Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Osiągi, mody i wykresy z hamowni naszych Nismo


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację. Jestem z niego zadowolony, bo wyniki potwierdzają tezę o trwałości i niezawodności silników nissana (mój ma 11 lat i 205kkm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba że odcinek od 6000 do samej góry wypada na gazie lepiej niż na benzynie - dobrze dobrana gazownia naprawdę.

 

Włek ssacy z primy GT czy sunnego GTI praktycznie nie zmienił by ci dołu a poprawił haraktersytyke po przekroczeniu ok 4000 - 4500 na bezynie i na gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z3.jpg

 

W V-techu jak widać mają bardzo fajny program do naszych 1,8 przesówa on odciecie o jakieś 300obr do tego moment i moc rosnie w praktycznie calym zakresie obr - Czy Pan ma jakiś zbliźony program w swojej ofercie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No No widze żę jest się czym chwalić Stebrna strzała :D

Chyba wykres przemieszcze na pierwszą stronę :)

 

Ps. na jakim doładowaniu to śmiga ?

Coś widać że na tych lekkich rolach Inerkcji boost spada - niestety jest to normą na teg typu hamowniach, myślę że jakbyś shamował się np. w VTG było by o wiele wiele lepiej moze nawet ponad 400Nm by pokazało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Jestem z niego zadowolony, bo wyniki potwierdzają tezę o trwałości i niezawodności silników nissana (mój ma 11 lat i 205kkm)

Ps. Nie mierziłeś ostatnio po zmianie wałka i na poprawionym dolocie jakie są parametry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No No widze żę jest się czym chwalić Stebrna strzała :D

Chyba wykres przemieszcze na pierwszą stronę :)

 

Ps. na jakim doładowaniu to śmiga ?

Coś widać że na tych lekkich rolach Inerkcji boost spada - niestety jest to normą na teg typu hamowniach, myślę że jakbyś shamował się np. w VTG było by o wiele wiele lepiej moze nawet ponad 400Nm by pokazało

 

Za pierwszą stronę dziękuję nissan to nissan.

Doładowanie seria.

Strzała miała robiony chip tunning, po zgraniu zawartości epromu okazało się że to strasznie amatorska fuszerka. :?

Właśnie czekam na programator i do roboty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydechu nie miałeś przypadkiem zmienionego ?

Morze jakiegoś Topica postawisz o sfojej furze w ktorym wszystkie mody opiszerz - tak jak robią to chlopaki, AKARCZMA, GREG76... Co Ty na to ??

Dodam że wiele osób jest mocno zainteresowanych twoim wozem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech prawie seria, wycięte katy pierwsze jeszcze niewydłubane (brak czasu i miejsca)

Topic napiszę jak się troszkę ogarnę, w obecnej chwili to prawie seria nie licząc stożka i parę innych pierdoł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli największej zatryczni brak, spore kożyści (jak planujesz więcej dmuchać) dałby Ci jakiś lużny przelotowy wydech, bezpośrednio od trubin jakaś Rura o średnicy 2,5" i niech tak lezie na sam koniec wydaje mi się że po czymś takim przybędzie naprawde fest mocy.

 

Swojego Czasy BRT po zrobieniu wydechu i dodaniu jedynie regulatora Ciśnienia paliwa uzyskał z tego silnika coś ok. 340KM nie bawił się w żadne Remapowanie czy świniaki ! ! !

 

W tych silnikach katalizatory pierwsze są odrazu na Downpipe - paranoja jakaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MalinN15.png

 

Oto mój wykresik :D jestem dumny :D

 

Coobcio napisał

"Przebieg masz jak z bajki idealny i wartosci zajesbite" "IGŁA" "Stary poweim CI ze masz najlepszy 1,4 z nissan klub polska "[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolook!!!

przy tym silniku VG30DETT spokojnie mozesz targac po 500 koni jak nic.

zgraj tylko wszystko jak nalezy 8)

 

 

PS. gratuluje 300 konikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że to nie do mnie tylko do okolook :) widziałem te autko spoko jest :) ma charakter a właściciel jeszcze lepszy :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Jestem z niego zadowolony, bo wyniki potwierdzają tezę o trwałości i niezawodności silników nissana (mój ma 11 lat i 205kkm)

Ps. Nie mierziłeś ostatnio po zmianie wałka i na poprawionym dolocie jakie są parametry ?

 

Jeszcze nie mierzyłem. Zrobię to przy okazji jakiejś wizyty w W-wie. Też jestem ciekaw jak zmienią się wykresy po tych modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie za wcześnie :) k**wa dużo roboty teraz mam :/ ja się piszę nie wcześniej jak za miesiąc - półtora a jak grupowo to jaki bonus? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To moje wykresy po ostatnich modach. W stosunku do pazdziernika moc na benzynie wzrosla o 10KM a na gazie zmalala o 6KM.

 

grab02.jpg

 

grab03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie płaściutko na tym gaziku, teraz korekte zaplonu u mnie mialeś więc z dolu i na góże mogło się poprawić :)

Gazik jaką ma mile plaską harakterystykę do 5000 obr.min.

A Benzynke pod koniec troche muli - ja bym pokąbinował z jakimś ukladem dolotowym większej pojemności - jakąś taką Czapke bym zrobił i zamnotował ją na tym jednopunkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sorki za foto ale skaner mi padl (h*j by go wziol)

 

zastanawia mnie dlaczego wukres taki poszarpany.

MOC PODANA NA KOLACH, MOMENT NALEZY POMNOIZYC PRZEZ 1.35 ABY WYSZLY Nm

 

13416314540-thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby oficjalnie na piwerszej stronie to zamiesci to musiż jakąś lepszą jakoś zaoferować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby oficjalnie na piwerszej stronie to zamiesci to musiż jakąś lepszą jakoś zaoferować ;)

 

moze byc na ostatniej ;)

nie wiem kiedy bedzie lepsza jakosc bo mi skaner padl :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...