Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] nadkola


Gość muchia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tylnych nadkoli jako takich niema występuje tam kawałek plastiku,ale trudno nazwac to nadkolem

a jeśli myślisz czopochrup, o otworach na na rancie błotnika to są one do mocowania rantów na na błotnikach ale to na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
tylnych nadkoli jako takich niema występuje tam kawałek plastiku,ale trudno nazwac to nadkolem

a jeśli myślisz czopochrup, o otworach na na rancie błotnika to są one do mocowania rantów na na błotnikach ale to na zewnątrz

 

A może ktoś wie czy od jakiegoś innego auta można dopasować nadkola tylne, bo te małe plastiki oryginalnie montowane jakoś nie budzą mojego zaufania. Może ktoś ma możliwość przymierzenia takich nadkoli i może będzie szansa, by po drobnych przeróbkach podeszły?? Pytałem różnych sprzedających na Allegro, ale oczywiście nie mają oryginalnych a do moich próśb aby zorientowali się czy z jakiegoś innego auta nie pasują podchodzili bez entuzjazmu... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylnych nadkoli jako takich niema występuje tam kawałek plastiku,ale trudno nazwac to nadkolem

a jeśli myślisz czopochrup, o otworach na na rancie błotnika to są one do mocowania rantów na na błotnikach ale to na zewnątrz

Racja. I to występuje tylko z jednej strony, tam gdzie jest bak paliwa, ponieważ pod nim schowana jest rura do baku.

Daj sobie spokój z tylnymi nadkolami ,jak już chcesz to zakonserwuj dobrze wszystko i będzie ok

Też uważam że są zbędne. Ostatnio konserwowałem nadkola i po zdjęciu przednich i umyciu przednich i tylnych nie widziałem różnicy. Są w idealnym stanie. Jak już to jest dobry środek do nadkoli i progów (nazwy nie pamiętam) siwy, który może być także malowany, który po drugiej warstwie tym razem bitexu daje naprawdę niezłą ochronę. Takową właśnie sobie strzeliłem niedawno. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odgrzeję starego kotleta - może przez 3 lata się coś zmieniło ? Za tydzień mam mieć oddane auto: pospawane dziurki w progach, drobne zaprawki lakiernicze i całe zakonserwowane. Próbuję szukać nadkoli - sądzę, że przy słonym piasku na naszych drogach, to jednak sporo daje.

Czy udało się komuś znaleźć nowe nadkola - czy tylko używka ? I czy faktycznie do tyłu nie mam co szukać, bo takie coś nie występuje ?

Pozdrawiam wszystkich !! :)

 

[edit]

Rozmawiałem z tą: http://www.cortini.pl/kontakt.html firmą. Jeśli ktoś ma niedalego, i chciałbym dopasować nadkole, to są otwarci. A wówczas i ja bym takie same kupił :). Mnie potrzeba tylko na tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...