Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] Ile na naszych drogach?


SFCTOMEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przejechałem Polske moją Sereną od Kołobrzegu do Stronia Śląskiego i widziałem tylko 2 Sereny jedną w Kołobrzegu drugą w Ostrowie Wlkp. Ale w ostatnią niedziele jade ze Szczecina do Pyrzyc i bingo Serena za Sereną chyba w tej częsci kraju jest ich więcej. Ja jeżdze Sereną model Seaside z 99 roku , żona ją sobie wybrała w komisie ;) Jak się ma takie nietypowe auto to się poprostu patrzy na takie same auta na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie czyli na Mazurach wiem o 8 szt. Ale jeżdżąc po Polsce jest ich dość dużo i coraz więcej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie , ja też widziałem ostatnio Serene koło mojego domu ale stała na kapciu i widać było że idzie w ruine , no ale innych wraków też jest pełno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W piątek jechałem ze Szczecina do Poznania i spowrotem, w Gorzowie Wlkp. widziałem piękną ciemnogranatową Serene, śmigneła koło nas,była naprawde zadbana.

 

[ Dodano: Wto 02 Paź, 2007 21:08 ]

Ciągne sobie ten wątek o Serenach , wczoraj widziałem na Bukowym Serene na tablicach ze Stargardu Szczecińskiego a potem na Słonecznym dwie się jeszcze trafiły. ci co ze Szczecina to wiedzą jakie to rejony miasta, dla innych informacja,że Bukowe i Słoneczne to prawobrzeżne osiedla szczecińskie , wielkie sypialnie , ale coraz więcej tu się dzieje, więcej niż w centrum miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich Serenomaniakow.To moj pierwszy post (i pewnie sie jeszcze dokladnie zdaze przywitac) ale na razie napisze o Serenkach w Zakopanem.

Jest ich juz 10 (!) moze dla tego,ze tak swietnie sprawdzaja sie w zimie ?

Jest 6 "zwyklych" (w tym jedna taxi i jedna prywatna kierowcy karetki R-ki)

i 3 Vannetki. Jak na takie male miasteczko to juz prawie oddzial klubu mozna zalozyc (?) Pozdrawiam Tomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ich juz 10 (!) moze dla tego,ze tak swietnie sprawdzaja sie w zimie ?
niebardzo ^^ naped na tyl do tego LEKKI TYL i ciezki przod = masakra z ruszaniem w zimie a nie daj boze po gorke... :X ja bym tego auta nie zaliczyl do latwych w prowadzeniu w zimie :X aczkolwiek bąąączki rulezzzzzzzz :D :diabel2: :diabel2: :diabel2: :diabel2: :diabel2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ich juz 10 (!) moze dla tego,ze tak swietnie sprawdzaja sie w zimie ?
niebardzo ^^ naped na tyl do tego LEKKI TYL i ciezki przod = masakra z ruszaniem w zimie a nie daj boze po gorke... :X ja bym tego auta nie zaliczyl do latwych w prowadzeniu w zimie :X aczkolwiek bąąączki rulezzzzzzzz :D :diabel2: :diabel2: :diabel2: :diabel2: :diabel2:

Zapraszam w styczniu na GLADKIE albo lepiej w KOTELNICE . Zaden W124 tam nie wjedzie a Serenka lubi takie tereny .Silnik jest prawie centralnie ... ale dyskusja jest naprawde zasadna dopiero wtedy jesli da sie pojezdzic "po bandzie" Pozdrawiam Czapochrup i zapraszam do Zakopaca.

 

[ Dodano: Nie 14 Paź, 2007 05:32 ]

A moze by tak inaczej ? Miales okazje Czopochrupie ( szacuneczek) pojezdzic Serenka w (prawdziwa) zime po uliczkach powyzej 18% spadku bez odsnierzania ? Ciezki przod ? (kolo i Lukas i brike Lukas system ?) Stary TY siedzisz na silniku ! Skrzynia konczy sie za plecamia , silnik zaczyna sie przy mechanizmie zmiany biegow ! Maseratti ? Zapraszam do zimowej stolycy Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ze względu na napęd na tył silnika nie usadzili z przodu. Wtedy to byłaby jazda. Podobno Serenka jest idealnie wyważona.

Wracając do tematu u mnie pojawiła się kolejna. To już 4 razem z moją w mojej miejscowości a w okolicach 9 o których wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do Zakopaca.
no chyba skozystam :>:D:>:>>:>:>:>:> :diabel2: :diabel2: :diabel2: :diabel2: :diabel2: :kosci: :kosci: :kosci: :kosci: :kosci: mialem okazje jezdzic mazda 5.5M dlusgosci silnik z prozdu tyl hen hen daleko :D i wiem jak sie jezdzi takimi autami i do przykladu powiemci ze sarna sie zakopalem pare razy a brat tico czy nubira ani razu... xD a ja sie zakopalem np. pod garazem lol :F gdzie nie bylo odsniezane tak samo jak i u brata;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czopo wystraszyłeś mnie z tymi bączkami , już po całym necie szukam zimówek. Ale dziś tak przy niedzieli może z innej paczki historyjka. Byłem na spacerze z moimi maluchami 4 i 5 lat , moja córka przewróciła i zaczeła płakać kiedy podleciał do mnie pijany dziadek i chce mi ja zabrać z moich rąk , usłyszał kilka sztywnych słów, poleciał po wsparcie. Stoje przy chuśtawce kiedy idzie na mnie kolejny nawalony bolek, no myśle sobie będzie gorąco, nagle bolek mimo, że był pijany, rozponaje, że to nie jego córka się buja. Zaczyna sie drzeć gdzie jego Natalka, spytaj się pijanego dziadka z którym zostawiłeś córke mówie bolkowi. Całe szczeście dziecko chodziło sobie po placu. I co tu dużo pisać . Gdzie my żyjemy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem w poniedziałek w Berlinie , wypatrywałem za Serenami ale pusto , koleś który tego dnia prowadził pyta się mnie co tak się rozglądam ???? Szukam aut !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ze względu na napęd na tył silnika nie usadzili z przodu. Wtedy to byłaby jazda. Podobno Serenka jest idealnie wyważona.

Przy masie ok 1400 kg na przód ok 570 . Reszta na tył .

Marny kierowca i czołg potrafi zakopać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy masie ok 1400 kg na przód ok 570 . Reszta na tył .

Marny kierowca i czołg potrafi zakopać.

Jeździłem troszkę po terenie i bardzo łatwo jest ją zakopać. Szczególnie na terenie z gliną. I wcale nie chodzi tu o kierowcę. Jeżdżę bardzo dużo po trudnych terenach różnymi samochodami z różnymi napędami i wiem coś o tym.

Natomiast jeśli chodzi o masę naszego samochodu to można by było napisać książkę. Zależy to nie tylko od silnika ale chyba też od wyposażenia. Ja spotkałem się przy 1.6 z przedziałem 1310-1560 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wzbudziłem sensacje jak pojechałem wymienić olej , pierwszy raz robili takie auto. Ale byli bardzo mili i uprzejmi. Najwiekszy ubaw miałem jak nie chciałem otiwerać maski żeby dojśc do silnika a mechanik myslał że żartuje. Ale po tym jak odchyliłem fotele i Serena uniosła się na podnośniku od spodu jest pełen dostęp do wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...