Jump to content
Guest sunny001

Mapa Polski - Nawigacja-Primera P12

Recommended Posts

wostok

Mam działająca nawigacje do P12. Mapa Polski jest , wskazuje ulice jak i prowadzi ale mówi po angielsku. Najgorsze to to , że odległość mówi w jardach.

Majkelo

@WOSTOK jeżeli masz działającą nawigacje z mapą polski, to udostępnij :)

A jeżeli masz również bez to możesz też zarzucić :)

Bumi121
W dniu 13.05.2014 o 09:09, wostok napisał:

Mam działająca nawigacje do P12. Mapa Polski jest , wskazuje ulice jak i prowadzi ale mówi po angielsku. Najgorsze to to , że odległość mówi w jardach.

Witam serdecznie, posiadam nissana primera 12, jestem laikiem w tych kwestiach, chciałbym posiadać płytę z navi ponieważ niemoge nic ustawić na monitorze, a słyszałam żeby ustawić cokolwiek potrzebna płyta, setinng nie reaguje, niewim jak ustawić pulpit tzn rozjaśnić, zegar spalanie itp czy byłbyś miły i pomógł mi 

krzys11

Poszukuje aktualnej mapy do Qashqaia 2009 rok nawigacja  na DVD mam plytke z 2013 r jezeli ktos ma nowsza to prosze o kontakt

Andrzej G

Szanowni przedmówcy.

Nie każdy ma rozeznanie jakie macie tam u siebie oznaczenia na płycie/karcie, więc gdybyście tak raczyli dać trochę z siebie i podali trochę szczegółów, jak model i rocznik auta, co tam macie na pokładzie (jaka navi, oznaczenie aktualnie posiadanej płytki/karty), pewnie znalazł by się ktoś, kto byłby w stanie wam pomóc.
Prosty przykład - w QQ z 2009r można spotkać 2 rodzaje navi Navi w QQ 2009 , a wróżki na forum nie mamy. Do NC1 są dostępne najnowsze mapy, natomiast do Connect Premium 2 (X7), ostatnia aktualizacja pochodzi z 2013r.

Proponuję rozpoczynać poszukiwania od samodzielnego ustalenia, na co możecie liczyć, klikając na podanej stronie w MENU , następnie wybrać swoje auto, wskazać rocznik ... To chyba niezbyt trudne ?