Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 GT-r kaczego


kaczy46
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a wiec wreszcie sie wzielem za wrzucenie mojej furki w projekty hehe... Oka napisze jak to tam pokolei szlo...

Jest to juz moja druga p11 GT rok temu kupilem pierwsza i byla ona w sedanie top sport...po pol roku poszla do zyda i natknąlem sie na ta co mam teraz primke i jak ja tylko kuknelem to odrazu ja wzielem :)))))

Fura pochodzi z francji i nie wiem o co chodzi ale kumpel mowil mi ze jest to niby wersja robiona na szwajcarie( nie wiem jak to mozliwe ale jest oklejona charakterystycznymi znaczkami) tam byla uzytkowana przez jedna osobe( niby jakas kobieta) wiec ja jestem drugim wlascicielem :) autko na kolach przyjechalo, jak dla mnie jest w bardzo dobrym stanie przebieg miala wtedy 163000km oryginalny z ksiazka serwisowa itd( w srodku nawet znalalzem rachunki z przed paru lat). Prime kupilem w lutym i jak tylko zarejestrowalem itd to na poczatku marca zostalo wymienone:

- olej,

- filtr oleju

- paliwa,

- przegub + guma na drugim,

- na tyl polecialy klocki FERRODO Premier

- nowy plyn chlodnicowy

- nowy akumulator

- filtr przeciwpylkowy ( zmieniony w lipcu)

- linka sprzegla z serwisu :) ( we wrzesniu zmieniona)

 

ZMIANY :

- wywalone 2 katy

- na koncu Remus ( jedna koncowka podgieta lekko ale taki juz kupilem tlumik)

- CAI - stozek K&N w puszcze + dolot z blotnika

- swiece NGK BKR6EY ( chyba jakos tak he)

- usuniete pare znaczkow i wstawione nowe ( pzdr Wacu :) )

- swiatla XENONY 8000k

- postojowki 4 diodowe biale

- z boku biale kierunki

- podswietlenie tablicy rej. bialymy diodami

- grill na czarno pomalowany

ZAWIAS

seria

Opony z przodu prawie nowki wrzucilem Dunlop SP sport 9000 na tyl polecialy Firestony, seryjne 195/60 zamienilem na 205/55 :)

WYPOSAZENIE:

- 2xel. szyby

- 2 poduszki

- klima

- el. lusterka

- polskora

- halogeny

- 3 swiatlo stop

- komputer

- felgi 15 seria

- radio seria + 6 glosnikow ( posiadalo oryginalnie zmieniarke ale ktos wyrwal przed sprzedaza :/ )

Samochod ogolnie bardzo zadbane jezdzi elegancko na trasy idealne!! po zakretach 3ma sie jak przyklejone i jak na te zmiany ma fajnego buta :) fajnie sie zbiera i mi odpowiada to hehe plan byl inny mialy byc sportowe walki , kolektor itd ale niestety z kasa nie wyszlo i w furce juz nie bede nic robil...

Oka teraz wrzuce pare fotek jak to wyglada ogolnie :D i furka na zywo wyglada o wiele lepiej!!

 

dscn3133hw7.th.jpg

 

dscn3137oc6.th.jpg

dscn3142yy2.th.jpg

dscn3145fi2.th.jpg

dscn3146rg3.th.jpg

dscn3147ez7.th.jpg

dscn3149um9.th.jpg

dscn3153eg4.th.jpg

dscn3156he1.th.jpg

dscn3159wy6.th.jpg

dscn3160og2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie ja się nie czepiam,tak tylko dla żartu zeby cie przywitać w gronie nissanomaniaków coś napisałem-zrób pomiary chocby GTECHEM,na tym forum lubimy TWARDE DOWODY...pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no widzisz hehe nie zalapalem... no kurde nie mam dostepu do gtecha zeby nawet to zrobic i do hamowni tez kawalek ladny mam heeh jutro jak bede mial czas to zaladuje fotki a pomiary to jedynie stoperem moge eheh ale smialo moge powiedziec ze na trasie przy pelnym bucie byle czym mnie nie lykna :D pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Witam

 

Kaczy skąd wziełeś te znaczki? Ja tez chcę taki ;)

Autko bardzo ładne, widać że lubisz je podopieszczać w wolnej chwili :) Fajny kolorek, szczerze powiem to chyba pierwsza GT w takim kolorku jaką widziałem

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam hehe znaczki przylecialy az z USA :) troche bylo z tym zachodu ale jak widac dotarly i sa wyjebiste hehe ;) no a co do furki to wiadomo ze fura zeby dobrze jezdzila 3ba o nia dbac wiec moja GT zawsze co tydzien w sobote jest myta i cala sprzatana i dlatego jest w takim stanie :)...

pzdr

aha jeszcze jak zrobie fotki na Xenonach to wrzuce jak sie prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fotki musze zrobic jakos pod wieczor bo ma w dzien zrobione ale nie widac tego efektu hyhy jak xenon to 8000k :) fajne fajne dlugich to wogole nei 3ba w nocy!! aha i jak by co to furka jest na sprzedaz :) jak by co uderzac na priv

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=34588

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam no stozek to jest ten:

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=255926924

troche bylo tam meczenia hehe w srodku puszke lekko poprzycinac i zeby go zamontowac tez patent poszedl eheh ale ogolnie wchodzi akurat bo wiekszy juz by nie podszedl pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. fajny wozik :one: ja też polowałem na gt ale rok temu padł wybór na ten wóz co mam teraz. Gratuluje wyboru xenonów bo też teraz mam 8000K na mijania. Wcześniej miałem 6000K ale poszły na długie. Gdybyś chciał kiedyś na długie montować xenon to jedyną wadą jest to że długo się rozpalaja jak sa nierozgrzane. Zobacz sobie na moich zdjęciach co możesz z zegarami zrobić i oświetleniem wnętrza. Pozdrawiam link poniżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na przeglądzie technichnym końcem października br. ale przegląd polegał na tym że pierwsze wypisali mi papiery a dopiero potem (jak ich poprosiłem żeby jednak sprawdzili auto) wjechałem na badanie amortyzatorów i hamulców. Oświetlenia nie sprawdzali i nawet nic o szybach nie usłyszałem. Fajne chłopaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...