekracza 1,5 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kurcze ja moim monowtryskiem na gazie (1991 0 2,0) poleciałem 180 ale jak zobaczyłem że się cały gtrzęsie i lusterka zaraz odlecą to podarowałem sobie dalszą próbę, chociaż pod nogą jeszcze miałem..bałem sie ze ta trupiarnia nie wytrzyma,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

176 km/h i ok 4,5 k obr/min,mysle ze 190 by pocisnela,ale mam stracha i z pasazarem nie szaleje :P p11 2.0 td

 

190 :shock: :shock: 2,0TD nigdy :!: Ja ostatnio swoja jechalem 178 wiecej sie nie dalo 8) . Chyba ze masz jakies przerobki. W danych fabrycznych pisze ze max. to 177km/h +/-2km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do przerobek to nie sadze by byly jakies,poprzedni wlasciciel to starszy pan,a na dodatek egzaminator prawa jazdy :D ale kto wie,jak wymienil silnik na nowke to mogl cos extra wmontowac hehe sprawdze na hamowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio swoja jechalem 178
pamietasz ile miales obrotow?

 

Cos okolo 4500-4700 nie pamietam dokladnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos okolo 4500-4700 nie pamietam dokladnie
to max silnika to te obroty? To dlaczego na nich niema czerwonego pola ze to juz max danger itd.? :D ja tu czegos nie kumam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez na A4 sprawdzałem swoją 1,6 16V LPG, 170-185 km/h mogę utrzymać, ale do Dortmundu w okolicy zagłębia Ruhry na gazie 203 km/h to był rekord, no to nara!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos okolo 4500-4700 nie pamietam dokladnie
to max silnika to te obroty? To dlaczego na nich niema czerwonego pola ze to juz max danger itd.? :D ja tu czegos nie kumam :/

To na pewno nie max. Na chamowni jak rozbujaliśmy silnik pod czerwone pole na obrotomierzu to na liczniku miał 200 km/h z groszem. Myśle tylko, że w trasie przy prędkościach powyżej 170 km/h (na liczniku) opory powitrza są już dość znaczne i silnik nie ma już więcej mocy aby rozpędzić bardziej autko. Ja po wymianie przepływki rozpędziłem primerkę do 180 km/h na liczniku - 10 km/h lepiej jak na starej przepływce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180km/h ladnie jak na takiego ciezkiego diselka :!:

Mysle ze na odpowiednim wydechu bylo by jeszcze o 10km/h szybciej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180km/h ladnie jak na takiego ciezkiego diselka :!:

Mysle ze na odpowiednim wydechu bylo by jeszcze o 10km/h szybciej :P

Ale to było licznikowe 180 km/h - rzeczywista prędkość była na pewno mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180km/h ladnie jak na takiego ciezkiego diselka :!:

Mysle ze na odpowiednim wydechu bylo by jeszcze o 10km/h szybciej :P

180 km/h (wskazania oczywiście licznika) jechałem spokojnie w Niemczech i na ich ropie nie były to maksymalne obroty i pedał gazu też nie był w podłodze. Za mną jechał kolega mercem 170. Ja go minęłem :)

190 jest moim zdaniem realną prędkością. Max może być ciut większy.

W Polsce nie jechałem szybciej niż 140-150 jakoś nie rajcuje mnie szybka jazda po polskich drogach.

W wakacje wybieram się na południe drogami niemieckimi może zrobię zdjęcie...

Gorzej że boję się że mi np. opona trzaśnie, taki już strachliwy jestem :oops: , (180 jechałem przez około 10s potem zwolniłem do 140)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wszystko mozna panowie smigajcie i po 300 km/h tylko na tory do jazdy sportowej prosze a nie po drogach widzieliscie kiedys takich delikwentow zawinietych na drzewie lub rowie ja juz kilku ogladalem i to rowniez porozbijanych na autostradach w niemczech ktore akurat wedlug mnie nie sa znowu takie rewelacyjne tacy to sie nawet na dawcow nie zawsze nadaja ech a taka reklame jak stop wariatom drogowym widzieli ??

a co do chlopcow z Firmy to w polsce macie jeszcze dobrze w stanach ostatno kolega przekrecil 180 i pytanie bylo jedno czy ma licencie pilota

po odpowiedzi nie kajdanki i pierdel a prawko przez szybke przez rok bedzie ogladal chcecie sie rozwalic wasz problem ale nie zabijajcie innych tylko dlatego zeby sprawdzic ile najczesciej stary samochod wyciagnie

a teraz zeby dalej nie smucic

to wyniki z toru calkiem calkiem obiecujace mimo ze automat (tryb S)letko w dol szybki prawy i prosta iii ..??? prawie 200 stowy bylo ale juz ryk straszny i tendencja do plywania po torze wiec odpuscilem szkoda zycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...