Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK W TERENIE


domadm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I NAwet nie dałeś znac, ze jestes :P
No chętnie bym dał znać ale to był niestety wyjazd bardziej w interesach niz dla przyjemności niestety :| więc plan dnia strasznie napięty...

 

BTW... Większość tych Navar i Pathów miała fajne orurowanie boczne ze stali szlachetnej, zdaje się Wrońskiego z Cobry zamiast standardowych rur progowych... Nie powiem fajnie to wyglądało...

89d1ad740bfd0874.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty ika74 jedziesz na zlot ogólnopolski?

 

 

a jaki termin ? no i gdzie?

 

[ Dodano: Sob 21 Kwi, 2007 01:52 ]

a dla ułatwienia identyfikacji swojej skromnej osoby dodam ze na tylnej klapie na dole po prawej stronie mam naklejke RAFFI samochody terenowe (żółtą) - bo sa po prostu THE BEST :one: :one: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się do Borska!!! Jakieś 135 klocków na wschód ode mnie :diabel:

a dla ułatwienia identyfikacji swojej skromnej osoby dodam ze na tylnej klapie na dole po prawej stronie mam naklejke RAFFI samochody terenowe (żółtą) - bo sa po prostu THE BEST :one: :one: :one:
Taaaa... To teraz fotki, fotki swojej skromnej osoby i Navarki poprosimy tak dla ułatwienia identyfikacji :D:D:D , bo od tej pory bedziemy lustrować dokładnie każdą Navarkę :mikolaj:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dedytkowane blachy staniały, ciekaw jestem czy ktość zrobił sobie NO IDIOT. :D

 

[ Dodano: Sob 21 Kwi, 2007 11:23 ]

Widziałem kiedy rejestracę PO RSCHE. Zgadnijcie jakim samochodem jechał koleś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Sob 21 Kwi, 2007 11:23 ]

Widziałem kiedy rejestracę PO RSCHE. Zgadnijcie jakim samochodem jechał koleś?

 

Z pewnością czarny golf III ze styropianowymi spojlerami, neonówką i głośnym umc, umc, umc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Sob 21 Kwi' date=' 2007 11:23 ']

Widziałem kiedy rejestracę PO RSCHE. Zgadnijcie jakim samochodem jechał koleś?

 

Niestety, koleś nie był oryginalny jechał 911-tką. Może to był Wojewódzki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miala taki sam nr rej jak w Twojej stopce. :/

 

a czyja Navara we wtorek wieczorem w Warszawie na Miedzianej - WX.....z miękką przykrywą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, muszę chyba zmienić podpis 8-[

choć ja mam jeszcze "1" przed "H" :)

 

W każdym razie poluj dalej, mnie niestety jeszcze klubowicza upolować się żadnego nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miala taki sam nr rej jak w Twojej stopce. :/

 

a czyja Navara we wtorek wieczorem w Warszawie na Miedzianej - WX.....z miękką przykrywą ?

 

W Warszawie dużo jest WX'ów bo to pewnie w większości leasingi EFL'u, który ma siedzibę na Żoliborzu.

 

Mayo

(WX, twarda przykrywka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

No to co się nei pucujesz, że latasz. To by sie można gdzies styknąc na mieście.

Też mam WX ale mnie łatwo poznac bo mam czarną bude ARB i zdjęte progi z gównolitu :D A niedługo będe pomykał na stalówka i z liftem :D Później zderzaki :D Oj będzie sie działo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj (2 maj) przed południem tozwarzyszyła mi czarna navara bez zabudowy na odcinku zakopianki Rabka- Myślenice ,numer rej GA....lub GD.... przyzna sie ktoś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no elegancko mówiąc -jechała twardo za mna czyli siedziała na ogonie :diabel:

 

 

a przed chwila dosłownie mineła mnie czarna na numerach SB jadaca od strony swiateł w Skomielnej B.- przyznawac sie chłopaki- ktory jeździ w kapeluszu? :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar

Kurcze jak na numerach SB to ja bym się bał na Twoim miejscu Iczka :D:D:D Jak bym zobaczył że mnie ktoś z SB śledzi... Łomatko wiałbym ile sił w Navarce :P No ja ze swej strony w kapeluszu to tylko prysznic biorę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
przyznawac sie chłopaki- ktory jeździ w kapeluszu?
-zdaje sie ze sam Chuck Norris zawital do naszego mlekiem i miodem plynacego kraju.Pewno po navare tylko wpadl... :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...