Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 GT - JARHA


jarha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec udalo mi sie zrobic pare fotek mojej primy. Zaczniemy od tego co posiada.

 

SILNIK- SR20DE - 150KM + filtr K&N

ZAWIESZENIE - seria

KOLA - 17 BORBET ogumienie KUMHO 205/40/17

HAMULCE - tarcze chyba w seri klocki FERODO/tyl teraz przod narazie NIPPARTS

WYDECH - seria + koncowy MAGNAFLOW chyba typ RACING

WYPOSAZENIE - 4 x poduszki, 4 x szybyw pradzie, podgrzewane lusterka, abs, polskory, klima, webasto, 6 glosnikow w serii + 2 dodatkowe, Kenwood KDC-W5031, NATS w najwyzszej wersji

 

 

Zbyt wiele nie moge powiedziec o niej gdyz mam ja od 2 tygodni i takze mam duzo pracy i brak czasu na grzebanie ale plan jest jakis w glowie i to niezbyt ambitny gdyz nie nastawiam sie na robienie z niej promu kosmicznego :). Zamiezam zmienic uklad hamulcaowy czyli zastosowac 4 x tarcze EBC wraz z klockami ( cenie dobre hamulce i pytam sie odrazu czy pasuja do niej zaciski od 200sx? )

cos bym musial zrobic z kolektorem wydechowym bo nie wyglada za ciekawie ( prosze o propozycje ) i najwazniejsze w ktore miejsce wypuscic i z czego wykonac dolot od filtra, dlaczego mowie w ktore miejsce ? poniewaz w nadkolu pod zbiorniczkiem plynu chlodniczego mam zamontowane webasto i silniczek lyka sobie gorace powietrze. A tak na koniec czy uda sie bez wiekszych modyfikacji podniesc troche mu moc. Dovra koniec marudzenia przedstawiam pare fotek:

 

n7kb8.th.jpg

n3zb4.th.jpg

n4zh1.th.jpg

n8by9.th.jpg

n1lp6.th.jpg

n5zz8.th.jpg

obraz064uf8.th.jpg

n9ks0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje, nawet te LEXUS looki nic nie psują za to silnik totalny kibel :D

PS. heble masz praktycznie plug and play z 200SX S14, 300ZX lub SKY LINE R32... różnica w sile hamowania w stosunku do tego co masz w tej chwili praktycznie bez zmian (żeby poprawić drogę hamowania to trzeba zająć się tyłem a nie przodem...), jedyna zaleta to taka że wyżej wspomniane modele mają grubą tarczę (30mm) a więc dużo wolniej się nagrzewa np. 2 razy pod rząd hamowanie 200 - 0 i spokojnie można jechać dalej, ale trzeba coś zrobić pod maską żeby do tych 200 się bez proszenia rozpędzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor to cerwony krwisty tylko aparacik chyba mial problem z tym kolorem :) coobcio jak zwykle szczeze i na temat :) zgadza sie pod maska seria ale co mozna nie za duzym kosztem wlozyc zeby nie bylo juz tak kiblowato :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lamp :) mam orginalne w kartonie bo otrzymalem razem z samochodem ale ich stan na dzien dzisiejszy jest nie do zaakceptowania - najpierw musial bym je doprowadzic do porzadku i dp[iero wymienic i zobaczyc przy ktorych lepiej wyglada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie nie lubie lexuslooków, ale musze przyznac ze w tym wypadku dobrze sie prezentują :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co można zrobić żeby nie było kiblowato?poszukaj w npt oraz innych projektach,z tym silnikiem-już wszystko zostało prawie o tuningu sr20 opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zaje... furka, w przyszlosci planuje zakup czegos podobnego.. Tylko czy znajde taki ladny egzemplarz jak Twoj??

 

Pozdrawiam i szerokiej zycze...

 

Ps. wrzuc wiecej fotek... bo warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ello a wiec juz wiemy kto ja kupil z all.... :) hehe no fajna dobrze wyglada ogolnie duzo stargowales z ceny mistrzu ;) ja bym jej jeszcze wrzucil spojler do tylu oryginalny i gra no i te lampy mi nie pasuja no ale jak kto woli :P ogolnie prima za***ista gratulacje kolejna zdrowa furka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Jak juz wiemy kto ja kupil ? z tego co wiedzialem to duze zainteresowanie ja bylo telefoniczne :) a z ceny duzo nie urwalem bo zaledwie 400zl. No coz ale warto bylo sie przejechac na ogledziny:) Mniej fajna rzecza bylo dojechanie do gorzowa PKS-em pospiesznym buahaha 3 godziny z zielonej bo juz niechcialem ganiac p10 2 raz, wiecej razy nie pojade przez nastepne 10 lat:) Ze latala na 17 caly czas a ja jestem strasznie wrazliwy na jakiekolwiek dzwieki z zawieszenia ostatnio poszlo do wymiany duzo czesci w przenim zawieszeniu choc nie stukalo tylko co jakis czas cos tam delikatnie wymienilem laczniki stabilizatora, gumy stabilizatora, mocowania wahaczy te z tylu, sfoznie wahaczy, i w przyszlym tygodniu zrobie gorne wahacze. Wszystko na czesciach NIPPARTS. Jak bede mial cale w mojej opinji 100% zawieszenie bede szczesliwy hehe:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...