Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 GT Sportline '97 PMW


Gość PMW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak... mojego matchboxa

 

pochwalę się jeszcze paroma rzeczami :P

- wymienione oba górne wahacze na Three Five

- nowe łożyska zwrotnic OEM Nissan

- Intrax przeszedł serwis, konserwację itp

 

pozostało jescze autko wypoziomować i ustawić geometrię po wymianie elementów

 

mam nadzieję że przyszły nabywca będzie tak samo dbał o tego youngtimera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przegapiłem, ale czym teraz będziesz jeździł :P Rodzinna bryka, czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak... mojego matchboxa

 

pochwalę się jeszcze paroma rzeczami :P

- wymienione oba górne wahacze na Three Five

- nowe łożyska zwrotnic OEM Nissan

- Intrax przeszedł serwis, konserwację itp

 

pozostało jescze autko wypoziomować i ustawić geometrię po wymianie elementów

 

mam nadzieję że przyszły nabywca będzie tak samo dbał o tego youngtimera :)

 

 

A co się dziać, że sprzedawać? Ja też waham się, czy nie sprzedać mojego cudeńka jak tylko doprowadzę je do ładu, ale mam szczerą nadzieję, że poprawi mi się sytuacja i nie będę musiał tego zrobić... :)

 

Piotrek.

 

[ Dodano: Czw 16 Kwi, 2009 17:39 ]

czym teraz będziesz jeździł

siakieś n16 chyba

 

Ja mam fajny pomysł co można z takim N16 zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam fajny pomysł co można z takim N16 zrobić

to prawda :one:

 

co do tematu to mam nadzieję, że Prima trafi w odpowiednie ręce i ktoś będzie tak samo o nią dbał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam fajny pomysł co można z takim N16 zrobić

to prawda :one:

 

co do tematu to mam nadzieję, że Prima trafi w odpowiednie ręce i ktoś będzie tak samo o nią dbał :)

 

A tak na serio...

Dobrym pomysłem jest zakup N16 i wstawienie tam SR16VE... Fajne osiągi, dobre spalanie... i na pewno o wiele mniej roboty niż z wkładaniem SR20DET... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że jeden z najfajniejszych samochodów na forum zmienia właściciela ... no ale cóż taka kolej rzeczy, mam nadzieję że następny właściciel doceni trud włożony w Twoje GT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMW, tych felg nie chcesz się pozbyć oddzielnie? :P Bo za 23tys to chyba mi się nie opłaca ich kupować :P

 

nie bardzo...nowe opony 1500zł, renowacja 500zł, a gdzie felgi?... musiałbym 3500zł za to wziąć zważywszy na to że takie felgi kosztują 1500 w kiepskm stanie...

 

Pozatym nie chcę dekompletować auta... na przełomie marca/kwietnia doinwestowałem auto z rozpoczęciem sezonu na łączną kwotę... 4XXX zł, i nie dlatego że bylo coś zepsute ;) ot takie widzimisię... wymienić na nowe co tylko sie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMW, tych felg nie chcesz się pozbyć oddzielnie? :P Bo za 23tys to chyba mi się nie opłaca ich kupować :P

 

nie bardzo...nowe opony 1500zł, renowacja 500zł, a gdzie felgi?... musiałbym 3500zł za to wziąć zważywszy na to że takie felgi kosztują 1500 w kiepskm stanie...

 

Pozatym nie chcę dekompletować auta... na przełomie marca/kwietnia doinwestowałem auto z rozpoczęciem sezonu na łączną kwotę... 4XXX zł, i nie dlatego że bylo coś zepsute ;) ot takie widzimisię... wymienić na nowe co tylko sie da

 

Hehe... ja wolę nie myśleć już o tym ile doinwestowałem moje autko na nowy sezon... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie OT: UWAGA!

 

Mamy zaj@bistą obsługę forum...

