Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja w Navarze???


Gość G_H_O_S_T
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DVD wypalam.

spróbój na innym nośniku ja wypalam na TDK oraz daj na najwolniejszy zapis.

a co z tą płytką CD? nie wypalać jej?

a proces aktualizacji jak wygląda możesz opisać to będę widział co i jak robić..

Edytowane przez speedo12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z tą płytką CD? nie wypalać jej?

a proces aktualizacji jak wygląda możesz opisać to będę widział co i jak robić..

 

CD nic nierobisz olewasz... ;) Przynajmniej ja niewiem co znią się robi...

 

Aktualizacja hm.. jak juz nagrałeś płytke to wyciągasz z DVD starą wkładasz nową i to wszystko ;-) za kilku sekundach na wyświetlaczu pojawia sie nowa mapa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD nic nierobisz olewasz... ;) Przynajmniej ja niewiem co znią się robi...

 

Aktualizacja hm.. jak juz nagrałeś płytke to wyciągasz z DVD starą wkładasz nową i to wszystko ;-) za kilku sekundach na wyświetlaczu pojawia sie nowa mapa..

Tylko w tym sęk że ja nawigację mam na twardym dysku. :-( także u mnie nie pójdzie. Pisałem że mam samochód z tego roku z navi w pakecie, seryjną.

Podobą navi widzaiłem w murano, także poszukam tam. U mnie wchodzisz w opcję navi i jest napisane "updateing map" insert dvd. Także poszukam innego dvd z mapami. Dzięki za pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

1. nero.

2. Jako Dane na płytkę DVD DL.

Witam

Mam Navarke z 2008 roku i płytke oryginalną 2007-2008 - Badziwe - jeśli chodzi o polskę w Niemczech rewelka.

Jeśli chodzi o tą płytke od renówki co działa i jest taka aktualna możesz mi nagrac i przesłać??

Ile byś za to zawołał ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich klubowiczów. Nabyłem navarę D40 z 2005r. Mam zamontowaną nawigacje Vdo dayton a pod siedzeniem mam odwarzacz dvd do czytania map. Moja mapa jest z 2006 r i jest to mapa europy a Polska szkoda gadać. Ma ktoś możliwość udostępnienia mapy bardziej aktualnej. I czy wiecie co to jest system C-IQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam, czy ukazała się już nawigacja do Navary 2010 po liftingu wersja platinum+navi. u mnie jest na dysku twardym nie mam jej na płycie dvd. Może ktoś znalazł już uaktualnienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Sprzedam nawigację do nissana Navara, Pathfinder, Qashqai, X-Trail, Murano, Infiniti. Nawigacja pasuje do samochodów z rocznika od 2010. Jest to nawigacja wgrywana na twardy dysk. NISSAN Connect Premium - 2011(najnowsze wydanie wyszło miesiąc temu). Płyty zostały zakupione w firmie Navteq jest to oryginalne wydanie 5 dvd w oryginalnym opakowaniu OKAZJA.

Zainteresowanych zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

zassaj najnowsze

http://thepiratebay.org/torrent/6457900/navigation_carminat_v31.1_dvd___update_cd_2011_2012

http://www.torrents.net/torrent/1451232/carminat-torrent-map-2011-2012/

wypal płytę - koszt niewielki i sprawdz, jeśli czyta ci płyty dvd to powinno pójść

 

nowe wydanie ma już naniesioną nową obwodnicę wrocławia nawet ten kawałek, który jest jeszcze w budowie :dribble:

h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Może ktoś z Kolegów lub Kleżanek ma dostęp do najnowszej mapy Pioneera ? Moja stara kantuje, jest bardzo uboga - 2007 rok, a na nową nie mam kaski bo to ok. 1000 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie

już się trochę zgubiłem w gąszczu wątków - a dodam że D40 stoi pod oknami od tygodnia :) - podajcie prosze jakiś link do zasssania najnowszej navi. mam 2008-2009 europe dvd - chetnie wymieniłbym to na coś nowszego bo po przesiadce z automapy to jakbym sie zderzył ze ścianą....

:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam!

Zagubiłem się w gąszczu opcji i linków, do tego nie mam nagrywarki DL czy ktoś mógł by mi pomóc i wysłać za odpłatnością najnowszą płytkę do Pata z 2007r zakupionego w polskim salonie? Proszę o Pw co do szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jak już pewnie część z was wie jest nowa mapka na 2012/2013 Carminat v32.1

 

Mam NC 2011/2012 ale już się wyleczyłem z niej. Korzystam z AutoMapy gdyż NC ma pokrycie dla Polski z przed kilku lat.

Nie chcę już nowszej Nissan Connect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość qwertyasdfgh

Cześć, jest może jakaś możliwość spolszczenia Carminat, albo żeby działały np mapy z Garmina?

Lub czy da się ustawić tak jak w innych nawigacjach, żeby pokazywało ograniczenie prędkośći i więcej funkcji?

Z góry dziękuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...