Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GPS i wszystko co chcesz wiedzieć


Gość Zetek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Majki_Wawa

http://www.euro.com.pl/nawigacja-samochodo...vi-200-gp.bhtml

 

Jak juz kupować to coś markowego.Ta powyzej jest calkiem niezla.Garmin slynie z dobrych jakosciowo produktów i jest liderem rynku w nawigacji GPS.Sam mialem okazje testować ten sprzęcik i musze przyznać ze sprawowal sie calkiem niezle.jest jeszcze garmin 200 EE ktory kosztuje w granicach 520 zl ale szczerze powiem ze nie orientowalem sie jaka jest roznica miedzy nimi.Co do reszty produktów ktore wymieniles,to prawda jest taka ze roznia sie tylko producentem i funkcjami.Mapy zainstalowane w najtanyszch navi to najczesciej mapamap wiec dzialanie bedzie prawie ze identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe ma miejsce na kartę więc może można by zapodać auto mapę?? albo przynajmniej aktualizować mapę map :) i ciekawe gdyby coś kto to serwisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomi_00

Nie jest ona rewelacyjna ale po odblokowaniu podobno można wrzucić inne mapki ;) Jak za tą cenę to myślę że warto. Braciak właśnie poluje na nią, jak kupi i przetestujemy to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że z upolowaniem Biedronkowej Akiry może być problem, bo większość zniknęła już w poniedziałek.

 

Z wrażeń - mapa długo się odpala, trzeba dokupić kartę SD/MMC, żeby można było coś więcej wgrać. Po odblokowaniu (banalnie proste), ma się dostęp do Win5CE (może śmigać jako MP4, można też wrzucić sporo różnego sodtu).

 

Nie bawiłem się jeszcze nią za długo, więc trudno o konkretne wrażenia. Aha - ma wejście na zewnętrzną antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie może jakieś nowe wieści o navie z biedroneczki :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CichyBart

a co powiecie o tym?

http://allegro.pl/item325999130_nawigacja_..._3d_poznan.html

mapa ma pokrycie niesamowite (sprawdzałem po bocznych ulicach od bocznych, po gruntowych we wsiach w okolicach Konina... postarali się, nie ma co).

GOCLEVERT Navigator 3520 + MapaMap 5,1

http://www.komputronik.pl/Nawigacje_i_Palm...y,id,48233,s,1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz pogrzebać po necie, żeby zobaczyć, co się da z tym urządzonkiem zrobić - czy np. można wgrać inne mapy.

 

Chodzi mi np. o to, że masz tam mapę PL, a przy wyjeździe gdzieś za granicę, pozostanie Ci tylko funkcja MP4 i przeglądarka fotek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CichyBart

+GDE ma główne drogi europy...

a tak patrzyłem, że to jest podobne do tego, co było w Biedronce... o ile nie to samo ;/

 

[ Dodano: Pon 10 Mar, 2008 20:23 ]

Uu.. w Biedronce byłą Akira... a to już droższe... nie doczytałem :|

 

[ Dodano: Pon 10 Mar, 2008 20:27 ]

Ma ktoś Mapamap? Miałbym parę pytań...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi 3,5 wydaje się dość małe :wink:

 

Najlepiej idź do jakiegoś MM, Saturna czy inszego markietu i porównaj sobie obie wielkości. Pamiętaj tylko, że navi w aucie nie trzymasz w ręce, a jest nieco oddalona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CichyBart

.. i swieci w oczy. 4,3" jeszcze jest do przyjęcia, ale chba będzie 3,5".

rozmawiałem z ludźmi m.in. znajomy ze sklepu i twierdzi, że Akira z 10 minimum 5 im się wraca z reklamacją... więc to odpada.

Póki co daję sobie trochę wolnego z tym (finanse jednak,a wyjazdu nie ma). Ale zdecydowany jestem aktualnie na GoClewer z mapą mapamap 5.1.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. i swieci w oczy. 4,3" jeszcze jest do przyjęcia, ale chba będzie 3,5".

rozmawiałem z ludźmi m.in. znajomy ze sklepu i twierdzi, że Akira z 10 minimum 5 im się wraca z reklamacją... więc to odpada.

Póki co daję sobie trochę wolnego z tym (finanse jednak,a wyjazdu nie ma). Ale zdecydowany jestem aktualnie na GoClewer z mapą mapamap 5.1.

Pozdrawiam

 

Na razie nie stwierdziłem problemów, a jeśli jakieś będą, to będę musiał uznać, że to Ty wykrakałeś i udam się po rekompensatę :diabel2:

 

A co do świecenia w oczy - to, w zależności od interpretacji - poziom jasności wyświetlacza, powinno dać się zmieniać; świecenie w oczy, w sensie - rzucania sie w oczy na parkingu - nie unikniesz. I tak będziesz musiał brać ze sobą, czy to będzie 4.3, czy 0.75 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna kupic plama z procem 400 i Win Mobile (6.0) i zainstalowac Automape
ale autor pytał o tanią nawigację, choć Twoja propozycja również wg mnie, jest najlepsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herson, sprzedaja z zainstalowana mapka i wbudowana antenka

wiec, za 500zl-600zl ma HP z przeznaczeniem do Navi, a ma wiele innych funkcji, moze sobie obejzec film w DiviXie, muzy posluchac za mp3 itd itp. :) nawet dokumenty Word, Exel i zagrac w QIII czy Unreal lub Wormsy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herson, sprzedaja z zainstalowana mapka i wbudowana antenka

wiec, za 500zl-600zl ma HP z przeznaczeniem do Navi, a ma wiele innych funkcji, moze sobie obejzec film w DiviXie, muzy posluchac za mp3 itd itp. nawet dokumenty Word, Exel i zagrac w QIII czy Unreal lub Wormsy

_________________

wiem do czego służy palm :diabel: , mam mio, dlatego napisałem, że wg mnie to najlepsze rozwiązanie choby ze względu na łatwą i szybką możliwośc zmian map
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...