Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P10 RolFa


Gość RolF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

swoją drogą tył 55% to musi ci już nosić autem bo mnie przy 65% juz brakowało stabilniści a przy obecnych 73% tył już jest za miękko dla mnie :P jak by mi wpadła zaległa kasa to bym kupił sportowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze tez zakupil bym sportowe...ale w tej bitej ponoć koles niedawno wymieniał zawieszenie...jak bedzie to prawdą to poprostu przeszczepie całe:) dostał z przodu z lewej strony...jutro wrzuce foty jak zdąże przed "zmrokiem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Sporo się zmieniło od ostatniego postu :diabel2:

 

 

Najważniejsze to: Stan techniczny- wg. mnie IGŁA

 

-w tym miesiącu wymienione wszystkie amortyzatory , piasty tył, przeguby , wahacze górne, sworznie, sprężyny tył...prowadzi się idealnie.

 

- ten sam mechanik robił przekładke silnika biorąc za wyżej wymienione usługi+ przekładka motoru 410zł ( moim zdaniem taniocha biorąc pod uwage że zrobił to dobrze :) )

 

- poprzedni silnik miał przejechane ponad 310 tyś a aktualny ma 190tyś....co czuc zdecydowanie. Równo chodzi, nie rzęzi tak jak tamten i najważniejsze to że nie musze do niego tankowac oleju co 2 tygodnie :)

 

Nie tylko stan techniczny się zmienił.

 

Wpadł zderzak przód i tył z GT

Klamki niklowane z INVITATION

Lampy tylne z INVITATION

Alufelgi 16'' WSL z oponkami 205/50/16

Wypadł hak :)

 

Efekt porównania:

 

obraz005gv5.jpg

obraz007in3.jpg

p10004hu5.jpg

p10005be4.jpg

p10012mp1.jpg

22092008295mb8.jpg

 

i jak?? :kosci:

 

to nie koniec odświeżania Primerki z 1991r.

 

Na 20 sierpnia jestem umówiony u lakiernika na malowanie tylnego zderzaka ( otarty przez jakiegos capa na parkignu ), malowanie listw drzwi i górnych części zderzaków, zmiana lusterek na seryjne, nakładki na progi oraz zakładanie halogenów.

 

Ze względu na to że autko kupiłem bez jakiejkolwiek elektryki ( dodam że na stalówkach 13'' z kołpakami Forda :diabel2: ) w tym tygodniu kumpel będzie zakładał el.szyby, centralny i alarm.

 

Co do wnętrza to jeszcze nie odkryje...skończe to pokaże :diabel:»

 

Przyjechały fotele z GT :diabel2:

20081024110mq1.jpg

 

12 Listopada wizyta w Firmie MONEX w Kleczy...wpada naturalna skóra na fotele, kanape, boczki i kanał.

15 Listopada do odebrania....fotki będą napewno:)

 

[ Dodano: Sro 19 Lis, 2008 17:00 ]

Noi tapicerka skończona :D Pozostało zmienić lub obszyć kierownice i pomalować plastikowe elementy kokpitu na kolor ecri. Mam nadzieje że wszystko będzie pasować.

 

dsc0158ac0.jpg

dsc0157uq2.jpg

dsc0156uw9.jpg

dsc0154vh6.jpg

dsc0152xi4.jpg

dsc0151us3.jpg

dsc0150vy9.jpg

dsc0149gn4.jpg

dsc0148dh0.jpg

dsc0146cg4.jpg

dsc0140lz1.jpg

dsc0135or9.jpg

dsc0134zr8.jpg

dsc0133ug1.jpg

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

skóra nie pasuje mi do tego samochodu, o lusterkach, dywanikach, kierownicy nawet nic nie powiem ale bardzo zaszkodziłeś nissanowi - wygląda teraz jak opel calibra rodem z dawnej czechosłowacji... :one: ale to tylko moja subiektywna opinia, oby jak najmniej takich tjuningów było w naszych nissanach

 

:D a kibelrura pod maską powinna być tam gdzie jej miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo podoba mi się wykonanie tapicerki, ale nie do końca zestawienie kolorów.

 

Jak już tak po całości to bym to écru zamienił na coś pod kolor auta.

 

No i ta biała nitka do czarnej tapicerki to coś jak białe felgi do czarnego auta - jednemu się podoba drugiemu nie, nie zmienia to faktu, że pomysł odważny i nieźle zrobiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z obszyciem tunelu przegiąłeś :P:P

 

Podzielam ta opinie jak rowniez nie podobaja mi sie lusterka i dwururka wydechu w zestawieniu z napisem 1.6 :) Ale ogolnie auto fajnie wyglada zwlaszcza obnizone na wiekszych felgach niz miales na poczatku.

Jakiej firmy folia oklejales szyby? ewentualnie gdzie kupiles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam ta opinie jak rowniez nie podobaja mi sie lusterka i dwururka wydechu w zestawieniu z napisem 1.6

 

Może ściągnąć znaczek? ;) nieno żart. Na wiosne lakiernik czyli:

- lakierowanie zderzaków całych

- lakierowanie listw drzwi

- progi od GT

- lusterka oryginał pod kolor

- spoiler oryginał na klape HB

 

Z mechanicznych rzeczy to:

- Kolektor 4-2-1 + luźniejszy wydech i pojedynczy wydech tak jak pisze DiLGT,

 

chyba że znajde jakiegoś anglika GT na części to wtedy przekładka jeśli będzie możliwa.

