Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GPS i wszystko co chcesz wiedzieć


Gość Zetek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przedstawcie mi jakieś propozycje tak do 600zł max... w ogóle, to mam 400zł, ale jakoś się dozbiera...

Pozdr.

Przyłączam się z prośbą do kolegów o propozycje palm. nie ukrywam że w tym temacie jestem całkowitym laikiem :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oktawiusz9

witam. mam primere z 2005 r i chcialbym sie dowiedziec czy moge sam uzupelnic mapy w tym samochodzie . wiem ze pod przednim siedzeniem pasazera jest czytnik plyt dvd i wydaje mi sie ze on sluzy do tych celow ale nie mam pewnosci .jezeli moglby to zrobi sam to gdzie moge kupic mapy do tego auta? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczepie sie.

 

 

Zamierzam kupic Smartphona z GPS...

 

w gre wchodzi

Mio A702

HP iPAQ RW6815

HTC TyTN

Asus P535

ETEN Glofiish X800

 

Ktos uzywa ktoregos z powyzszych i moze podzielic sie opinia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CichyBart

poszukaj palmtopów/PDA z odbiornikiem GPS na komputroniku albo allegro - spisz PDA...

fajny jest ten podany w linku do komputronika... 770zł na allegro, możliwość na raty... ale nie chcę się pakować w raty, dlatego czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proc minimum 400

odbiornik GPS badz g

i system Windows Mobile z mozliwoscia aktualizacji

 

dobrze jak by byl znanej firmy

 

PDA ma zazwyczaj maly procek, odświeżanie mapy jest za wolne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy używa ktoś Garmina pod Symbianem?

Mam go na Nokii E50, wgrane mapy GPmapa 2007.3 oraz CityNavigator 2008. Za każdym razem kiedy wytyczam trasę do miejsca poza Polską, wyrzuca mi komunikat "za mało pamięci". Nie wiem czy to coś z aplikacją, czy telefon nie daje rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CichyBart

ja zostaję przy mio 560, kasa się znalazła :)

 

[ Dodano: Sro 19 Mar, 2008 14:02 ]

za 1tyś zł kupiłem MIO P560. Fajna zabawka. Wgrałem już mapkę AutoMapa 4.1.2 (jakieś nowsze mapy tam są, ale starszy silnik... nie wiem, na torrencie są magicy).

Po dniu zabawy wydaje się wszystko ok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zamierzam kupic Smartphona z GPS...

 

Witam

 

Sam miałem taki problem i nie wiedziałem co wybrać. Szukałem takiego cacka z Wifi dlatego do ostatniego starcia wybrałem Asusa i Etena.

 

Wybór padł na Asusa z kilku powodów

 

Przede wszystkim wyposażenie. P535 miał wszystko co potrzeba czyli: kabure do noszenia telefonu na pasku przy spodniach, ładowarkę samochodową i uchwyt samochodowy

 

Dokupiłem do niego kartę mini SD 1 GB i folię ochronną na ekran.

 

Automapa 4.1.2 Polska śmiga na P535 aż miło.

 

minusem jest że jak masz włączone BT to nie działa WIFI i odwrotnie

 

etena nie miałem w rękach więc nie mam porównania :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mio 168 i denerwuje mnie od jakiegoś czasu fakt, że nie mogę palma naładować ładowarką samochodową...ile się przez to nawkur...łem w trasie. Chciałem wymieniać w micrze gniazdo zapalniczki, ale w sunnym i w astrze ojca też nie działa. Po prostu nie styka (a styki w ładowarce są niepowycierane)...o co chodzi??? Nie macie problemów z ładowarką do Mio???

Szukałem w sieci informacji na ten temat ale nic nie znalazłem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy używa ktoś Garmina pod Symbianem?

Mam go na Nokii E50, wgrane mapy GPmapa 2007.3 oraz CityNavigator 2008. Za każdym razem kiedy wytyczam trasę do miejsca poza Polską, wyrzuca mi komunikat "za mało pamięci". Nie wiem czy to coś z aplikacją, czy telefon nie daje rady?

Zerknij tutaj w dziale nawigacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwale sie nową zabawką, a mianowicie nawigacja z Biedronki, czyli Medion 96800, mala poreczna zabawka za 299zl, chodzi na windowsie CE 4.2 , procesorek 266, dotykowy ekranik, w komplecie uchwyt samochodowy, rowerowy, ladowarka.

 

AutoMapa 4 smiga pieknie, TomTom tez.

 

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!!! Dopiero, co znalazłem to forum więc nawet nie wiem gdzie sie nalezy przywitac...ale znalazlem sie tutaj poniewaz potrzebuje pomocy. Osobiscie nie posiadam nissana ale moj ojciec owszem i ma problem z GPS'em. Autko to Primera 05r. bodajze wersja SVE 2.2dci, wszystko jest super wlasnie poza gpsem, poniewaz, gdy wklada plytke wyskakuje DISC ERROR. I tutaj moje pytanie, czy znacie moze jakies zrodlo, z ktorego moglbym sciagnac zawartosc plyty od GPS'u (bp przypuszczam ze wina lezy po stronie płytki)? Zdazylem przeczytac ze nie ma map Polski, ale nie to jest wazne bo auto i tak przebywa za granicą. Tak wiec bede bardzo wdzieczny za kazda odpowiedz i rade :) pozdrawiam Otas2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otas2 w dziale Navara jest temat o GPS i tam jest link z obrazem plyty do sciagniecia :one:

 

Wielkie dzieki, jak znajde dluzsza chwile poprzegladam i sprobuje odnaleźc :) a jesli nic nie zwojuje bede pytal dalej :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie poszukuje programu do nawigacji który pozwoli wpisac np ograniczenia wysokości i tonaż czyli tyczy sie to do samochodów ciężarowych np wprowadzam jakie wymiary ma moja ciezarówka i wage i nie poprowadzi mnie pod ograniczenie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie poszukuje programu do nawigacji który pozwoli wpisac np ograniczenia wysokości i tonaż czyli tyczy sie to do samochodów ciężarowych np wprowadzam jakie wymiary ma moja ciezarówka i wage i nie poprowadzi mnie pod ograniczenie ??

http://peb.pl/nawigacje-i-mapy/151537-jaka...-3-5t-auta.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzys13530

Osobiscie polecam Mante GPS 020 Easy rider. Kosztowala mnie 300 zł w carrefour.Działa ok. choć orginalna Mapamap nie jest idealna. Ale po odblokowaniu i wgraniu najnowszej automapy jest ok. Moim zdaniem jest to dobra nawigacja za rozsądną cenę. Sam jeżdze z nia od ok. miesiąca i jak na razie nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad kupnem nawigacji i mam na oku jeden GPS:

 

 

http://www.allegro.pl/item343475259_nawiga...vat_kar_sd.html

 

Oceńcie czy warto??

 

Z drugiej strony się waham nad GPS em czy Palmtopem. Palmtop można wykorzystać do wielu innych rzeczy ale jest mały jako nawigacja. A z nawigacją jest odwrotnie. Pomóżcie :/

 

Interesują mnie sprzęta do 400 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...