Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PRIMERA by GRINGO


Gość Gringo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie z Klubu i Forum NKP, chciałem przedstawić fotki mojej Primery oraz z przebiegu jej modyfikacji

 

dsc00383os7.jpg

 

Wyposarzenie seryjne

- elektryczne szyby x4

- elektryczny szyberdach

- komputer pokładowy

- tapicerka welurowa

- drewniane wykończenia - kierownica i środkowy panel

- wszystkie klamki w chromie

- listwy, zderzaki i lusterka w kolorze nadwozia

- felgi alu 15"

- regulacja prędkości wycieraczek na I biegu

- klimatyzacja

- halogeny

- 2x airbag

 

dsc00336hj7.jpg

 

dsc00337beznumerwnq7.jpg

 

Zmiany wizualne

- przedni zderzak od modelu GT

- progi od modelu GT

- tylnia lotka

- przedni hokey od Renault Laguna I

- alufelgi 17" TSW Reflex

- opony Good Year Eagle F1 215/45 R17

- Gril od modelu GT

- skrócony drążek zmiany biegów i drewaniana gałka

- białe boczne kierunki dedykowane do Nissana Maximy

 

Mój lakiernik w akcji....

dsc00351zp5.jpg

 

dsc00354si7.jpg

 

dsc00360rk7.jpg

 

dsc00382ik5.jpg

 

dsc00384beznumerwhb5.jpg

 

dsc00385yg6.jpg

 

dsc00388jl5.jpg

 

dsc00392cz3.jpg

 

dsc00396kt7.jpg

 

dsc00401cs3.jpg

 

Silnik jeszcze ;) seryjny

 

dsc00199hl3.jpg

 

To co chętnie widziałbym jeszcze na mojej liście modów to:

- dolot CAI

- przestawiony zapłon

- tylni zderzak od GT

- przyciemnione szyby

- coś z układem wydechowym ;)

- światła xenon

 

A ten gościu po prawej stronie to JA :P

49c50197b80779e0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gringo wydaje mnie sie czy zapomniałeś o fotkach... :D

Co do serii to mamy identyczną tyle że ja szarą :D a sorry ja mam 4 jaśki nie 2 i brak szyberka :diabel: :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom Greg ma racje hehe

Wizualnie po przeróbkach wygląda za***iście. :D też chce przerobić na ala GT ale do tego jeszcze mi daleko!!! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki detal: silniki SR20De 3gen montowane w p11 nie posiadaja juz EGR

Człowiek jednak uczy się całe życie....dzieki za info

;)

 

ciesze sie jak czasem sie na cos przydam :P

 

troche sie woz zmienia jak sie wrzuci progi i przedni zderzak, co :?: :D

napisz czy podkladka z lagi weszla plug&play czy byly jakies kombinacje norweskie?

 

ps. ciagle myslalem ze masz SRi dopiero po braku rozporki sie zorientowalem. jak bys byl zainteresowany to moze bym mogl kolowac.

 

woz swietnie wyglada :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, człowiek uczy się całe życie i pewnie jeszcze nie raz strzele gafe ;) ale dzięki waszej uprzejmości będę mogł się poprawić...

 

 

P.S. wielkie dzięki dla Bombla który pomógł mi zamieścic prawidłowo fotki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz czy podkladka z lagi weszla plug&play czy byly jakies kombinacje norweskie?

Powiem ci że jak chcesz ją puścic idealnie po rancie zderzaka to troszke brakuje z boku na końcach,ale jak troszke wsadzisz ją głembiej to jest OK,montarz u mnie trwał dosłownie 10 minut, kolega wszedł do kanału, przyłożył i przyłapał. Widziałem przynajmniej dwa modele dokladek,jedna z otworami po bokach,a druga bez, nie wiem czy ich wymiary są takie same,ale wiem ze ta z otworami pasuje na 100%

ps. ciagle myslalem ze masz SRi dopiero po braku rozporki sie zorientowalem. jak bys byl zainteresowany to moze bym mogl kolowac

To nie jest SRi, ale z tego ci mi wiadomo silnik jest taki sam. Rozpórki nie mam,ale chętnie bym ją tam zobaczył - zmiana tylko dla wyglądu pod maską...

troche sie woz zmienia jak sie wrzuci progi i przedni zderzak, co

Niby nic,ale jednak auto juz troche lepiej wygląda...chętnie zrobiłbym coś z tylnym zderzakiem, czas pokaże ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale brakuje mi fotki od tyłu.