 

Najpierw moje ogłoszenie dot. sprzedaży auta zostało zamknięte i spadło na ostatnią stronę

gdzie ewentualny potencjalny nabywca na pewno nie zajrzy... powodem zamknięcia tematu wg. moderatora JacaV6 był bałagan w temacie... ok.. tylko ja tego bałaganu

nie zrobiłem... a jestem osobą poszkodowaną w tej kwestii... Poprosiłem uprzejmie moderator o ponowne otwarcie ogłoszenia - niestety na moją prośbę nie zareagował...

 

Zamieściłem ogłoszenie ponownie... i..... ZOSTAŁO USUNIĘTE!!! Powód był nie do końca niezrozumiały dla mnie:

 

Powód: http://www.nissanklub.pl/...pic.php?t=53311

Dlaczego dublujesz ogloszenia?

 

Podejrzewam inne przyczyny zamknięcia tematu... ale nie będę o tym pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodem zamknięcia tematu wg. moderatora JacaV6 był bałagan w temacie... ok.. tylko ja tego bałaganu

nie zrobiłem... a jestem osobą poszkodowaną w tej kwestii... Poprosiłem uprzejmie moderator o ponowne otwarcie ogłoszenia - niestety na moją prośbę nie zareagował...

Wyjaśniłem Ci na pw dlaczego temat został zamknięty, masz swoje auto opisane w tym właśnie temacie a w ogłoszeniu zaczęła sie dyskusja która nie powinna mieć tam miejsca, tak jest napisane w regulaminie i chociażby z tego powodu powinienem temat zamknąć, to że spadł na 2 strone to już nie moja wina, takie są ustawienia, dałeś ogłoszenie po raz drugi kiedy pierwsze nadal istnieje, a jeżeli zacytowałeś powód wykasowania tego drugiego to masz tam napisane kto to zrobił.

Podejrzewam inne przyczyny zamknięcia tematu... ale nie będę o tym pisać

Napisz, może sie wszyscy dowiedzą, co będziesz trzymał takie informacje tylko dla siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zważywszy na to że takie felgi kosztują 1500 w kiepskm stanie...

 

Pozatym nie chcę dekompletować auta...

 

Mi udało się za 1100 znaleźć proste nie spawane w dobrym stanie ;)

 

Kupiłem od człowieka który nabył Sportline'a dokładnie takiego jak Twój ale chyba nie był świadomy unikalności swojego auta wiec dekompletuje swoje. Sprzedał mi felgi, bo chce jakieś 15'' i wspominał coś o podnoszeniu zawieszenia :zdziw: Kompletnie nie rozumiem człowieka po co mu sportowe auto, skoro mógł sobie kupić "cywilną" P11 z SR20... A tak się marnuje marnuje się tylko piękna GT :/

Oby Twojej nie kupił taki dziwak. Pozdro :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie OT: UWAGA!

 

Mamy zaj@bistą obsługę forum...

 

Najpierw moje ogłoszenie dot. sprzedaży auta zostało zamknięte i spadło na ostatnią stronę

gdzie ewentualny potencjalny nabywca na pewno nie zajrzy... powodem zamknięcia tematu wg. moderatora JacaV6 był bałagan w temacie... ok.. tylko ja tego bałaganu

nie zrobiłem... a jestem osobą poszkodowaną w tej kwestii... Poprosiłem uprzejmie moderator o ponowne otwarcie ogłoszenia - niestety na moją prośbę nie zareagował...

 

Zamieściłem ogłoszenie ponownie... i..... ZOSTAŁO USUNIĘTE!!! Powód był nie do końca niezrozumiały dla mnie:

 

Powód: http://www.nissanklub.pl/...pic.php?t=53311

Dlaczego dublujesz ogloszenia?

 

Podejrzewam inne przyczyny zamknięcia tematu... ale nie będę o tym pisać

 

PMW,

 

Ja usunalem Twoje ogloszenie. Z tego co wiem, to sie podpisalem. Jak mozna nie zrozumiec wyjasnienia o dublowaniu tematu, skoro podalem Ci linka do istniejacego (zamknietego, ale istniejacego tematu).

Prosze wyjasnij jakie moga byc inne przyczyny zamkniecia tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...