Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wejście AUX [ oryginalne radio primera P11 ]


Gość knockout1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam i czekam a tu widzę, że sprawa przycichła pomimo postu z sierpnia. Zastanawiam się, czy nie lepiej będzie wziąć popsutą zmieniarkę, i w jej wnętrznościach pogrzebać z tym aux-inem? Trochę się zaczynam zastanawiać nad zmianą radia na standardowe 1 DIN, a szkoda by było.

Edytowane przez Sephiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

u mnie dzisiaj właśnie zamontowane przez znajomego i śmiga aż miło :) Najdłuższa czynność to rozebranie konsoli i wykręcenie radia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Czy coś trudnego w tym dobraniu się do zmieniarkowego AUX? Rozpoznaję powoli temat bo przymierzam się do P11 z oryginalnym kaseciakiem. Moje P10 już ma dość - 8 lat ciężkiej służby i gdyby nie strach wypaść służyła by dalej :) - tam bez bólu zamieniłem na radio z CD MP3 USB ale w P11 to będzie szpecić.

 

Jak już kupię auto to dobiorę się do kabli. Tam coś musi być takiego że się założy zmieniarkę i zamiast dźwięk z płyty popłynie z jakiejś MP3ójki.

 

ps. Nieaktualne, obejrzałem trzy żeby kontynuować tradycję jeżdżenia Primerą. Wszystkie zgnite jak się masz. Chyba że coś jeszcze trafię w co już teraz wątpię.

Edytowane przez baloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ja trochę inaczej rozwiązałem problem Radia MP3 w Primerze P11.

Fabryczne z wyglądu radio odtwarza pliki MP3 z USB.

Z wyglądu widać tylko małą różnice na wyśietlaczu.

Nowy wyświetlacz jest troszkę mniejszy i widać metalowe obramowanie

post-59331-0-57971800-1350409005_thumb.jpg

i oczywiście odczyt z kasety nie działa.

Za oryginalnym przednim panelem kryje się Blaumunkt Hamburg MP57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!

Mam pytanie do kolegi witesnow.

1. Jak sterujesz tym radiem blaupunkt hamburg które ukryłeś za oryginałem?

2. Czy to musi być blaupunkt hamburg?

3. Czy móglbyś dać namiar na kogoś kto móglby to zrobić, ewentualnie czy móglbyś mi to zrobić bo nie ukrywam,że ta opcja mi się najbardziej podoba.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że sporo radi można w ten sposób ukryć. Podejrzewam że kolega steruje abo zdejmując panel orginału lub za pomocą pilota(do tego modelu 39pln). Z tym że i tak jest to upierdliwe "by trafić w odbiornik". Jak dla mnie najlepszym jednak rozwiązaniem jest dobrej klasy transmiter fm! Albo ramka+radio, ale to szoetny wygląd w tym cokpicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...