 

Bo od tyłu nic ciekawego sie jeszcze nie dzieje, brakuje końcówki na wydechu i zderzak jest seryjny, kolega DuMonde ma załatwić jakąś dokładke pod tylny zderzak, jak chociaż dojdzie końcówka na wydech to wrzuce foto

 

Wizualnie po przeróbkach wygląda za***iście. też chce przerobić na ala GT ale do tego jeszcze mi daleko!!!

czekamy na ciebie M@ły ;)

 

Dziękuje chłopaki za pozytywne opinie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Corsie miałem zmieniony ostatni tłumik i fajnie sie po mieście jeździ,ale jak jedziesz gdzieś dalej to bynajmniej dla mnie jest zagłośno, zobacze co mi we Wrocławiu zapropnują z samych końcówek, jak nic mi sie nie spodoba to będe myślał nad całym tłumikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombel coś będe myślał nad tłumikiem bo tak nie może zostać ;)

Bardzo....... i ze smakiem.

Dziękuje Jarkk

delikatna polerka pokrywy klawiatury

Tu sie właśnie zastanawiam, bo nie wiem jak i czym wypolerować pokrywe, myślałem nad pomalowaniem jej na jakiś kolor i spolerowaniu farby z napisów na pokrywie...

Chętnie skorzystam z porad ludzi którzy juz to zrobili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki Bombel za link, może dzisiaj podjade do mojego lakiernika niech rzuci okiem na tą pokrywe....i sie wypowie....jak sie podejmie polerowania to będe mial spolerowaną,a jak powie że malujemy to chyba pomaluje...ten temat jeszcze przemyśle...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gringo, jak będziesz się pozbywał swojej Primerki to daj znać

 

Jak narazie nie przymierzam się do sprzedaży, ale z czasem pewnie znudzi mi sie Primera, także wtedy napewno dam znać... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu spedzasz przy czyszczeniu?

Jakoś Nissan nie jest tak pieszczony jak poprzednia Corsa, chyba dlatego że mam coraz mniej wolnego czasu, Nissana umyłem po zimie,poodkurzałem i wytarłem kurze - z pomalowaniem wszystkich zacisków i zmianą kół na letnie zajeło mi to około 3 godziny. Srebrny kolor łatwo utrzymać w czystości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garaż piękna sprawa - z ciepłą wodą, myjką ciśnieniową,okafelkowany z duzym podjazdem :P sie rozmarzyłem hehe....

Moze niedlugo bede mial garaz,to wtedy doprowadze auto do normalnego wygladu.Teraz to mchem zarasta

Misiek młody jestes to tylko o auto zostało ci dbać...będziesz miał żone i dzieci to juz mniej czasu ci zostanie dla auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość misiek_83

Tak,tylko ze ja mieszkam w miescie i nie mam jak samemu myc,nwert odkurzyc ciezko.Moze bedzie chatka z garazem,to bede przy aucie robil to i tamto.Tak nie bardzo isc na parking i grzebac przed blokiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie ją uzbroiłeś spoilery fele podoba mi się :)

Ja narazie nic w tym kierunku mam dużą chęć na tylną lotkę ale nigdzie nie mogę kupić :(

 

Srebrny kolor łatwo utrzymać w czystości :P

 

100% się zgadzam ja niestety mój zielony przekląłem kilka razy po myciu oki a na drugi dzień to samo normalnie ręce opadają i chęci od mycia odchodzą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie zrobiles primke nie ma co heh a ja mam pytanie gdzie dorwales ten grill i dokladke zderzaka kurde bo widza mi sie i nie moge dorwac nigdzie i ile dales za to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie nic w tym kierunku mam dużą chęć na tylną lotkę ale nigdzie nie mogę kupić

Ogólnie jest ciężko dostać spoilery do P11, szczególnie jak szukasz oryginalnych Nissana, bo wiem że gdzieś robią odlewy i nawet na forum kilka razy podali namiar na ta firme, ja szukałem ponad pół roku

Tak,tylko ze ja mieszkam w miescie i nie mam jak samemu myc,nwert odkurzyc ciezko

Ja tez mieszkam w mieście, ale jest myjka ręczna pod marketem i stacja Orlen, na myjce mi chłopaki autko oblecą - ze srebrnym nie ma duzo zabawy, a później kupuje żetony na Orlenie i sam odkurzam,czyszcze itd...najcześciej spotykamy się w jakis weekend z kolegami i robimy zbiorowe porządki ;)

mam pytanie gdzie dorwales ten grill i dokladke zderzaka kurde bo widza mi sie i nie moge dorwac nigdzie i ile dales za to??

Gril kupiłem z rozbitej primery z Anglii, nie wiem dokladnie z jakiej to jest wersji ale ponoć z GT po 98'a dokładka zderzaka przyjacielu to hokey z Renault Laguna I ;) Niemiecki patent - zgapiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...