Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mapa Polski - Nawigacja-Primera P12


Gość sunny001
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam działająca nawigacje do P12. Mapa Polski jest , wskazuje ulice jak i prowadzi ale mówi po angielsku. Najgorsze to to , że odległość mówi w jardach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@WOSTOK jeżeli masz działającą nawigacje z mapą polski, to udostępnij :)

A jeżeli masz również bez to możesz też zarzucić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 13.05.2014 o 09:09, wostok napisał:

Mam działająca nawigacje do P12. Mapa Polski jest , wskazuje ulice jak i prowadzi ale mówi po angielsku. Najgorsze to to , że odległość mówi w jardach.

Witam serdecznie, posiadam nissana primera 12, jestem laikiem w tych kwestiach, chciałbym posiadać płytę z navi ponieważ niemoge nic ustawić na monitorze, a słyszałam żeby ustawić cokolwiek potrzebna płyta, setinng nie reaguje, niewim jak ustawić pulpit tzn rozjaśnić, zegar spalanie itp czy byłbyś miły i pomógł mi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szanowni przedmówcy.

Nie każdy ma rozeznanie jakie macie tam u siebie oznaczenia na płycie/karcie, więc gdybyście tak raczyli dać trochę z siebie i podali trochę szczegółów, jak model i rocznik auta, co tam macie na pokładzie (jaka navi, oznaczenie aktualnie posiadanej płytki/karty), pewnie znalazł by się ktoś, kto byłby w stanie wam pomóc.
Prosty przykład - w QQ z 2009r można spotkać 2 rodzaje navi Navi w QQ 2009 , a wróżki na forum nie mamy. Do NC1 są dostępne najnowsze mapy, natomiast do Connect Premium 2 (X7), ostatnia aktualizacja pochodzi z 2013r.

Proponuję rozpoczynać poszukiwania od samodzielnego ustalenia, na co możecie liczyć, klikając na podanej stronie w MENU , następnie wybrać swoje auto, wskazać rocznik ... To chyba niezbyt trudne ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...