Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK W TERENIE


domadm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy właśnie nie...brody nie miał i całkiem zachęcajaco wyglądał ;)

 

 

a jak tam Twoja navara Andy? bo ja trwam w nieustajacym zachwycie i codziennie rano w zderzak całuje :diabel: :diabel: :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
a jak tam Twoja navara Andy?
-witam Ika.Jestem wciaz pod wrazeniem jego wielkosci!Trzeba wsiasc by to poczuc prawda?Auto wspaniale spisuje sie drodze i w terenie.Bedzie chwila to wgram pare fotek.A propo's obiecalas nam kilka Waszych(nava i Ty) :/ A tak to pozostaje mi z Gregem plotkowac na Twoj temat na gg.. :P Pozdrawiam serdecznie! :one:

 

[ Dodano: Pią 04 Maj, 2007 20:52 ]

Kurcze przeczytalem jeszcze raz swojego posta i dopiero zauwazylem, ze brzmi conajmniej dwuznacznie.Efekt nie zamierzony. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przeczytalem jeszcze raz swojego posta i dopiero zauwazylem, ze brzmi conajmniej dwuznacznie.Efekt nie zamierzony.

 

a w którym miejscu conajmniej dwuznaczny? navara i ja :D czy gg z Gergiem :D ?

 

[ Dodano: Sob 05 Maj, 2007 08:11 ]

sladami szminki na zderzakach

 

 

uuuuh...no rozczaruje Cie ale nie używam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
a w którym miejscu conajmniej dwuznaczny? navara i ja czy gg z Gergiem ?
- :D:D dobrze ,ze napisalem CONAJMNIEJ DWUznacznie,bo okazuje sie ze powinno byc CZTEROznacznie :D:D.Choc prof.Miodek mialby watpliwosci czy jest takie slowo :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar

A mnie dziś Path ścigał po Złocieńcu... Co prawda to temat o Navarach... Ale to było straszne przeżycie pomyślałem wręcz: O cholera to Kamela!!! Tylko nie wiedziałem czy z przodu ma V6 czy 6V i jakieś inne kosmiczne moce... Brrrrr.... Ika przytul ja dziś taki roztrzęsiony :D:D:D , jak byś chciała wycałować przy okazji tak jak zderzak Navarki to nie będę się bronił... Zbyt mocno :D:D:D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...szczególnie ten miodek...koniecznie w płynie :D

 

Greg, biedactwo...takie traumatyczne przeżycie...żeby Ci tylko uraz nie został :diabel: ... żeby to w USA bylo to mógłbyś zawalczyć o odszkodoanie za straty moralne :diabel: :diabel: :diabel:

 

na razie wirtualnie przytulam z całych sił ;) i całuję co najmniej tak jak navarkę ;):D:D:D......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-skoro wirtualnie to moze i ja moglbym sie zalapac..

 

 

najpierw musisz ulec silnemu stresowi tak jak Greg..... :diabel: i wtedy to jest działanie terapeutyczne :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar

Właśnie, terapii nie ma co stosować na zdrowych psychicznie osobnikach, bo się uzależnią od przytulania i całowania :diabel2: Nie wolno ich na to narażać :one: Ja mam za sobą traumatyczny dzień i tylko w ramionach Iki (nawet wirtualnych) mogę dojść do siebie :D:D:D Hehehehe co do miodu to mam... Mmmmm... Płynny i ekologiczny... Ale trzymam go w szafce bo ostatnio słyszałem, że Miodek donosił... A kwiatków w ogródku pełno mam... Różyczek :D:D:D

 

PS. Jest jeszcze jedno dobre wspomnienie prócz całusów Iki tego dnia, w końcu udało mi się znaleźć bardzo dobrego i sumiennego kierowcę, który chętnie podejmie robotę... No ale 4 tyś trzeba zaoferować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrego i sumiennego kierowcę, który chętnie podejmie robotę

 

no to sie ciesz ze takiego fuksa miałeś....z opisu sadzac to egzemplarz albo z ginacego gatunku albo z tych co to już są w okolicach Andy'ego ;)

 

 

a swoja droga chłopaki moze uzupelnili byście swój profil o wiek....skoro ja, kobieta sie przyznaję :P ...

 

[ Dodano: Sob 05 Maj, 2007 22:38 ]

Płynny i ekologiczny... Ale trzymam go w szafce bo ostatnio słyszałem, że Miodek donosił.

