Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Powołanie sekcji sportowej Nissan Power Team


bort
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na dobrą sprawe jest tydzień czasu ale mam go strasznie mało w dzień, jutro powalcze z choelrnym koeltkorem wydechowym w wolnej chwili, tak po cichu sąde ze auto uda mi sie doprowadzić do stanu "lekkiego zapeirdalania" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będize Greg ale nie wiadomo czy wystartuje bo on boi dudek jest no i Banan Swoim 200SX, jak się zdąrzy zrobić wydech to się wystartuje jak nie to jako widzowie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będize Greg ale nie wiadomo czy wystartuje bo on boi dudek jest no i Banan Swoim 200SX, jak się zdąrzy zrobić wydech to się wystartuje jak nie to jako widzowie 8)

a ja bede??autem?? 8) :?: :twisted: :roll: :roll:

:D a może :cry: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręcą bo wozy niedokończone...

A Tobie grzesiu nei chce się wystartować więc na co to tyle km przejechać :roll: :?:

 

Do Tego Banan Nie ma męskiego wydechu i taką dwu setkę Sunny GTi objedzie a to zniechęci go do dlubania przy tej maszynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręcą bo wozy niedokończone...

A Tobie grzesiu nei chce się wystartować więc na co to tyle km przejechać :roll: :?:

 

Do Tego Banan Nie ma męskiego wydechu i taką dwu setkę Sunny GTi objedzie a to zniechęci go do dlubania przy tej maszynie...

 

bo ja lubie poogladac jak wozy kreca czasy a 200 km to jeszcze nie tak daleko zeby sie nie przejechac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może sie ustawiamy na bemowo konkretnie, na jazde jak ktoś ma czym a pozniej na bibe do rana??greg76 i ja sie piszemy!! młody, sami, coobcio??dawajcie ruszac zapyziałe dupska i sie spotykamy w składzie kompletnym!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Just For Fun !

Ja może do maja bede mieć te 250KM - Stage II wykonane to coś tam powalcze - postaram się o dobre tyły w klasie turbo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Taki mały OT, nbo nie chce dla takiej pierdoły wątka zakładac.

 

Czy jednym z wniosków z tego wykresu jest to iż aby efektownie przyśpieszać to nie warto kręcic powyżej 5tys tylko zmienic na wyższy bieg?

 

ALMERA1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie pomocnicze:

 

a jak przy 5K zmienisz bieg to na ile obrotow spadnie :?: ... i juz chyba gotowa odpowiedz :wink:

 

BTW jest taki topik z wykresami i chyba tam to powinno sie znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja tu widze to najodpowiedniejszy moment do zmiany biegów to ok 6900obr.min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 8 miesięcy temu...

Działa, sekcja sportowa sie uaktywni. Odpaliłem dzisiaj czerwoną i rechocze

lepiej niż Subarki. Majstersztyk z Coobcia wydechem.Jesczcze trochę i ....

założymy przyzwoite turbo na 300 KM !!!! A przysięgałem że będzie N/A :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa, sekcja sportowa sie uaktywni. Odpaliłem dzisiaj czerwoną i rechocze

lepiej niż Subarki. Majstersztyk z Coobcia wydechem.Jesczcze trochę i ....

założymy przyzwoite turbo na 300 KM !!!! A przysięgałem że będzie N/A :rolleyes:

 

 

Żeby przystapić do sekcji sportowej musze spełnić jakies warunki..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...