Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Nawigacja


Gość qland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co wiem to nawet nissan jeden sie tego nie podejmie :D

w polsce P12 nigdy z navi nie byla oferowana i nie podejmuja sie zakladania i grzebania z navi tak zostalem kiedys poinformowany telefonicznie.P12 z navi ma inny panel sterowania z np przyciskiem MAP itd

 

ogloszenie :one:

szukam programu do navi z roku 2005 lub 2006 jak ktos posiada to prosze o wstawienie na jakis serwerek ->

 

[ Dodano: Sob 28 Kwi, 2007 21:59 ]

Ale dodatkowo musisz kupić czytnik DVD (w miejsce standardowego CD),

nie w miejsce cd tylko naped dvd jest nizej tam gdzie normalnie jest schowek

 

ale faktycznie przenosna navi jest lepszym rozwiazaniem przynajmniej w polsce bo i tak nie ma map na polske :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ma przycisk map to navi powinna smigac ok .Widzialem gdzies na ebay.co.uk czytnik dvd za grosze .Poszukaj kup zamontuj sprawdz moze sie uda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bastek
jezeli ma przycisk map to navi powinna smigac ok
A Ty nie masz przycisku map? Ojciec miał Visie i przycisk dzielnie prężył muskuły, naturalnie bez jakiegokolwiek działania. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bastek
ale wiem ze bez navi nie maja tego przycisku
A skąd wiesz?

Nissanowi się po prostu nie opłaca produkować kilku wersji panelu. Podobnie przycisk telefonu mają ci, którzy zestawu głośnomówiącego nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok poddaje sie:) mam z 2002 roku auto i mam navi dlatego mam MAP .Widzialem autka z przyciskiem MOD bez navi nie wiem z ktorego roku .Juz sie nie wypowiadam :PMyslalem skoro ma przycisk MAP to mozna bez problemu podlaczyc seryjne navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem autka z przyciskiem MOD bez navi

potwierdzam ja mam nawet w instrukcji opisany panel z przyciskiem mod.ale możliwe ze nissan to zmienil w 2003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w temacie to jak brzmi nazwa pliku z mapa polski do primery P-12

jesli ktos ma to niech poda...

ja mam płytke z 2005 r i tylko europa zachodnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie sprawilem sobie mojego wymarzonego nissanka (p12 2.2 di 2002 r) pelny wypasik (wczesniej smigalem p11 - mam nadzieje ze z tego bede tak samo zadowolony), posiadam navi ale nie posiadam zednych map (jezdze duzo po europie tak wiec jestem zainteresowany wszystkim co mozecie mi w jakis sposob udostepnic). Prosze o pomoc i pozdrawiam forumowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapy znajdziesz na emule sa spakowane i najmują cos ponad 2giga wpisz xanavi w emule to cos na pewno znajdziesz.potrzebna bedzie nagrywajka dvd do formatu DL bo po rozpakowaniu ponad 8giga.

do THOMAS_PL map na polske nie ma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za namiary juz szukam. Widze ze taka sama maszynke posiadasz. Do zobaczenia na trasie. pzdr

 

[ Dodano: Pią 29 Lut, 2008 18:59 ]

mam jeszcze male pytanie, troche to trwalo (powazna awaria samochodu:/) ale mam ten plik nagralem na DL+ i nie dziala czy jest konieczne nagrac go na DL - czy poprostu to co sciagnelem musialo byc uszkodzone (mam dwie rozne wersie zadna nie dziala na DL+)

 

[ Dodano: Pią 21 Mar, 2008 23:07 ]

niemoge sobie poradzic z ta plyta. mam samochod z 2002roku mapy z 2004 i 2006 nagralem i komputer pokazuje mi ze nie jest to plyta z mapa. prosze o jakies praktyczne wskazowki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość andrzej1pl

Witam!!!

Jest to mój pierwszy post i odrazu potrzebuję pomocy w postaci dysku instalacyjnego do nawigacji z mapami posiadam PROSZĘ O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

z tego co wiem to nawet nissan jeden sie tego nie podejmie :D

w polsce P12 nigdy z navi nie byla oferowana i nie podejmuja sie zakladania i grzebania z navi tak zostalem kiedys poinformowany telefonicznie.P12 z navi ma inny panel sterowania z np przyciskiem MAP itd

 

ogloszenie :one:

szukam programu do navi z roku 2005 lub 2006 jak ktos posiada to prosze o wstawienie na jakis serwerek ->

 

[ Dodano: Sob 28 Kwi, 2007 21:59 ]

 

nie w miejsce cd tylko naped dvd jest nizej tam gdzie normalnie jest schowek

 

ale faktycznie przenosna navi jest lepszym rozwiazaniem przynajmniej w polsce bo i tak nie ma map na polske :(

 

 

w p12 czytnik DVD znajduje sie ped siedzeniem pasażera wystarczy włożyć płyte i bedzie śmigało wiem bo mam ale tylko mapy z 2003 roku poszukuje nowszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

w p12 czytnik DVD znajduje sie ped siedzeniem pasażera wystarczy włożyć płyte i bedzie śmigało wiem bo mam ale tylko mapy z 2003 roku poszukuje nowszych

 

no to mam złe wieści -w P12 czytnik DVD do nawigacji znajduje się pod CD na konsoli środkowej (tak mam ja w P12 z 2003 roku) :shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...