Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Modyfikacje SR20


Gość Przemo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eszi, fajny tylko że do polski nie wysyła...

Może jak by miał kilku chętnych to by wysłał, cena kusząca i ciekawe jak wypada wobec "popularnego" chińczyka?Mogę załatwić w Angli odbiorcę, który wysła do Polski, albo przez Wielkiego Waca można kombinować, uważam że warto gdyby cena była z wysyłką max. 400 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena była z wysyłką max. 400 zł

 

sama wysylka ok 100$ +prowizja za fatyge =?????

 

Pisalem kiedys do tego gostka emaila ze chce kupic kilka sztuk (5-8) z wysylka do PL ale sie nie odezwal :/

 

(ja nie pisalem bo z angielkim to srednio, ale kolezance wyslalem wersje w PL i napisala )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to jest pierwszej generacji stary kolektor chyba pacesetter... też chińczyk :)

czytaj dokładnie najpierw...: Dimension (Inlet/ Outlet): 2.0", 2.25"

czyli średnica wewnętrzna 50mm

 

kupuj ten z rurą zbiorczą 2,5 cala i rurkami kolektora 51mm tylko że akurat teraz na żadnym e-bay go nie ma... sprzedaje go również brytyjski sklep "XS POWER"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ten z Anglii kosztuje prawie 162F. Z przesyłką do Polski pewnie wyjdzie blisko 800zł... Trzeba było kupować jak złotówka była super mocna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że warto gdyby cena była z wysyłką max. 400 zł

Ja to do swojej primy mogłbym wziąść dziś jakby kosztowało na gotowo 600zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w srerbenj na kolektorze ale z wyjściem 2" czyli najwęższy dostępny jaki był na ebay no i najtańszy osiagnąłem przy splanowanej glowie o 1,5 i wałkach piper camsa 172KM i 217Nm... a reszta wydechu to grubszej średnicy 2,5 w przelocie było na którym obecnie lata xTomek.

No i dolot alu dedukowany do Hondy prelude.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpewniejszy mod to przestawienie rozrządu, kolekotr 4-2-1, wydech i strojenie elektroniki.

 

Czyli licząc że w seryjnej GT będzie 150km + te mody co napisałeś powyżej dadzą z 20-25km?

Jaki jest na dzisiaj koszt takiej zabway? +- ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena głownie uzalerzniona od tego za ile się kupi kolekotr wydechowy i zrobi wydech...

Myślę że od 3000 w górę można się zmieścić - oczywiście mowa o nerdzewce i kolekotrze z SSAC z wyjściem 2,5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko skad go wziac?? Podobno w Stanach sa takie ale bez wejscia na druga sonde lambda
W czym to przeszkadza dasz to do byle jakiego pana co spawa i już... no i nakrętke musisz sobie kupić M18x1,25 np. w sieci ASMET
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem po operacji u Coobcia. W moim jednopunkcie zwital wałek od gt. jestem bardzo happy. auto jest sporo dynamiczniejsze. naprawde ladnie ciagnie od dołu a co najciekawsze a teko sie nie spodziewalem spadło mi spalanie . na lpg z 12,5 /100 przy mieszanej jedzie czyli deptanie/ spokojna jazda do 11. 1,5 litra to juz cos :)

 

Jednym slowem smiało polecam zabiegi dr.Nismo :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

witanko kupilem walki oba od SR20DE i teraz jak lepiej oba wymienic czy tylko ssacy i jeszcze czy jest sens wymieniac kompa i zamontowac nowy od gt mam sr20de ten z 131km i ile mozna wyciagnac dodatkowycz konikow z walkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wałki z SR20DE nie będą ci pasowały... Tylko z rolkowego silnika SR20DEH a wiec alemra GTI/P11 GT.

Co prawda to prawda, P-10 tańsze w utrzymaniu i podnoszeniu osiągów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walki sa do 100Nx GTi i jak dobre beda

 

[ Dodano: Pon 27 Kwi, 2009 19:11 ]

Coobcio sam napisales Przełożenie wałka ssącego z silnika SR20DE (Tylko dla Posiadaczy silników SR20Di/De)

Wymiana wałka ssącego w silnikach SR20Di i De to bardzo fajna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie pierwsze p-11 te z 96 na jakim silniku rolkowym czy zwyklym :? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe31ca7aafb569d2.html tak wyglada od srodka a tak na zewnatrz http://filtron.fotosik.pl/albumy/625426.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie pierwsze p-11 te z 96 na jakim silniku rolkowym czy zwyklym :? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe31ca7aafb569d2.html tak wyglada od srodka a tak na zewnatrz http://filtron.fotosik.pl/albumy/625426.html

masz to samo co ja pod maską, więc już wiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to ja zglupialem do konca sprawdzalem dzisiaj VIN zeby byc pewny jaki mam silnik i zonk wedlog ruskiego VIN mam SR20de a zadzwonilem do serwisu i wedlog ich danych VIN pokazal ze mam SR20DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to ja zglupialem do konca sprawdzalem dzisiaj VIN zeby byc pewny jaki mam silnik i zonk wedlog ruskiego VIN mam SR20de a zadzwonilem do serwisu i wedlog ich danych VIN pokazal ze mam SR20DE

Wszystkie P-11 mają SR20De 131 KM, nawet po zdjęciu widać co masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no dobra a czym się różni sr20de o mocy 115km a 131 km?co można zrobić z silnikiem o mocy 115 km by go trochę podbić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra a czym się różni sr20de o mocy 115km a 131 km?co można zrobić z silnikiem o mocy 115 km by go trochę podbić ?

 

 

swap na DE z P11Gt razem ze skrzynią albo VE ze skrzynią z VZR lub z GT... innej opcji nie widzę reszta to strata czasu i kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym,iz silnik jest w naprawde rewelacyjnej kondycji.kupiłem go osobiście od starszego pana z raichu i troche mi szkoda go wyciągać i wsadzać niewiadomego pochodzenia jakiś motor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym,iz silnik jest w naprawde rewelacyjnej kondycji.kupiłem go osobiście od starszego pana z raichu i troche mi szkoda go wyciągać i wsadzać niewiadomego pochodzenia jakiś motor.

Cholera, że nie da się wałka ssącego z DEH włożyć, lub De. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...