Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SILVERNANO"--p11 kombi:]]


lukas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trudna decyzja przedemną ,szczerze to tak żle jakoś mi pasuje ten samochód,od samego początku nie byłem do niego przekonany...zastanawiam sie nad sprzedażą tej primery,ale oczywiście jako totalna seria.Muszę to obmyśleć bo kupę kasy już wpakowałem w ten PROJEKT,a w dalszym ciągu jest wiele do zrobienia

 

mam opcję sprzedania tej a zakupienia p11 kombi 99rok[z klimatroniciem]w stanie rewelacyjnym-od brata,lub zmiany auta na jakieś MIŁE ROZWOJOWE TURBO...[vw,skoda,audi]

musze sie namyślić,jedyne co pewne to że zostanę przy kombi :029: :029: :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego początku CI mówiłem że obniżające springi plus seryjne amor to rozwiązanie nie nadające się do jazdy wogóle, tylko do pozowania do zdjęć...

Zrób coś z tym a zobaczysz że polubisz to auto :D

Ps. na Grochowskiej jak do ręki dasz amorki to biorą 100zł od sztuki za utwardzenie i problem z głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba na grochowskiej gościu nawet powiedział że sie nie podejmuje w p11 robić amorków bo mają za cienkie rurki,a jak miałby sie podjąć to 900zł zawołał za 4 szt-1200kosztują sportowe KYB,ale to nieważne,koniec z tym projektem[to już 5 nissan u mnie ,czas wejść w coś innego,bo na 350z mnie niestać i nie jest rodzinny]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec z tym projektem[to już 5 nissan u mnie ,czas wejść w coś innego,bo na 350z mnie niestać i nie jest rodzinny]

 

No no kolejny opuszcza stajnie nissana Coobcio ma już dwa ssaby 9.5 ciekawe co ty kupisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec z tym projektem[to już 5 nissan u mnie ,czas wejść w coś innego,bo na 350z mnie niestać i nie jest rodzinny]

 

No no kolejny opuszcza stajnie nissana Coobcio ma już dwa ssaby 9.5 ciekawe co ty kupisz :)

tez mam saaba ale nissan został dożywotnio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nissan został dożywotnio

hehe u mnie to samo :D

Nissan FOREVER !!

Pewno z czasem przejdzie kuracje odmładzającą + odchodzanie i takie tam akcenciki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wariant mocniejszy 159km,199nm[na benzynie],oraz 152km,186nm n[na lpg]CENA-18500zł

wariant seryjny 131km,173nm-CENA-16500do negocjacji[oczywiście sekwencja zostaje]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...