Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Czujnik cofania - montaż


Gość Radzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Czeka mnie malowanie tylnego zderzaka w P11 i się zastanawiam nad zainstalowaniem czujnika cofania zanim będzie malowanko (mam nadzieję, że można będzie pomalować czujniki pod kolor auta). Na allegro są już za 200zł z 4 czujnikami, ale nie wiem dokładnie jak się przebić z kablami ze zderzaka do bagażnika, aby podczepić się pod instalację auta. Ma ktoś jakiś pomysł? Mam Primerę Hatchback.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja instalowalem.

 

Temat jest prosty - jak wejdziesz pod zderzak to zobaczysz po bokach bagaznika takie zaslepki gumowe. Znaczy... u mnie to zaslepki, pewnie w innych modelach cos tam moze byc... W kazdym razie mozesz te otwory (jakies 5mm) uzyc do przeprowadzenia kabelkow od sonarow.

 

Tylko pamietaj, zeby to potem zabezpieczyc jakims silikonem, etc.

 

Czujnik to fajna sprawa, na prawde polecam

 

bartur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAKŁADAJ- super sprawa-niedawno założyłem u siebie i jest ok.

Montaż jest prosty-wejście już znasz do środka auta- reszta zgodnie z instrukcją.

 

miłej zabawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, że fajna sprawa :D. Skoro proste jest wejście do bagażnka to będę kombinował, ale muszę trochę kasy odłożyć na czujnik i malowanie. Mam do poprawki zderzak i tylny słupek(liczę jakieś 600zł) www.wsinf.edu.pl/~gibasz11/nissan PS. Nie pytajcie co mnie zawadziło na parkingu, bo sam nie wiem - może to była naczepa od TIRa (wystająca lampka i zderzak.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...