Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] Ile na naszych drogach?


SFCTOMEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak byłem w Ełku na komputerze w ASO, to też trochę zrobiłem furorę. Pierwszy raz mieli taki model. :D

Po drodze spotkałem za to 2 Serenki, które wcześniej nie widziałem.

Jest ich już sporo. Rosną jak grzyby po deszczu.

Może czas na mniej spotykany model Nissana. :) .......................................Serena II :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie naszej drodze , bo koło Poczdamu widziałem wczoraj Serene granatową a w Szczecinie już, identyczną jak moja, to może ją spotkam jeszcze raz.

 

[ Dodano: Wto 04 Gru, 2007 22:47 ]

Pozdrowienia z okazji Barbórki dla górników i artylerzystów

 

[ Dodano: Czw 27 Gru, 2007 20:24 ]

Witam seredecznie .

Właśnie wróciłem z familią ze światecznego wyjazdu 700 km na 60 l paliwa Serena 1,6 Seaside ,w mrozie paliła 10 litrów na setke byłem lekko zdziwony ale przypomniałem sobie że w wojsku był dodatek zimowy więc moja Serenka też sobie taki naliczyła. Poza tym widziałem tylko jedną Serene w Pile . I dziś rano wykuwając auto spod lodu ,odkryłem że mam podgrzewane lusterka bo parowały jak włączyłem ogrzewanie tylnej szyby. Długo się ucze tego auta.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2008

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No Ja mieskam w mieście Biała Podlaska i seren naliczyłem 7 w tym Jedna mojego ojczulka jedna moja i jeszcze jedna znajomego z tym że ostatnio zauważyłem że zaczyna ich po miescie jeździć coraz więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W Warszawie i okolicach jest ich sporo sam jestem użytkownikiem dwóch jedną dogina żona(SLX2.0+LPG 126KM,2xszyber,lotnicze fotele,el.szyby i lustra), drugą pomykam ja (SLX2.0+LPG 126KM el. szyby i lustra). Obydwie testowałem i jednakowe mają osiągi-165km/h. Pozdro dla wszystkich fanów Seren!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie i okolicach jest ich sporo sam jestem użytkownikiem dwóch jedną dogina żona(SLX2.0+LPG 126KM,2xszyber,lotnicze fotele,el.szyby i lustra), drugą pomykam ja (SLX2.0+LPG 126KM el. szyby i lustra). Obydwie testowałem i jednakowe mają osiągi-165km/h. Pozdro dla wszystkich fanów Seren!

do ilu masz licznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwie testowałem i jednakowe mają osiągi-165km/h. Pozdro dla wszystkich fanów Seren!

to coś kiepsko testowałeś bo moja 180 pojedzie :diabel2:

bonzo ty masz zegar do 200km/h i prawdopodobnie inne przełożenia na skrzyni lub moście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem wstawić zdjęcie ale przekroczyliśmy limit,budzik do 180 na gazie 5000 obrotów 160 na autostradzie i znowu ciekawostka.widziałem twoje fotki na necie to testowałem ,zrobiłem zdięcie telefonem i porównałem piórka mi opadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to macie rakiety bo moja vanetka 2.3D to maksymalnie rozpędza się do 130km/godz.Hałas ogromny.Gdzieś w danych znalazłem prędkość max131km/godz. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień na benzyne 2.0 reszta to spacerówki

 

Diezel pali dużo mniej.Benzyna to do końca roku będzie po 5 zł. a ja wleje opału za 3.40zł.i chodzi jak burza. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie lata. :) Tylko, że prawie robi wielką różnicę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

che,che benzyna + LPG to jest to, tanio i szybko :diabel:

Na gazie to już miałem przez lata 2 samochody zrobiłem prawie 200tys.nigdy nie było dobrze zawsze coś się działo z tą instalacją chociaż była nowa, być może droga sekwencja?Teraz mam spokój a koszty paliwa jak kupuję OO są porównywalne.Pojeżdzicie tak jak ja ponad 10 lat na gazie to się też wyleczycie :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to macie rakiety bo moja vanetka 2.3D to maksymalnie rozpędza się do 130km/godz.Hałas ogromny.Gdzieś w danych znalazłem prędkość max131km/godz. :zly:

Mam Syrenkę 2,3 D i spokojnie można wykręcici 140 km/h. Być może Vanete ma inne przełożenia na skrzyni i moście. Hałas niestety podobny.

 

[ Dodano: Czw 10 Kwi, 2008 19:14 ]

zmień na benzyne 2.0 reszta to spacerówki

 

Diezel pali dużo mniej.Benzyna to do końca roku będzie po 5 zł. a ja wleje opału za 3.40zł.i chodzi jak burza. :one:

 

Odważny?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważny?!

 

Dlaczego, to może nie wiesz że są samochody nawet z turbo na liczniku po 300tys. km. a ON widziały tylko jak wyjechały z salonu wiele lat temu:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...