Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PRIMERA by GRINGO


Gość Gringo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Felgi super i na samochodzik można patrzeć godzinami

 

Dzięki kolego...fajnie że taki wiekowy samochód może jeszcze cieszyć oko ;)

 

Napisz co planujesz dalej.

 

Cześć Tomek, co do planów to mam zamiar przemalować felgi duzo ciekawszym lakierem, włożyć xenony do których sie przymierzam juz kupe czasu ale jakoś nie mam impulsu motywacyjnego ;) a tak po cichu myśle żeby prysnąć na czarno środkowe "żebro" w przednim zderzaku,wtedy zrobi się wizualne wrażenie dużego wlotu powietrza....trzeba spróbowac,może wyglądać OK,a jak nie to wrócimy do starej wersji :P

 

Pozdrowionka koledzy :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką średnice ma ta twoja końcówka i jak się prezentuje na żywo. Jesteś z niej w 100% zadowolony? Chciałbym sobie wreszcie coś wybrać ale nie mogę się zdecydować czy założyć samą końcówkę czy cały tłumik i jaki kształt końcówki.

Co do felg to zastanawiam się nad polerowaniem, kumpel sobie spolerował w golfie i wygląda rewelacyjnie.

A z tym żebrem to może być ciekawy patent, ciekawe jak to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

co do końcówki to ja z niej jestem zadowolony, podsunoł mi pomysł Automat z tą końcówka...dokładny model itd jest gdzies podany w tej prezentacji. Na zywo wygląda OK, skromnie i bez jakiegos przepychu, ładnie pasuje w otwór jaki jest w zderzaku...moim zdaniem w skali od 0 do 10 dałbym 9 ;)

Ja swoich felg nie przepoleruje bo mam plastikowe zaślepki na śruby,a plastiku nie wypolerujesz hehe :P dlatego musze pomalować. Mam zdolnego lakiernika wiec będzie dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość AUTOMAT_82

No Tomek jestem ciekawy efektu po przemalowaniu zebra w zderzaku. Moze byc kozacko. Ja za swoja sie zabiore zaraz po powrocie z morza, czyli gdzies za 4 tygodnie. Jeszcze jesionia wpadlo mi kilka pomyslow, i zamierzam wszystkie zrealizowac. Wtedy ci sie pochwale i sie zobaczysz ;-) Mysle ze w ciagu miesiaca wszystko skoncze. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś jest zainteresowany to mogę mu za symbolczne 50 zł oddać tłumik końcowy od mojej sportline z oryginalna końcówkę taką jak w sportline i stw były .... tłumik jest sprawny i nie zardzewiały (zmieniłem u siebie cały wydech i został tłumik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

PNW dzięki wielkie za propozycje,ale Primera została sprzedana w dobre ręce :) teraz cieszy innego kierowce ;) Także na obecną chwile koniec przygody z P11 :(

Może kiedyś jeszcze wróce do tej marki samochodów...ale pod warunkiem że Nissan weźmie rozwód z Renault ;)

 

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...