Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NissanKlub.pl Performance 0-60mili i 1/4mili


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sie robi kolego, Ps. jest pewien kolega ktory ma bardzo rowne auto pod wzgledem osaigów - może to być bardzo ciekawy pojedynek na najblizszych oficjkalnych zawodach (19.09.2005)

 

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Sami Twój Sunny GTi jest oficjalnie najszybszym autem w naszym NISSAN KLUBIE :!: :!: :!:

 

Z tego co wiem nic twojej potędze nie dorównuje *:D

*w chwili obecnej z osob ktore startowały w tego typu imprezach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis po raz pierwszy spraidilem na odpowiednim sprzecie czas :) zawody byly w malym maisteczku ale nawet ozz byl gociem :) oj daje ale co tam co do moojej klasy to dotale dupsko od kilku ale najlepsze wyniki wybebeszonego NX na 185 na 14 :( oponkach to ET 15,263 ET + RT 15,773

jak na golasa i serie to ok ? :wink:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowego w gronie!

Fajnie żę się skusiłeś i wystartowałęś, a czas wykreciłeś zajesbity taki jak 171 konny 100Nx Ceremonego - no ale chlopak jest w stanach i po powrocie za pewne cośzrobi ze sprzegłem i wzmocni nieco napęd powinno być COOL.

 

Życzę coraz to lepszych wyników.

Ps. gdzie dokłądnei były te zawody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj po poludniu zauwazylem jakby auto znowu sie gorzej rozpedzalo no to wzialem G-techa i zmierzylem 0-60 mili, za kazdym razem wychodzilo w okolicach 11,8 sek :? :? :? tyle ze raczej na trzecim biegu to bylo, dodam ze jednak sprzeglo slizga przy takiej zabawie i jeszcze musze ustawic geometrie. cholera ale myslalem ze bedzie lepiej bo rano napewno lepiej targal, wymienie jeszcze filtr paliwa i zobaczymy po geometrii... ale to sprzeglo - f*ck :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jestem zaskoczony, dynamika jazdy jest duzo lepsza niz almery, wyprzedzanie idzie bardzo sprawnie, tylko czasami go zamula i zdarza sie ze przerywa na moment w okolicy 4000 rpm, ale najgorzej bylo z g-techem od 0-60 wtedy wyl silnik i slizgalo sprzeglo zamiast jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło kaput...

Jak cherz profesjonalne nadające sie do normalnej jazdy to czekaj, ja swoje zmeiniam na spieka i Ci odstąpie EXEDy Stage I Ogranic.

 

Ps. coś mi sięwydaje żę coś nei tak z ukłądem paliwowaym, aż sie prosi uderzyć na hamownię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STALOW WOLA zagladnijcie sobie na www.pswu.pl taki male nasze forum mozecie poczeytac - stalowa wola jakies 240 km od warszawki - bylo ok asfalt ciut za sliski ! nastepne w rzeszowie ale dokladnej daty jeszcze nie znam !

 

tak apropo czasu to sam sie dziwilem, po kapitalce silniczek , nic nie robilem- znajomy mechanik lubi robic dobrze bez fuszery, popracowal przy silniczku i ... musze sie shamowac tak z ciekawosci

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy za infomację :)

W przyszłym sezonie bankowo wystartuje u was i bede reprezentowac potenge Nissna w klasie niskobudrzetowej :wink:

 

Ps. z Twoiej wypoweidzi wnioskuje że to był twoj peirwszy start w tego typu imprezie -poweidz jak emocje i adrenalina na starcie i jak się sprzęt sprawował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I raz zawsze nerwowy :) nernajbardziej chcialem objechac HONDY z v -tec ami ale moje oponki 185 na 14 nie radza sobie, musialem slizgac sie na sprzegle startujac z max 3 ,5 tys badz ledwo ruszac zx1,5 tys. o strzelaniu ze sprzegla przy 3,4 tys nie bylo mowy :( i tu stracilem do 4 miejsca 2 dziesiata, wydaje mi sie ze to przez to przez kiepskie starty, no i czas reakcji - I raz ze swiatel ...

 

wybebeszylem i zwazylem na wadze - 1038 kg /na piwko panu dalem i zwazy mnie tam gdzie wegiel sprzedaja-wiecie taki zabite dechami wagi ;) /

 

wiecej z wagi nie zrzuce .

 

z modyfikacji 0 tylko wydech bez kata i mozna powiedziec puty koncowy :) chyba juz pisalem silnik po kapitalce :) nowe sprzeglo olej filtry ale wszystko seria

 

fakt podjaralem sie i w rzeszowie chcialbym zejsc ponizej 15 , taki plany zobacymy . NISSAN POWER !!!

 

ale zdziwony jestem osiagami innych 2.0 16V o podobnych mocach - TRAGEDIA fiat kupa powyzej 17 hyundai to samo , no GSi 150 nawet nawet ale reszta procz hond naprawde slabeusze !!!

 

dobra uciekam wieczorkiem cos jeszcze napisze ! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo chcialem juz w tym roku ale masa problemow tech a co za tym idzie finansowych :? ale w przyszlym roku objedziemy kilku :D technicznie autko sprawne w 100% teraz blach i srodeczek . jak to zrobie to dobre fele i oponki no i zaczynamy dlubac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno:

powiedzcie mi Panowie i Kobiety czemu taki dobry czas wykrecilem ??!!

patrzac na czasy naszych klubowych nissanko to jest rewelka, jak dla mnie :o !!

a moge sie tam znalesc, prosze :) na tej liscie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...