Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PRIMERA by GRINGO


Gość Gringo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No, śliczne te felgi Ale nie telepie na naszych drogach ?

To zależy po których drogach się jeździ, ale ogolnie nie jest źle, 215/45 to jeszcze nie jest tragedia....podobna wysokość opon jak 195/50.

Ostatnia fotka to zdaje się z Boszkowa?

Zgadza się kolego, to jest Boszkowo, nie ma jak gyros "U Kasi" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Gringo

Hello,

 

juz dawno nic nie pisałem w tym temacie....tak jakby mody się zatrzymały... ;) ale to nie prawda :P u mojego nadwornego lakiernika lezy juz tylny zderzak od GT którego własnie brakuje do kompletu :diabel2: jak juz wejdzie zderzak, trzeba będzie coś z wydechem zrobić bo tak to sztruclowaty jest....oczywiście umieszcze fotki z prowadzonych prac ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

tak jak automat powiedział w końcu moj lakiernik i ja wspólnie znaleźlismy czas i chęci zeby założyć zderzak do tyłu...

 

Wczoraj juz były pierwsze przymiarki...

 

dsc00417sh5.jpg

 

dsc00419wx8.jpg

 

W czwartek będzie juz lakierek i w piątek od rana będzie się zakładał... także na weekend juz zawita na aucie... pozostanie mi tylko wybrać się do wrocławia i założyć jakąś ładną chromowaną rurke na wydech ;)

 

Pozdrawiam i reszte fotek dorzuce po zainstalowaniu zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieje, że całą końcową puchę?? Nakladki wyglądają conajmniej dziwnie

 

Zobaczymy jak pojade zakładać...wolałbym samą końcówkę bo wiem że sportowe tłumiki są wkurzające na dłuższą trase, super sie jeździ po mieście itd,ale jak lecisz na wakacje to troche wkurza buczenie....przerabiałem to juz w corsie. Ale czas pokaże, bo jak żadna końcówka mi sie nie spodoba to wjedzie jakis wydech, żeby to miało ręce i nogi... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że kupisz sobie KM MALONA, czy inny shit, to wtedy współczuje

Właśnie KM Malon miałem w corsie.... :P nie było tragedii ale slychac było jednak buczenie...może dlatego ze to mała puszka i hatchback w sedanie może byłoby ciszej...moj kolega ma prawie nowego Ultera do sprzedania, miał gow Galancie założonego przez tydzień, zdjoł bo zagłośny był, jeździłem z nim i fajtycznie wkurzało po trasie....zobaczymy co zrobie...narazie nie mam konkretnego planu, pojade do expertów i zobacze co zaproponuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AUTOMAT_82

Widziałem na Allegro tłumiki sportowe dedykowane, z możliwością wyboru głośności: standard, lekki bas i całkowity hardcore -> http://moto.allegro.pl/item206244231_tlumi...cja_2_lata.html

Jakbyś się zdecydował na samą końcówkę to proponuję Ultera N1-07-2K. Nie jest to sama nakładka a końcówka z rurą do wspawania na tłumik. Rewelacyjnie wygląda (fotki na stronie Ultera tego nie oddają nawet w 50%) a do naszych Primer ma odpowiednią długość i nie wystaje zbytnio poza zderzak, a tylko w przyzwoitych granicach dla lepszego efektu. Sam pewnie wiesz że tłumik kończy się blisko skraju zderzaka, a ta końcówka pasuje jak ulał.

Pozdro i czekam na efekty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś się zdecydował na samą końcówkę to proponuję Ultera N1-07-2K. Nie jest to sama nakładka a końcówka z rurą do wspawania na tłumik. Rewelacyjnie wygląda (fotki na stronie Ultera tego nie oddają nawet w 50%)

 

Wielkie dzięki automat za podanie konkretnego modelu końcówki, będe o taką sie rozpytywał, zdam sie na twoj gust i skoro tobie sie podoba to mi też powinna przypaść do gustu. Dzięki jeszcze raz i punkcik ode mnie...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Witam :P

 

