Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GPS i wszystko co chcesz wiedzieć


Gość Zetek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1) 3,5" wystarcza w zupełności! W nocy nie świeci w oczy i zajmuje mało miejsca na szybie (widoczność jednak najważniejsza).

2) i tak nie będziesz patrzeć na ekran, tylko będziesz słuchać komentarzy

3) nawet, jak spojrzysz przed manewrem na ekran, to i tak będziesz mieć idealnie wszystko przybliżone...

4) też się zastanawiałem, ale nie żałuję wyboru PDA. Dokupiłem za 130zł WL-520GC, wracam do domu, sprawdzam mail i gg (na pda) i idę spać... chyba, ze jest nowa robota, to odpalam komputer

5) w podróży to nie tylko navi, ale i filmy... przydatne dla uspokojenia dziewczyny :>

6) jak masz kasę, bierz PDA i się nie zastanawiaj więcej. Z ręką na sercu stwierdzam, iż też chciałem tylko i wyłącznie navi, nic poza tym, ale tego "navi" w 96% używam jako PDA, w reszcie jako navi... przemyśl sobie, jak często jeździsz w trasy? A jak już kupić, to po to, żeby z tego mieć korzyść, a nie żeby leżało...

Prześpij się. Polecam PDA MIO P560, mam, 3,5" jest w zupełności wystarczające...

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne cacko: PDA MIO P560 tylko że chodzi po 1000 zł to trochę za dużo na moją kieszeń. Sam nie wiem. Z nawigacji raczej często nie będę kożystał. Raz na jakiś czas więc raczej pasowało by mi kupić PDA tylko trochę tańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam od mieśiąca mio P360 wszystko śmiga ok polecam (1GB ROM)

różni się od P560 (Bluetooth)i większą pamięcią 2GB ROM takto wszystko to samo procek 400 mhz win.6.0 itp.

więc jęsli interesuje cię cos tańszego bierz to jest świetne

mio P360 można kupi już za ok665zł

 

pozdro

 

Ps. mam pytanie do kolegi CichyBart testowałeś może juz auto mapę 5 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad kupnem nawigacji i mam na oku jeden GPS:

 

 

http://www.allegro.pl/item343475259_nawiga...vat_kar_sd.html

 

Oceńcie czy warto??

 

Z drugiej strony się waham nad GPS em czy Palmtopem. Palmtop można wykorzystać do wielu innych rzeczy ale jest mały jako nawigacja. A z nawigacją jest odwrotnie. Pomóżcie :/

 

Interesują mnie sprzęta do 400 zł

 

Ja cos takiego posiadam i jestem baaaardzo zadowolony, kupilem jak wyzej pisalem za 299zl, odpalilem automape, iGo8 i MioMap 3.3, sprzet sprawdzilem w trasie i smiga rewelacyjnie, szybko bez problemo, ani razu mi sie mapa nie zwiesila!

W razie czego pisz na PW chetnie pomoge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Majki_Wawa

Wlasnie testuje automape 5.05 z mapami polski i powiem szczerze ze zaczyna mi sie podobac,w porownaniu z 4.5 poprawili interface i szybkosc dzialania z budynkami 3D.Ogolnie jakos graficznie mi sie bardziej podoba i mojej okolicy w koncu mapy sie w 100 % zgadzaja ze stanem faktycznym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Majki_Wawa

tom tom jaki ostatni widzialem to wersja 7,automapy na chwile obecna jeszcze nie ma(W sumie to sluch zaginal po planach symbianowych).Na symbiana jest ciekawy produkt garmina: garmin mobile xt.Wszystko mozna znalezc na stronie peb (nie wklejam linka do warezu,zeby nie bylo potem na mnie :P ,ale wujek google pomoze :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wujek_trzcina

Dodam swoje trzy grosze:

smartphone: SE M600i (208 mhz) + navibe

softy (mam wszystkie na fonie):

 

1) TT 6.02 (Pl 52%) pokrycie lipa, ale plynnie chodzi, rekalkulacja trasy: 3/5

EDIT: TT 7 prawdopodobnie nie bedzie na Symbiana pomimo zapewnien producenta. Automapa tez miala byc i od x czasu ciagle nad nia "pracuje" producent.

