Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

moje P11 na glebie :)


zwolcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brawo. Trzeba przyznać że autko nabrało wyglądu :one: Plany też są niczego sobie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wygladała jak kupiłem:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7b086c4ee17f4b21.html

 

a tak wyglada teraz (mam nadzieje że to dopiero początek):

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/348de7f86237076e.html

 

mały opis:

Primera P11 2.0 SLX 97r/ pierwsza rej. 08/98, 1 wł. stan idealny, pełny serwis, obecny przebieg 208 kkm. gaz sekwencyjny Valtek od kwietnia 07, tuning: tylny spoiler MSdesign (oryginał), progi Nissan Primera GT (oryginał) felgi BBS 7j/16, opony Continental 205/50/16, spręzyny MAD progresiv -30mm (GREG to dzieki Tobie), lakierowane zaciski, czerwone kierunki z tyłu :), audio SONY A250 MP3 + music options według własnego doboru.

w planach:

LCD wewnatrz

wydech

przyciemnienie szyb

sezon 2008 moze modyfikacje silnika..

 

(opis umieszczam po podpowiedzi Gringo, jednocześnie dziekuje za słowa uznania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaku za słowa uznania.. przyznam że Twoja prima była jedna z pierwszych na jakie zwróciłem uwagę i pewnei jescze skorzystam z kilku Twoich pomysłów :)

 

w panie mam przedni zderzak GT lub przynajmniej "hokej" od laguny.... (chyba wujkowi zdejmę :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaku za słowa uznania.. przyznam że Twoja prima była jedna z pierwszych na jakie zwróciłem uwagę i pewnei jescze skorzystam z kilku Twoich pomysłów

 

Siemanko,

 

dzięki za dobre słowo...jeśli będe w stanie w czymś pomóc to wal smiało...mozemy wymienić się pomysłami i doświadczeniem w temacie zmian stylistycznych. Podoba mi się twoja P11 na glebie,niestety Polskie drogi nie rozpieszczają kierowców,samochodów i ich zawieszenia,dlatego sportowe springi to jedyna rzecz którą chciałbym miec w aucie,ale nigdy nie będe miał, miałem juz we wcześniejszym aucie i w moich rejonach to nie jest dobry pomysł a szkoda :/

 

Pozdro i jak coś to pisz na gg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że to mój 7 lub 8 samochód obnizony i metoda prób i błedów doszedłem do wniosku, że progresywne spręzyny i obniżenie nie większe niz 30-35mm, prima w tej chwili jest stabilniejsza w zakrętach, pewniejsza w prowadzeniu dzieki temu, a przy małych predkościach komfortowa na nierównej nawiezrchni. jednym kłopotem sa tylko duże uskoki drogi przy sporych predkościach 120 km/h w górę, bo wtedy spręzyny ida to końcowego ugiecia (twarde zwoje) ale poza tym spokojnie woże znajomych a czasem nawet siostrzenice w foteliku i nigdy sie jescze nei obudziła :)

Gringo jak będzie okazje to dam to sam sprawdzisz... (szkoda że na Borsk nie wyszykowałem autka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gringo jak będzie okazje to dam to sam sprawdzisz... (szkoda że na Borsk nie wyszykowałem autka)

 

OK, trzymam za słowo :P bo jeżeli faktycznie nie ma końca świata to może sie zdecyduje, bo springi mega wpływają na poprawe wyglądu....tylko zeby nie psuły tak komfortu :/ ale skoro mówisz że jest OK to wierze na słowo.

Ja w Borsku też nie byłem, troche załuje,ale nie mogłem

 

Pozdro i do zobaczyska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Widze że twój wóz z tym co kupiłeś ma już mało wspólnego. Fajna felga, zawias w sam raz... zaciski, progi, spoiler, audio...

 

jak się zdecydujesz na roboty przy wydechu i będziesz chciał kolektor zmienić na 4-2-1 to może wspólnie kupimy coś z usa.

 

z szybami przyciemnionymi nie mam problemu na razie... przynajmniej w mojej okolicy.

 

 

Odświeżaj temat bo jesteśmy ciekawi jak mody postępują

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

troszke u mnie przystanęło z modyfikacjami, bo kolega zakupił SKY :D poza tym przeszedłem w etap zimowy: zawias standart (i boje sie jeździć :) ) felga stalowa+opona 185/65/15 do tego pedalskie kołapki :D - chce już wiosnę, nie jestem jednak w stanie jeździć na fabrycznym zawieszeniu po sezonie na spręzynach -30, i coś bede musiał jednak zmienic żebym miał frajde i komfort jednocześnie (czy zawias P11 GT jest inny od serii????)

co do szyb to znalazłem za 420zł całe auto i to folia FOLIATEC wiec na wiosne napewno "przydymimy" autko.

Zmieniłem troche audio: podstawa teraz to JVC KDS-H9101

musze wybrac sie do Coobcia na ogledziny i moze jakies rady, halogen bym chciał dokupic moze żeby oba zamontować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się przyzwyczaiłeś do zawiasu -30 i teraz masz problem wrócić do serii. Mi się śmiga na nich super.

 

Ciemniutkie szyby na pewno polubisz. Ja już pewnie rok mam przyciemnione i jeżdze. Jakoś lepiej się czuje wewnątrz. :D taka swoista prywatność :diabel2:

 

kurde w moim audio coś się rozsypało bo mi się wzmacniacz spieprzył.. dałem 6 dych za naprawe i po dniu dalej padł. znawcy twierdzą że to przez głośniki a mi się nawet wierzyć w to nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...