W końcu moge wrzucic fotki rzeczy które ostatnio weszły na pokład mojej P11, wcześniej jakoś czasu nie było ;) Chciałbym zaznaczyć ze jakość zdjęć jest średnia,dlatego ze wszystkie fotki jakie tu wrzucam są robione telefonem :)

 

Zaczne od nowej gałki zmiany biegów, jestem w szoku ze za tak małe pieniądze w końcu udało mi sie kupic gałke która tak fajnie leży w dłoni i jest tak dobrze wykonana, dzięki skróceniu drążka teraz biegi super sie zmienia

dsc00452pt6.jpg

dsc00455hx7.jpg

 

Kolejna rzecz jaka jest z nowości to wyczekany tylny zderzak od GT i końcówka na tłumiku Ulter. Wielkie podziękowania dla kolegi AUTOMAT_82 za podanie konkretnego modelu końcówki, mi sie podoba,wiem ze są tu przeciwnicy końcówek i zwolennicy sportowych wydechów,ale ja zostalem przy końcówce. Z resztą oceńce sami jak to wygląda....

dsc00453mo0.jpg

dsc00454ha0.jpg

dsc00455kx7.jpg

dsc00456uj6.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AUTOMAT_82

No w końcu się doczekałem fotek. Auto łudząco podobne do mojego ;) Cieszę się że końcówka się podoba, bo z gustem to różnie bywa, jednym się podoba innym nie. Auto wiele zyskało od momentu gdy widziałem ostatnie foty :D

Skrócenie drążka to tylko cięcie i gwintowanie czy więcej zabawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto łudząco podobne do mojego

Przeciez wiesz że to są klony :P

Skrócenie drążka to tylko cięcie i gwintowanie czy więcej zabawy?

Cała operacja polegała n ucięciu drążka brzeszczotem, nic nie było gwintowane, gałka sama w sobie ma mocowanie na trzy imbusowe śrubki wiec wszystko trzyma sie i pasuje jak złoto... ;) naprawde super sie biegi zmienia w porównaniu do seryjnej gałki

Auto wiele zyskało od momentu gdy widziałem ostatnie foty

Dzięki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość AUTOMAT_82

Słyszałem że masz przyciemnione szyby, ale nadal nie ma obiecanych fotek na forum. Jestem ciekaw jak to się prezentuje na aucie bo sam poważnie myślę o przyciemnieniu szyb o 30%. Ale chcę wszystkie szyby walnąć oprócz przedniej oczywiście bo same tylne w sedanie wyglądają beznadziejnie. W wolnej chwili może wrzucisz jakie u ciebie są efekty po tym zabiegu?

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość AUTOMAT_82

Gringo, naprawdę szyby robią niesamowite wrażenie :!!: . Ja po powrocie z rejsu też chcę zrobić szybki, lecz wszystkie 30% aby się w miarę cofało jeszcze :D

rafp11, ja od siebie mogę ci powiedzieć że w Gdańsku na to autko taka praca z foliami kosztuje 580zł. Koleś przyciemnia szyby też w salonie Toyoty więc to nie jest cena od jakiegoś kolesia z garażu na uboczu. Jeśli chodzi o wykonanie to z drzwi ściąga tapicerkę a z tylną sobie jakoś radzi bez demontażu czegokolwiek. I wychodzi mu to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jeśli możesz mi powiedziec gdzie można nabyc takie super fele będę wdzięczny

Ja po te felgi jechałem specialnie z Wrocławia do Łodzi, był to jednorazowy strzał, facet sprowadził je z UK i nie mogł ich sprzedać bo mówił że rozstaw śrub nie jest popularny...ale fajnie że ci się podobają...

Można wiedzieć ile za przyciemnienie szybek i czy nie było problemów z tylną szybą?

Ja zapłaciłem we wrocławiu 450 pln, dostałem rabat 50 pln bo juz drugie auto u nich przyciemniałem. Co do tylniej szyby to nie było problemów,nie jest jakoś wybitnie wypuklona zeby trzeba było dzielić folie.

Gringo, naprawdę szyby robią niesamowite wrażenie

Dzięki automat, czekam teraz na ciebie i znowu będą jak bliżniaczki ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...