Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Programowanie pilota


radzi83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rrrobert

1. przekręcić kluczyk w stacyjce 6 razy w ciągu 10 sekund (włączasz zapłon i wyłączasz), po 6 razie na pozycję ACC i powinien mrugnąć kierunkami 2 razy.

2. trzymając pilota blisko stacyjki wcisnąć i trzymać na pilocie UNLOCK, trzymając UNLOCK wciskasz 3 razy LOCK- powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

3. następnie bierzesz drugiego pilota i też wciskasz i trzymasz UNLOCK i 3 razy wciskasz LOCK- znów powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

4. na końcu przekręcasz na pozycję ZAPŁON i wtedy powinien mrugnąć 2 razy. u mnie to zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. przekręcić kluczyk w stacyjce 6 razy w ciągu 10 sekund (włączasz zapłon i wyłączasz), po 6 razie na pozycję ACC i powinien mrugnąć kierunkami 2 razy.

2. trzymając pilota blisko stacyjki wcisnąć i trzymać na pilocie UNLOCK, trzymając UNLOCK wciskasz 3 razy LOCK- powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

3. następnie bierzesz drugiego pilota i też wciskasz i trzymasz UNLOCK i 3 razy wciskasz LOCK- znów powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

4. na końcu przekręcasz na pozycję ZAPŁON i wtedy powinien mrugnąć 2 razy. u mnie to zadziałało.

 

to jest sposób na 5WK4 865

 

Nie wiem tylko dlaczego rozpisujecie sie o tym w kazdym temacie na tym forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość majchrzok

witam mam primerke p11 144 i mam do niej pilot do centralnego zamka w kluczyku. niestety zaczyna szwankowac i kupiłem na allegro niby oryginał nissana osobny nie w kluczyku. ten ktory mam ma 2 przyciski. tego co kupiłem juz ma 3. teraz mam pytanie czy za pomoca opisow programowania pilotow da rade go zaprogramowac jak tak to w jaki sposob? wszystko łądnie mruga ale nie moge go zaprogramowac;/ odp pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

troche wykopie temat

kupiłem ostatnio N14 3d z fabrycznym immo z pilotem i jeden pilot nie bangla. Wymieniłem baterie i nadal cisza. Jak to zakodowac? Bo podany wyżej sposób nie zadziałał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. przekręcić kluczyk w stacyjce 6 razy w ciągu 10 sekund (włączasz zapłon i wyłączasz), po 6 razie na pozycję ACC i powinien mrugnąć kierunkami 2 razy.

2. trzymając pilota blisko stacyjki wcisnąć i trzymać na pilocie UNLOCK, trzymając UNLOCK wciskasz 3 razy LOCK- powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

3. następnie bierzesz drugiego pilota i też wciskasz i trzymasz UNLOCK i 3 razy wciskasz LOCK- znów powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

4. na końcu przekręcasz na pozycję ZAPŁON i wtedy powinien mrugnąć 2 razy. u mnie to zadziałało.

 

to jest sposób na 5WK4 865

 

Nie wiem tylko dlaczego rozpisujecie sie o tym w kazdym temacie na tym forum?

 

Mam pytanko odnośnie tego "zgrywania" pilotów. Czy jeśli zrobię to u siebie, to nie stracę tych ustawień centralki które mam, czyli np. ze jedno wcisniecie otwiera tylko drzwi kierowcy, drugie reszte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie. Chciałem zaprogramować pilota (simens 5WK4 600) i postępowałem zgodnie z opisem wyżej system wszedł w stan programowania (2 razy migacze) ale potem nie było pojedynczych mrugnięć. Teraz nie działa też pilot który wcześniej działał. Co mam teraz zrobić. Pozdrawiam i bardzo proszę o podpowiedzi.

 

[ Dodano: Sro 02 Kwi, 2008 21:21 ]

Witam raz jeszcze. Udało się zaprogramować piloty. Co źle robiłem?? Po przekręceniu 6 razy kluczyka z położenia LOCK na ON powróciłem na LOCK (mrugają 2 razy migacze). I programowanie jak koledzy pisali wyżej, ale wcześniej naciskałem przycisk lock na pilocie wolno a jak naciskałem szybko albo nawet bardzo szybko to się udało za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Ja mam inne pytanie ale w tej dziedzinie.

 

Kupiłem P11 SRi z Reichu i niestety nie dostałem do niej pilota.

Centralny zamek jest i chciałbym otwierać go z pilota a nie bawić się kluczykiem.

Tak więc podpowiedzcie mi czy wystarczy zakupić pilot i go zaprogramować czy może najpierw poszukać jakiegoś sterownika, którego może wogóle nie być?

Jak szukać sterownika to podpowiedzcie gdzie :D

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z tego co pamiętam w P11 (w p10 zreszta tez) sterownik jest w okolicach diody sygnalizacyjnej. Głęboko dośc.

 

Sugeruje wymienic sterownik i pilota - niestety one są zsynchronizowane i moze i sie jakos da, ale nie mam pomyslu jak i gdzie, bo w natsie nie ma takiej opcji. Mozna wprogramowac kluczyk do immo, ale pilota nie znalazlem.

 

Pisz do bolka - bralem od niego ecu i dal mi w zestawie sterownik od zamka z pilotem, ale ze nie byl mi potrzebny to mu zwrocilem.

 

Jesli powinien u Ciebie byc pilot siemensa to ma zestaw i ci dobrze sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Trebor53

:( Cześć!

