Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

STARANIA! o jedna z najmocniejszych Primer P11 N/A w Polsce?


Gość rossi20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o zakres srednich obrotow to normalka , to nawet nie bylo strojone ;-) a jeszcze do zrobienia zostalo pare rzeczy ;-) , tak jak mowil Greg76 wydech nie jest celem tylko droga do celu i mocy ;-) , a co do spawow to jest taj zrobione ze nierdzewieje z tego co wiem , nie slyszalem zeby to rdzewialo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te spawy nie powinny być zabezpieczone, czy są nie korodujące?

 

Jeśli wydech jest z nierdzewki to jest spawany drutem też z nierdzewki i nierdzewieje :)

 

Jak dla mnie to troche dużo straciłeś w zakresie średnich obrotów .

 

Według mnie jeśli teraz wystroji primke jakąś świnką to dołek z sirednich obrotów zniknie

 

A tak wogule to gratulacje ładnej i czerwonej (najszybsza ;) ) GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokaldnie jest spawana "drutem" tez z nierdzewki ;-) jesli chodzi o zalamanie w dole i srenich to normalka po zrobieniu wydechu i dolotu bez strojenia . bez to strojone juz na samym koncu za pomoca SMT6 lu Ecumaster II

 

[ Dodano: Pią 08 Cze, 2007 22:57 ]

A tak wogule to gratulacje ładnej i czerwonej (najszybsza ) GT
ee najszybsza to ma Akarczma chyba , znalazelm na allegro ja i ma 175 koni :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja inwestuje w młode pokolenie zamiast w nismo ... obecnie - www.malazosia.deviantart.com

 

ja mam podobnie i co tu się oszukiwać życie kawalerskie ma inne swoje zalety ale i tak bym sie teraz nie zamienił ja mam 10 miesiecznego synka i w nim jestem zakochany a twoja Zosia to śliczna dziewczynka

 

wiadomo teraz trzeba myślec nie o sobie

 

 

ale zeby to wypośrodkować zamowilem sobie kolektor z wydechem i kata z wkladem metalicznym coby mieć coś z życia bo pewnie jak bym był kawalerem to fura była by na tłusto

 

pozwodzenai w modach rossi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze ze 3k włoze i bede dymał takie GT :P

żaruje ale primera to ciężka krowa i tak naprawdę jak sie tego nie uturbi to nie bedzie jechało jak nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaruje ale primera to ciężka krowa i tak naprawdę jak sie tego nie uturbi to nie bedzie jechało jak nalezy

pieknie :D

niektórzy jak Greg to zrozumieli, nie ma co sie pieścić :D

2ka musi byc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze turbo to podstawa ale i koszty inne ;-) zeby to dobrze jezdzilo. ja postawilem jednak na N/A bo jako tako tez to ma swoje urokie jakies ;-) po warszawie i tak jakos da rade tym jezdzic ;-) w zasadzie to poczatki i mi zupelnie wystarczy tak w "miare" szybkie GT ;-) zobaczymy czy uda sie zrobic najmocniejsze P11 N/A :P

 

[ Dodano: Sob 09 Cze, 2007 19:58 ]

ja slyszalem ze przed sprzedaza zrobil ja jeszcze szybko na 200
no i kreci sie jak motor do 10 tys ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt na miasto nie ma to jak TDI ;-) jezdzilem taka ibiza TDI 150 HP , no rakeita niesamowita i caly czas jedzie ;-) ale kazdy ma to co ma i sa rozni zwolennicy ;-) ale potwierdzam kult jednostki TDI i gratuluje wyboru ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz raczej nigdy do N/A nie wróce mam mulącego diesla 133KM ale lepiej mi sie tym jezdzi niz GT

 

ja jezdzilem focusem tdci i po miescie wydaje sie że lepiej sie jeździ co prawda moc tylko 115 hp ale wydaje sie ze to potwor jak wolno sie rusza ale do 100 te samochody to zadna rewelacja i gt nawet takie 130 jest w stanie dotrzymac jest tylko problem ze zbyt mocno przemodowane silniki tdi bez odpowiedniego usprawnienia sie przegrzewaja i tak skończył mój tdci a trasa to jzu cos innego moja gt idzie tak samo jak tdi a4 combi 110 hp :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

u rossiego są wtryski z górnym podejściem wachy - dokładnie takie same jak w 350Z, śmieszna sprawa, GT rocznik 99...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo witam a wiec jednak rossi fura do zyda leci??!! wlasnie wyczailem je na a..... ;) hehe nie wiem czemu nie napisales ze masz kwasa calego... to pochwal sie co tam planujesz kupic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie bedzie ofert korzystnej to nie spieszy mi sie :-) nie sprzedam za dobry egzemplarz mam :-) ale JESLI sprzedam to kupie tylko turbo - nie widze innej przyszlosci niz turbo :-)a lepiej kupic cos przygotowanego fabrycznie do tego , moze kupic 200sx s13 i zrobic go , albo cos innego mocnego - wiem jedny - tylko turbo!!!!!!! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
JESLI sprzedam to kupie tylko turbo - nie widze innej przyszlosci niz turbo :-)a lepiej kupic cos przygotowanego fabrycznie do tego , moze kupic 200sx s13 i zrobic go , albo cos innego mocnego - wiem jedny - tylko turbo!!!!!!! ;)
slusznie, slusznie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez to zrozumiałem że z N/A to nie zabawa :D bo z TDIka 90konnego za 6tyś 180KM wyciagnie bez problemu a przy tym paliwo tańsze i spalanie mniejsze niz N/A+T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...