Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja w Navarze???


Gość G_H_O_S_T
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No przyłączam się do pytania G_H_O_S_T. Również mam nawigacje w mojej Navarce i nie mam żadnych map... wie ktoś może jakie powinny być. Wydaje mi się, że coś na DVD bo po to specjalnie jest napęd pod siedzeniem pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyłączam się do pytania G_H_O_S_T. Również mam nawigacje w mojej Navarce i nie mam żadnych map... wie ktoś może jakie powinny być. Wydaje mi się, że coś na DVD bo po to specjalnie jest napęd pod siedzeniem pasażera.

 

 

Tak nawigacja dziala na DVD.... ponoc od nowego roku ma wejsc nowa (1500 zl w ASO). ja znalazlem tez cos na emule ale potrzebuje podwojnego DVD do wypalenia... jak by co to mozna sobie zrobic kopie :) ale nie wiem jak

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam instrukcji obsługi navigacji do navary w języku polskim.Może Ktoś ma lub wie gdzie mogę to zdobyć. ( w serwisie chcą 250 zł i jeszcze trzeba czekać około 2 tygodnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
jeżeli ktoś chce w miare dokładną mape do navary musi zakupić od nowego Xtraila

Czy jesteś tego pewien?

Próbowałem starszą mapę od Xtraila i nie grała. Była na CD a w Nawarze jest na DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam instrukcji obsługi navigacji do navary w języku polskim.Może Ktoś ma lub wie gdzie mogę to zdobyć. ( w serwisie chcą 250 zł i jeszcze trzeba czekać około 2 tygodnie)

 

mam angielska serwisowa. Bardzo dobrze zrobiona. jesli Cie interesuje moge gdzies wrzucic. Pliki pdf, podzielone na sekcje, calosc jak pamietam okolo 60MB

 

[ Dodano: Wto 13 Lis, 2007 15:01 ]

Również jestem ciekawy jak szukałeś w "osiołku" bo ja mam możliwość nagrania na taką płytkę.
Również jestem ciekawy jak szukałeś w "osiołku" bo ja mam możliwość nagrania na taką płytkę.

 

 

szukaj pod Xanavi lub Navteq lub Birdview

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak już pisałem w innym wątku nowa mapa Navteq 2008 jest w zestawie z nowymi Navarkami ale do Polski nie trafia. Udało mi się ją zorganizować choć nie było to łatwe i tanie. Myślałem, że będzie trochę lepsza od poprzedniej. No i się zdziwiłem. Jest doskonała. Na oko pokrycie 100%! Inna jazda. Wyrzuciłem palma z TomTomem i mam pusto na szybie! :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zdziwiłem. Jest doskonała. Na oko pokrycie 100%! Inna jazda. Wyrzuciłem palma z TomTomem i mam pusto na szybie!

 

oj sprawdzimy,sprawdzimy :-) wciaz jeszcze czekam na moje auto i podobno juz w ten piatek ....:D Swoja droga ciekawe dlaczego jak piszesz mapa nie trafia do Polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario co do 100% to sie nie zgodze ale miasta sa ladnie zrobione i w ogole tylko male dziury sa troche nie dopracowane jak chcialem jechac np. z namyslowa w strone gliwic to mnie prowadzilo w strone wrocka i wyszlo ze mam przejechac ponad 200km czyli dwa razy za duzo :-P ale po za tym to jest dobra rzecz w miastach :-D

 

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że z tym 100% to była metafora poetycka. Ale i tak uważam, że w porównaniu z wersją 2006, czyli poprzednią to niebo a ziemia. Np. moja dzielnica we Wrocku nagle powstała z niebytu i nawet MÓJ DOM JEST WIDOCZNY ( czy to aby bezpieczne? Wszyscy tak mnie widzą?! :027: )

 

[ Dodano: Sob 22 Gru, 2007 00:34 ]

Zapomniał bym... WESOłYCH śWIąT!!! :682:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Fakt.Ta mapa od Ciebie Mario, to jest już coś. I muszę powiedzieć, że ostatnio byłem na poligonie wojskowym z psiakami i wszystkie przejezdne drogi dla samochodu były zaznaczone.Co chyba nie dziwi GPS zliczał czas,odległości i navigował, ale to oczywiste.Jeszcze raz wielkie dzięki za mapkę Mario.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do prośby GHOSTA. Z muła ściągnąłem wersję 06/07 ale jakoś nie śmiga. Cały czas disc error. A mam płytkę 05 ale niestety Polska nie figuruje na niej wcale.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość G_H_O_S_T

No właśnie z osiołka idzie długo i nigdy nie wiesz czy będzie to to. Ja jak pisałem mogę wrzucić na moje konto na serwerze płatnym skąd każdy będzie mógł pobrać z max prędkością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc przykładem mario62 zasysam teraz navi pod Renault firmy Carminat na 08 rok.

Może ta cokolwiek rozjaśni wyświetlacz w navarce...

Dam znać jak poszło.

 

[ Dodano: Sro 02 Sty, 2008 16:44 ]

VICTORIA !!!

muszę się podzielić z Wami noworoczną nowiną.

Po wielu próbach, spalonych płytach i ściągnięciu wielu giga danych udało się.

Szukajcie na osiołku:

Itsystem v27 - Carminat - 2007-2008.rar

Wystarczy wypakować i obraz płyty *.nrg wypalić na płytę DVD-R + DL.(jak najwolniej oczywiście)

Ja wypaliłem na TDK i działa.

Trochę długo się wczytuje ale działa jak ta lala.

Z tego co widzę to rondo koło mojej chaty jest, a zrobili je z 10 miesięcy temu i w automapie do dzisiaj go nie ma :-)

pozdrawiam i życzę powodzenia

G_H_O_S_T daj znać jak Ci poszło.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. wszystkiego dobregow nowym roku 2008 !!!!! ma ktoś już może mapkę polski do navarki ? działającą i wmiarę dokładną? mario62 ; G_H_O_S_T ; jarkopl odezwijcie się proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, bez urazy, ale czy umiesz czytać? Wszystko pisze powyżej a zawsze możesz do konkretnej osoby wysłać prywatną wiadomość! :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, bez urazy, ale czy umiesz czytać? Wszystko pisze powyżej a zawsze możesz do konkretnej osoby wysłać prywatną wiadomość! :!:

 

Swoja droga, coraz wiecej osob sie rejestruje i ani me ani be tylko od razu z pytaniem.

Jest topic do przywitania sie w klubowych>na kazdy temat ale jakos malo navarowiczow tam trafia :(

 

Moze na forum Navary przykleic taki topic, byloby nowym latwiej ? Dzemik co Ty na to ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Właśnie odebrałem Nvare z fabrycznym Navi. Mama pytanie jak uruchomić funkcje 3D (birdview). Mam płytke z mapką od brokera podejżewam ze jest orginalna wszysko działa ok oprócz 3D czy mozecie mi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...