Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P10 1995 SE 125KM --------->165KM & 206Nm


Gość ROKI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To może od początku, ale bez zanudzania – okazalo się ze aktualny silnik (125KM) to szrot i remont nieopłacalny, wiec trzeba to bylo czyms zastąpić wybor padl na silnik od Almery GTi (143KM) 1997r i przebiegiem ok. 100tys km.do tego kolektor rownierz z tego autka 4-2-1. Dzieki Coobciowi i Kiviemu przekladka trwala baaaaardzo szybko :D no tak ale dzieki lpg charged :/ nie jestem do konca zadowoly chociaz roznica w osiagach znaczna :D także w tym miesiącu pod maska zawita BLOS +dolot+K&N.

Mam nadzieje ze uda się to wystroic i będzie wszystko gralo, nastepnym posunieciem będzie przesuniecie odciecia – seryjne stanowczo nie pasuje do charakterystyki silnika

 

aha przy okzji wymiany silnika, wjechalo nowe sprzeglo bo stare sie slizgalo

 

Felgii Borbet 16 http://www.borbet.de/index-lgb.php3?uid=&a...amp;site_lg=lgb

Opony

przod

195/45

GY F1

 

tyl

195/50 yokohama

 

zima stalowe 14

185/65

 

 

 

 

 

Zmiany juz dokonane

- SSAC 4-2-1

- stozek+CAI by Coobcio/ROKI

- blos (chwilowo out)

- odciecie w granicach 7300

- ecumaster

- wtryski 200sx

- wydech Tomala 60mm

- przestawiony rozrzad by Coobcio

- przestawiony zapłon by Coobcio

- bezzwezkowa przeplywka by Coobcio

 

 

 

 

Plany:

 

Czas pokaze :diabel2:

 

No audio oczywiscie tez jest :D

 

09d4d16e6ebdcf3em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na blosa czekam az beda znowu po 300zl ( w tym tygodniu, bo wlosi dali d......) dolot "idzie" poczta a wydech hhhmmm w marcu - jak wyjde na "prosta" :D bo narazie autko duuuuuuuuuuuuuuuzo mnie kosztuje, w tym tygodniu sonda lambda, i laczniki stabilizatorow juz zanabylem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak tez zrobilem kupilem za 360 (juz sa po 400) czekam na paczke teraz :D a stozek lezy sobie grzecznie juz w domu :D

 

[ Dodano: Sob 20 Paź, 2007 09:07 ]

MAM, MAM, MAM wlasnie Pani mi przyniosla - jest PIENKNY moj wlasny BLOS :D

Trzeba to jeszcze wszystko wsadzic pod maske :)

 

[ Dodano: Sro 24 Paź, 2007 17:35 ]

No i blos i stozek wjechal wczoraj pod mache :) efekt super i wizualny i podczas jazdy, jak inne auto :D

 

 

 

czekam jeszcze na filterek na odme no i jutro postaram sie poczyscic dekiel - nie moge nigdzie dostac autosol-u i kupilem cos do chromu i aluminium, zobaczymy jak bedzie szlo :D

 

[ Dodano: Czw 25 Paź, 2007 11:56 ]

a wiec toto do chromu/aluminium to kicha :( zamontowalem nowy uzywany tlumin ;) i w koncu slysze silnik teraz to jak Subaru chodzi :D

 

[ Dodano: Sro 07 Lis, 2007 18:08 ]

nowe fotkiiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

No i wczoraj Coobcio przesunoł mi odcinke na ok 7300 w magiczny sposób :diabel: teraz mam:

I - 65

II - 105

III - 160

IV - ??? (chyba sie niedowiem)

V - ??? (napewno sie niedowiem)

 

A jutro ............................ jeszcze cos sie zrobi :D

 

wykres z hamownii

http://zlosnik.pl/showthreaded.php?Cat=&am...;o=&fpart=1

 

showthreaded.php?Cat=&Number=874575&page=0&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pora na kolejny mod :) wydech rzecz oczywista od p Tomala 60mm zrobilo sie glosniej, ale przyjemny odglos to jest, srednio koncowka mi sie podoba, no ale krocej sie nie dalo jej zrobic naszczescie za czesto ogladac jej nie bede :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

oj lepiej się nie chwalić puki co nowymi osiągnięciami, szkoda że przy ostatnim pomiarze nie zajrzałeś do przepływki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki, a jeżeli chodzi o wakacje, to gdyby moja wiedziała o .....VE :D:D:D

Nawet nowy dźwięk spod maski ją nię zdziwił. Gada tylko.. wyłącz to dopalanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ROKI i co świniak już w autko chyba siedzi?ostatnio widziałem co twoja p10 potrafi-wyścig z 530d po virusie na 240km był bardzo ciekawy-przyznaj sie do 130 prowadziłeś,???

 

a tak dziwnie że po zmianie limitera obrotów na 2 biegu masz 105km/h,a na 3 tylko 160?

dziwne to bo moja po przesunięciu odcinki miała odpowiednio 120 i 170km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam juz tylko na koncowe "dopieszczenie" na hamownii i przeplywke bez zwezkowa, nie zapeszajac zawsze chcialem w moim Nismo miec 165KM jakos tak mi te cyferki pasuja :) ale jak to zwykle bywa po kazdym modzie czuje sie niedosyt :diabel:

Zostalem zarazony przez Coobcia na wieksza ilosc KM :kosci:

Mam pewien pomysl na dalsze mody, ale zobaczymy co czas pokaze :027:

 

 

Faktycznie ta 530d doszla mnie przy ok 120-130km/h no ale winilbym raczej kierowce a nie auto ze tak "slabo" szlo, nieogarnial tego co mial pod maska - :sylwester:

 

Golf VR6 tez opierdo...... przez Prime o około jedna dlugosc do 160km/h

 

 

Czekam na jakies 1,8T 150KM najlepiej golf IV GTi ciekawie jaki bylby wynik :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre sobie 1.8 t 150km to kibel-mierzyłbym raczej w 180konną wersję z twoimi osiągami

ps.czy ty robiłeś wydech u TOMALI?bo jest tak strasznie cichy twój samochód że dolot tylko słychać[przelot czy komorowo przelotowe?]??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na dniach zapraszam na dokończenie tego co zaczęte.

Ps. na streety trzeba ci przygotować jakąś rurkę - która będziesz zastępować Blosa, jakby nie było to jest zwężka fi40-45mm... (U mnie na zmodowanym silniku 13KM zabierał BLOS jadąc oczywiście na benzynie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ROKI czy miałbyś ochotę na streeta we środę wieczorkiem-ja będę,a wałeczki i kółko rozrządu juz mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę daję radę już kurdę zapomniałem że ci przesuwałem odcinkę :D

Ps. sorry z tym modem przepływki ale znowu coś wyszło no i chciałbym troszkę z kobitką posiedzieć, jutro biorę saaba i na tydzień walimy do Kazika, w wolnej chwili zapodam tylko większą turbinę coby mieć coś usmolone ręce... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...