Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

PRIMERA P11 by ZWOLCIO


zwolcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to co piszą w Auto Świecie to bujda na resorach że te chinskie palniki oślepiają... Ceny są coraz niższe więc sam się nad tym zastanawiam.. jeszcze nie jestem do tego przekonany tym bardziej że mam H4 więc będzie trudniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z H4 jest taki problem bo mijania i drogowe są w jednej żarówce. Kolega mój miał w civicu takie xenonki z halogenem ale długo na nich niepojeździł tylko lampy zmienił na engele

 

Teraz ma oddzielne zestawy na mijania i drogowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mój miał w civicu takie xenonki z halogenem ale długo na nich niepojeździł tylko lampy zmienił na engele

 

Widziałem że są takie na allegro.... ale jak już to decydowałbym się na wersję z elektromagnesem- podczas "mrugnięcia" długimi palnik jest przyciągany i świeci wyżej. Okej załóżmy teraz że rozkład światła jest dobry, światełka sobie wyregulowałem na płaskim podłożu (dodatkowo mam el reg wysokości- przydatna funkcja)- co w razie kontroli policyjnej? Jeśli wykryją przeróbkę to mandacik zapewne- ale jeśli będę sprytniejszy to dokonam przy nich zamiany na żarówki halogenowe które woziłbym "na wszelki wypadek"- czyli nie powinni mi dać mandatu... Czy jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to decydowałbym się na wersję z elektromagnesem

 

Daj link do takich to sobie zobacze co to bo ostatnio nie jestem w temacie xenonów

 

razie kontroli policyjnej? Jeśli wykryją przeróbkę to mandacik zapewne- ale jeśli będę sprytniejszy to dokonam przy nich zamiany na żarówki halogenowe

 

Na to pytanie nie odpowiem ale sądze że nawet jak przy nich zmienisz na żarówki to i tak nie pomoże...ponoć dowód zabierają... odpukać bo jeszcze tego nie miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz przyciemnione przednie boczne, uważaj ;) . ja też miałem, ale zdjąłem. A tak poza tym, ładna sztuka i doposażona. Gratki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Masz przyciemnione przednie boczne, uważaj . ja też miałem, ale zdjąłem

 

wiem wiem ale na razie jest folia na przednich

 

takie naklejki na przednia szybe

 

możesz zlecic robote na allegro osobie co robi paski na szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

zwolcio prośbe mam- wrzuć może fotkę jak Ci te ksenonki oświetlają drogę po zmroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem gdzieś fotkę taką ale nie mogę znaleźć... mam tylko takie porównanie

 

pict2173mn1.jpg

 

pict2172wo9.jpg

 

i takie głupie filmiki hehe - tu widać jak to świeci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty wiesz ze w razie wypadku masz za te xenony przechlapane. Kolega tak dostał współwinny w wypadku bo policja stwierdziła ze oslepił kierowce z przeciwka.

Poza tym mam nadzieje ze nigdy cie nie spotkam na drodze z przeciwka :028:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mam nadzieje ze nigdy cie nie spotkam na drodze z przeciwka

 

Haha :D

Masz raczej marne szanse że mnie spotkasz na drodze z przeciwka i żadne że Cie oślepię bo xenon na światłach mijania jest już od miesiąca chyba zastąpiony żarówkami H1

 

Koledzy z podkarpackiej grupy mogą to potwierdzić bo na zlocie widzieli... BESEL_, MIRO, MaxSri i cała reszta obecnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz raczej marne szanse że mnie spotkasz na drodze z przeciwka

 

Ja bym nie był taki pewny, nie znasz ani dnia ani godziny jak zielone kombi pojawi sie w lusterku :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

W takim razie do zobaczenia :one:

 

Nie pisałem za często ale spore zmiany nastąpiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...