 

 

jak donosił to go unicestwic trzeba a nie po szafkach chowac.... :D

 

[ Dodano: Sob 05 Maj, 2007 22:39 ]

...jeszcze mi powiedz ze własnej roboty ten miodek.....

 

[ Dodano: Sob 05 Maj, 2007 22:42 ]

i z liftem

 

 

a co z gwarancja w zwiazku z tym liftem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GregMar
bardzo dobrego i sumiennego kierowcę, który chętnie podejmie robotę

no to sie ciesz ze takiego fuksa miałeś....z opisu sadzac to egzemplarz albo z ginacego gatunku albo z tych co to już są w okolicach Andy'ego ;)

Tak przyznaję że mam tu fuksa bo kierowca taki to w dzisiejszych czasach jak dinozaur :) mam nawet już kandydata na drugiego kierowcę... Chociaż to rodzina, no ale moze dobrze będzie :P
Płynny i ekologiczny... Ale trzymam go w szafce bo ostatnio słyszałem, że Miodek donosił.

jak donosił to go unicestwic trzeba a nie po szafkach chowac.... :D

Znaczy się w wątrobie go unicestwić :mikolaj:
[ Dodano: Sob 05 Maj, 2007 22:39 ]

...jeszcze mi powiedz ze własnej roboty ten miodek.....

:| Niet... niestety aż takich umiejętności nie mam... Za to bardzo wyćwiczyłem język, szkoląc go, w wylizywaniu resztek miodku ze słoiczków :P

 

[ Dodano: Pon 07 Maj, 2007 10:42 ]

Ja Rak z 7 lipca z 19.07 :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon

sercem bede z Wami!Niestety obowiazki zatrzymuja mnie daleko od kraju..A szkoda bo fajnie byloby popatrzec jak radzilibyscie sobie z kierownica po prawej stronie.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no elegancko mówiąc -jechała twardo za mna czyli siedziała na ogonie :diabel:

 

 

a przed chwila dosłownie mineła mnie czarna na numerach SB jadaca od strony swiateł w Skomielnej B.- przyznawac sie chłopaki- ktory jeździ w kapeluszu? :one:

 

Ja śmigam jako tajny agent - SB , ale nie było mnie wtedy w Twojej okolicy , a poza tym w kapeluszu to bym się do samochodu nie zmieścił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombel:

Mam pytanie. Ilu z Was bedzie na zlocie w Borsku??

 

Ja będę!

 

Andy:

sercem bede z Wami!Niestety obowiazki zatrzymuja mnie daleko od kraju..A szkoda bo fajnie byloby popatrzec jak radzilibyscie sobie z kierownica po prawej stronie.. ;)

 

Andy, ja już swoje po Anglii wyjeździłem, więc z przyjemnością pokazałbym ci że no problem z przesiadką prawa-lewa, co najwyżej na jakichś przewężkach trochę bym zwalniał :)

Miałem tylko na początku 2 problemy:

- obtłuczony łokieć bo przy wyjeździe spod domu cofając odruchowo odwracałem się w prawo

- i wyjeżdżając z parkingu na drogę czasem automatycznie wskakiwałem na prawy pas (co ten debil z przeciwka robi na moim pasie!!! ;-) )

Ale poza tym to miodzio, i po paru dniach już się człowiek przyzwyczaja. Ale mimo wszystko wolę jeździć on the right side! :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
obtłuczony łokieć bo przy wyjeździe spod domu cofając odruchowo odwracałem się w prawo
a lustereczko cale?Nie watpie ze spokojnie dalibyscie rade ale pierwsze momenty bywaja zabawne :one:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obtłuczony łokieć bo przy wyjeździe spod domu cofając odruchowo odwracałem się w prawo
a lustereczko cale?Nie watpie ze spokojnie dalibyscie rade ale pierwsze momenty bywaja zabawne :one:

 

taa, autko bez ryseczki, wszytko ok :)

Ale masz rację - było trochę śmieszno/strasznych momentów, przynajmniej jest co opowiadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w stanie wszystko zaakceptowac , ale na rondzie .... w lewo ???? :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
wyobraźcie sobie synów i córki Albionu co przeżywają. Ty się po tygodniu przestawiłeć a oni muszą cały czas uważać
:diabel: :diabel:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżemik, ronda w lewo są niczego sobie, szczerze mówiąc na początku to najbardziej cieszyłem się właśnie z tego, że prawie co skrzyżowanie to rondo - zdecydowanie ułatwiało sprawę. Bo główkowanie z regułą LEWEJ RĘKI to już lekki extreme :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...