 

Wracając do tapiocerki to wiadomo że każdemu będzie się podobać inny kolor.

IvanH, cieżko dostać srebrną skórę raczej ;) przynajmniej taki gość mi kiedyś tak mówił :)

 

DiLGT, będziesz miał okazje zobaczyć na żywo środek jak wybierzesz sie na Spot do Katowic. postaram się podjechać.

 

Ale ogolnie auto fajnie wyglada zwlaszcza obnizone na wiekszych felgach niz miales na poczatku.
na tych pierwszych zdjęciach przód był w serii jeszcze. Niestety nadchodzi zima i jutro zakładam te 14" alu z zimówkami. :( niechętnie bo samochód straci na wyglądzie.

 

skóra nie pasuje mi do tego samochodu
myśle że skóra pasuje do wszystkich samochodów czy są nowe czy stare i nie nazwał bym to wiejskim tjuningiem bo tym raczej są pokrowce z płomieniami za 40zł w biedronce.

 

No i ta biała nitka do czarnej tapicerki to coś jak białe felgi do czarnego auta - jednemu się podoba drugiemu nie, nie zmienia to faktu, że pomysł odważny i nieźle zrobiony.
jeśli chodzi o białą nitkę to gość z firmy dzwonił w jakim ma być kolorze i powiedziałem żeby sami zadecydowani bo raczej lepiej się na tym znają. No cóż...nie zawsze wszystko uda się idealnie.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego to plastik nie grzeje się tak jak nierdzewka i to powie Ci nawet Coobcio. Mieszanka gaz-powietrze jest zimniejsze.

 

powietrze w dolocie jest przez tak krótki czas że nie zdąży sie nagrzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie z fotelami (nie dyskutuję o kolorach) za***isty pomysł bo autko się odświeżyło jaki koszt np. obszycia fotela z ciekawości ( nie liczę boczków i tunelu sam fotel)

 

musiałbyś zadzwonić do firmy. w sumie wyszło mnie wszstko 2850zł.Gość powiedział że wyszłoby dużo mniej gdyby nie ten tunel bo musieli robić szablony i robota na cały dzień a fotele i kanape obszywali tyle samo:) licze że fotel pewnie z 500zł szt. z kanapami bez boczków i tunelu wyszło by pewnie do 2000zł. ale świeżość wnętrza teraz naprawde robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem CI że niesamowite wrażenie robi to wnętrze...

Mi by się w SX marzyła taka czarna matowa szorstka skóra i do tego właśnie taka biała nić - mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KevinTworog

kuba da sie załatwic koszt kompletu jak ma rolf to około 1300-1400zł

 

[ Dodano: Pią 21 Lis, 2008 06:28 ]

Rolf jest bardzo fajne ale jak długo masz tą białą skóre?? Myśmy zakładali do BMW tez czarno białą i z utrzymaniem czystości masakra nawet jak miałeś NIE Markowe Jeansy to ślady zostawały. Ale mogę ci powiedzieć z doświatczenia czym czyść siedzenia (w sklepie dla małych dzieci kup chusteczki higieniczne do higieny takie do małych dzieci tym najlepiej sie czyści skórasia) Ale wygląda super. Tylko koszt troche duży do bemki jak zakładaliśmy to wyszło około 1000zł wylko bez tynelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem CI że niesamowite wrażenie robi to wnętrze...

Mi by się w SX marzyła taka czarna matowa szorstka skóra i do tego właśnie taka biała nić - mistrzostwo.

 

myślę że w SX wyglądałoby to dużo lepiej...nic tylko szybka inwestycja w NISMO SKARBONKĘ;)

 

A nie wiesz ile sobie życzą za Alcantarę?

 

I jeszcze jedno pytanie: masz klimatyzację?

 

niestety niemam...ciężko będzie w lecie:)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RolF,całkiem spoko,no i foteliki z GT,tez musze sobie skołoawać.a tak primerka naprawde odswieżona ;) mam rodzinke w Oświecimiu chyba sie wybiore i zobacze twoją primke na zywo hehe :D .pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RolF,całkiem spoko,no i foteliki z GT,tez musze sobie skołoawać.a tak primerka naprawde odswieżona mam rodzinke w Oświecimiu chyba sie wybiore i zobacze twoją primke na zywo hehe .pozdro

 

spoko zapraszam:) tylko wczoraj zmieniłem alu na 14" wiec nawet fotrk nie wrzucam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem tak:

 

Projekt bardzo fajny szczególne gobrze wypadły te zderzaki w kolorze i tylne lampy. Co do środka- widać że jest zrobiony profesjonalnie- ale mnie się jednak nie podoba kolorystyka- jakoś tak do tego autka ten kremowy nie pasi. Bardzo fajnie wyszło Ci polakierowanie pokrywy. Ogólnie fajnie zrealizowany pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Projekt extra, troszkę kapusty poszło, ale czego nie robi się z miłości :] No lusterka też bym usunął bo germanem podlatuje co drugi gulf z takimi jeździ, a z takim wnętrzem to stylistycznie bym w VIP Style celował, jak limuzyny z Yakuzy, zglebić, założyć bardziej luksusowe fele, przyciemnić szybki, ale to tylko moja wizja ;] Pozdrawiam i gratuluje projektu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...