Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Sunny N14VE


Gość Yarkoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

będzie film z najbliższego track daya, będą dobre opony, zawias oraz mam nadzieje, że również ładne kółka

To mógłbyś skręcić filma np. na IV od 100Km/h to też by dobrze zobrazowało te KM i Nm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kolka masz bardzo ladne :)

 

miałem :(

 

Widziałem na stalówkach i dobrze wygląda :) Czemu piszesz, że miałeś? Zdjęli Ci, czy zdjąłeś pod zimówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kolka masz bardzo ladne :)

 

miałem :(

 

Widziałem na stalówkach i dobrze wygląda :) Czemu piszesz, że miałeś? Zdjęli Ci, czy zdjąłeś pod zimówki?

 

zimówki mam 14' a ATS'y były 15'stki.

 

Sprzedałem je, na wiosnę spróbuje ogarnąć takie same, a jak nie to zakładam przemalowane na czarny półmat OEM'y 15'stki z Almery GTi.

 

to predkosciomierz juz dziala? :P

 

nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj stary d*py dałeś że nie zainteresowałeś się tyki wałkami z SR16VE N1, ale mam dobrą opcję dla ciebie bowiem z Czarkiem będziemy robić 240Konnego sanuszczana właśnie na tych wałkach więc jakby co to będziem mieć luzem z SR16VE :)

 

[ Dodano: Pon 01 Wrz, 2008 17:36 ]

NOWOŚĆ proszę:

SR16VECamsforYarko.jpg

Stary dawny i zapomniany projekcik doczekał się odgrzebania i usprawniania :)

Cholernie jestem ciekaw co przyniosą świerzo zdobyte wałeczki - najagresywniejsze co jest dostępne pod seryjne sprężyny a więc set z SR16VE i to wszystko kosztem mojego powoli zbliżającego się projektu z Męskim SR20VE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

A te wałki nie miały iść do drugiego VE? Yarko zatwardziałe czekał ale w końcu poszedł grubiej. Jakie orientacyjne przyrosty? 210KM pęknie? Ciekawe jak rozłoży się na nich moment?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza zmianą wałeczków odcinkę przestawiliśmy na 8500obr.min no i trochę dopieściliśmy mapę paliwową, na zapłon i chwilę prawdy przyjdzie nam poczekać do wypadku na hamownię. Moim skromnym zdaniem fajnie się zrobiło prawie zamyka obrotkę i aż chce się jeszcze wyżej kręcić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza zmianą wałeczków odcinkę przestawiliśmy na 8500obr.min no i trochę dopieściliśmy mapę paliwową, na zapłon i chwilę prawdy przyjdzie nam poczekać do wypadku na hamownię. Moim skromnym zdaniem fajnie się zrobiło prawie zamyka obrotkę i aż chce się jeszcze wyżej kręcić :D

Yarkoo, będziesz 14-go w Rykach? Swoją drogą, taka operacja też by się czerwonej przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bieda nic się nie dzieje - muszę chłopaka namówić na hamowanko czwartowe, zwłaszcza że ma do hamowni jakieś 1000metrów :D

 

[ Dodano: Pią 05 Gru, 2008 12:37 ]

Czas nieco odświeżyć nieco topic, tak wiec od jakiegoś czasu siedzą wałki z SR16VE, poprawiły dół w zakresie 1000-1500obr.min no i sporo góry dodały a co tu dużo pisać,

look at that:D

yarko1zf1.jpg

 

Tak więc nowy rekord Polski w Wolnossącym 2.0 z fabryki nissana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tam będę namawiać na lekkie tłoki z SR16VE N1 z teflonem po bokach - 384gr sztuka i jakieś lekkie korbki np. EAGLE, wówczas nie będzie strachu że przy 9 tysiach coś nie wyda :D

No i z 10,3:1 podniesie się stopień sprężania do blisko 13:1 teraz to sporo doda a przy np. N1 wałkach może być niezły wariat :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi dałeś mi kopa :D 214/207 to rezultat mistrzowski. Gratki przy otwartej kurtynie :D

pozdro od czerwonej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy trzeba jakieś spłodzić !!

Jak bedzie jakoś cieplej to moze by tak się ustawić sunniaczami i coś pokrecić :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyś ty tak każdemu nie zaczo.ł tłoków z sr16ve wkładać bo żadna HOND vtec nie będzie chciała z nami się ganiać-ale projekt PROFI,i to jeszcze nie koniec...gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hehe szpiegowskie foto:

 

przod.jpg

 

ustawienie.jpg

 

Wynikami kręcenia zębatkami tak za bardzo nie jesteśmy zachwyceni, nie szło ugrać ani jednego KM wręcz odwrotnie, poprawiało się wszystko poza górą...

 

Yarko_4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...