 

Od 3 miesięcy mam Primerę P12 1.8 z 2003. Jestem kompletnie zielony jeżeli chodzi o to auto.Wczoraj wracajęc sobie z pracy próbowałem zamknąć pilotem samochód i nic! Poszedłem po drugi kluczyk i nic. Centralny działa bo można samochód zamknąć przyciskiem na konsoli środkowej. Baterie w pilocie wymieniłem i nic. Mam pilota (Siemens 5wk4 865). Co robić? Piszecie o programowaniu pilotów bądź resecie centralki alarmu. Jak programować pilota do P12 i jak zresetowć centralę alarmu i gdzie ona jest. Może ktoś ma inne sugestie albo metody diagnozy tego ustrojstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam! Tez jestem swiezo upieczonym wlascicielem P11-stki i tez mam problem z kluczykiem. 2 piloty nie daja znaku zycia, probowalem je zakodowac wg instrukcji powyzej (jest zgodna z ta, ktora otrzymalem od wlasciciela pojazdu w jez. angielskim) ale to nie dalo efektu. Auto wchodzi w tryb kodowania (mruga kierunkami, ale pozniej nie reaguje na "kilkanie" pilotem, po przekreceniu zaplonu rowniez miga, ale pilot nadal nie dziala.

 

Moze jakies wskazowki? Ja podejrzewam baterie.

 

Jesli to nie zadziala to mozliwe, ze za wolno wciskam? Poradzcie cos, mam nadzieje, ze sterownik odbierajacy sygnal z pilota jest sprawny...

 

Pytanie na marginesie: czy jesli mam na kluczyku napisane NATS i w rogu przy szybie jest dioda to auto jest wyposazone w Nissan Anti Thieft System z immo?

 

Pozdrawiam i dzieki z gory za wszelka pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Probowalem wielu sposobow na kodowanie pilota, ale nic nie dziala :(

Bylem u jednego elektryka, a ten stwierdzil, ze prawdopodobnie nie dziala modul odbierajacy fale z pilota... (1000 zl ?!) Baterie sa nowe, podczas programowania wszystko jest w porzadku do momentu mrugania swiatlami, pozniej auto nie reaguje na sygnaly pilota. Nie da sie jakos sprawdzic czy ten pilot w ogole wysyla fale?

Pomozcie...

 

 

:) Juz wszystko w porzadku. Co sie okazalo: w jednym z pilotow ktos odwrotnie zalozyl baterie, a w drugim byly juz za slabe (probowalem programowac tym pierwszym). Inna sprawa, ze wg instrukcji znalezionej na forum nalezy "upewnic sie czy akumulator jest w dobrym stanie" a wtedy, podczas programowania nie byl. W kazdym razie udalo sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czy gdzieś są dostępne dane odnośnie pilotów do P11 przed lift , ile rodzai było ? bo jest problem bo na swoim nie mam naklejki i kupiłem drugi pilot i na nim też nie było i nie chciał się zaprogramować , a dziś zauważyłem że coś nie reaguje mój..:/

 

[ Dodano: Czw 21 Sie, 2008 21:54 ]

ja mam taki z 2 przyciskami jeden czarny drugi czerwony :) dla jasności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma naklejki, powinien miec wyryty napis. Z tego co kojarze to lucasa już tam nie pchali, były siemensy, na pilocie z tyłu miałby napis Siemens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. przekręcić kluczyk w stacyjce 6 razy w ciągu 10 sekund (włączasz zapłon i wyłączasz), po 6 razie na pozycję ACC i powinien mrugnąć kierunkami 2 razy.

2. trzymając pilota blisko stacyjki wcisnąć i trzymać na pilocie UNLOCK, trzymając UNLOCK wciskasz 3 razy LOCK- powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

3. następnie bierzesz drugiego pilota i też wciskasz i trzymasz UNLOCK i 3 razy wciskasz LOCK- znów powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

4. na końcu przekręcasz na pozycję ZAPŁON i wtedy powinien mrugnąć 2 razy. u mnie to zadziałało.

 

to jest sposób na 5WK4 865

 

Nie wiem tylko dlaczego rozpisujecie sie o tym w kazdym temacie na tym forum?

 

Jak rozpoznać czy mam 5WK4 865? (primera P 11.144 '99)

Jeden pilot mi nie działa. Czy powyższa procedura może go "ożywić"(bateria dobra) i nie spowoduje, że ten działający poprawnie przestanie działać?

 

Pozdrawiam,

flo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie fabryczny ?
fabryczny w innym razie bym tu nie pisał

 

 

dobra rozkręciłem i mam 2 pilot ten z lewej strony jest mój org. który był razem z autem , ten z prawej kolega Ryath mi z UK sprowadził ale nie dał się zaprogramować , i zostałem bez pilota

i mam do was pytanie zaznaczyłem na 1 foto czerwonym kołkiem numery czy one maja jakieś znaczenia ? mój pojazd nie ma alarmu tylko centralkę i wersja p11 to SE

czy mogli byście też sprawdzić jakie tam macie numerki ?

1. 80a825e41ab59864m.jpg

2. dc6fd4f50ccc7539m.jpg

nie chce kolejnego pilota kupić w ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoj pilot to siemens.

 

Ten scalak powinien być u każdego inny. Służy to temu abyś nie wprogramował sobie pilota do samochodu sąsiada.

 

Przeglądam właśnie consulta i widze ze jest wprogramowywanie pilotów. Przypuszczam że nowego (innego) dało by sie zaczytać do twojego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...