 

2) Garmin XT, GPMapa 2007.4, zaje... pokrycie, wieksze miasta z konturami budynkow, odswieza dosc wolno ale nie tragicznie, rekalkulacja trasy: 5/5

 

3) Sygic Drive - absolutna nowosc od naszych przyjaciol ze Slowacji, NAJLEPSZE odswiezanie jakie widzialem na Symbianie, mozna regulowac klatki na sekunde, pokrycie slabe (bo mapy z tej samej stajni co tomtom) rekalkulacja trasy: 3/5

 

podsumowanie: Garmin XT rulez dla Symbiana, zademonstruje chętnym na spocie 09.05 Bemovo, używam tego cacka, jest debest. Żeby za bardzo nie skakal ustawia sie poziom szczegolowosci. Wszystko jest dostepne i z witaminami, dla klubowiczow sluze konsultacja i "materialami".. oczywscie "for educational purposes only" :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie licytuję taki oto sprzęt:

 

MIO A701

 

Ma GPS i GSM, Bluetooth, a irda brak :zly: ,aparat 1.3Mpix, 2.7 calowy wyświetlacz, 520MHz procesor, i inne.

 

Moim zdaniem fajny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jeszcze nie zrobili porządnego smatpha... telefon to telefon, aparat to aparat a navi, to navi... tylko pda im się udały, bo navi ładnie na tym działa i mało tego, można wgrać mapę jaką się chce (pewnie nawet można kilka...).

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
tylko pda im się udały, bo navi ładnie na tym działa i mało tego, można wgrać mapę jaką się chce (pewnie nawet można kilka...).

 

Właśnie dlatego kupuję Mio P360. Można wgrać co chcesz, jak nie podoba ci się jedna mapa to kasujesz i wgrywasz drugą. Bajka :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polece inne cudeńko do GPS jest to Lark 35.0 kupiłem carrefour za 299zł i jest z mapa map 4 czy cos takiego i jezdzic sie na tym da ale jest fajna opcja bo to urządzonko moze chodzic z automapą bez odblokowywania i utraty gwarancji link tutaj to jest forum o nawigacji. A i potwierdzam że na nokię n95 dobrze biega Garmin i działa z wewnetrznym gps choć automapa itak rzadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polece inne cudeńko do GPS jest to Lark 35.0 kupiłem carrefour za 299zł i jest z mapa map 4 czy cos takiego i jezdzic sie na tym da ale jest fajna opcja bo to urządzonko moze chodzic z automapą bez odblokowywania i utraty gwarancji link tutaj to jest forum o nawigacji. A i potwierdzam że na nokię n95 dobrze biega Garmin i działa z wewnetrznym gps choć automapa itak rzadzi.

 

Ja na Medionie za 299zl z allegro (podobno byly kiedys w biedronce) odpalilem:

- najnowsza automapke 5 (3d pieknie smiga)

- igo8

- mio map 3.3

- medion map

(do tego mase softu jak divxy, mp3, pocket excela, cos do pdfy, do zdjec... i dooma)

 

Super sie sprawuje sprzecik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nasuwa mi si tekst z reklamy "I poco przepłacac"do larka tez można wszystko zainstalowac,a jestem ciekaw jak z trfałoscią tego mediona i gwarancją.Rozzumię ze biega na windowsie 5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawarancje mam pisemna na 12 miesiecy, poki co smiga bez najmniejszego problemu.

Smiga na WinCe 4.2 (nowa automapa jest robiona tez pod ten system)

 

Tak sobie pomyslalem ze jak kupie cos lepszego za 1000zl to po 2 tygodniach zabawy skonczy sie na tym ze bedzie lezalo na polce lub w aucie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he no też tak bywa własnie zemną larka kupowało trzech gości którzy niemieli pojecia że można wgrac tam automapę wogule niewiedzieli co to jest poprostu chcieli miec tania zabawke a tu sie okazuje ze z takich urzadzen moża korzystac na wiele sposobów,mnie do szczescia brakuje tylko blothoota ale jesli chodzi o sam gps to super czułosc i w domu łapie normalie sygnał.I te głosik krzysia który uspokająco mówi jesteś u celu pozdrawia Krzysio Hołowczyc he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...