Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P10 1995 SE 125KM --------->165KM & 206Nm


Gość ROKI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Dopiero teraz, ale wreszcie na C zobaczyłem twoją nyyyskę. gratki

xtomek - próbuję powoli zmienic nicka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prima doczekala sie nowiótkich opon GY F1 195/45/16 po kilku dniach spokojnej jazdy nadszedl czas mierzenia g-techem

powtarzalny czas 7,4 do 60mil i 1/4mili ok 15,85

ciekawe co bedzie jak zdejme blosa :D

Mam teraz 2 auta "punkty odniesienia" Carina E 2,0 i Prelude 2,0 :) tylko ze oba bez gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zastępnika BLOSA zrobić, potrzebna ci rurka alu fi 70mm o dlugości ok 10cm i dwie rureczki fi 14mm o długości po 2cm z tym do spawacza i czasy ok 0,3sek poprawione jak nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

rurka jest :diabel: opanowanie szybkiej podmianki tez, dzis juz kupilem hydroshield i zrobie stozek w nadkolu na stale, czerwona pokrywa tez zamontowana, jeszcze musze doczyscic kilka elementow i bedzie gitara :D raczej to bedzie koniec na ten rok :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76ef9c24ea844a8d.jpg

 

tak to dzis wygladalo zanim zaczolem, grunt to przygotowanie wszystkiego :D

 

63d49b1a89a578d6.jpg

 

Po ok 10min skladania tak to wyglada

 

31fb2ac4252e2c24.jpg

 

Po zakupie hydroshield stozek wyladowal w nadkolu, nie bylo to latwe biorac pod uwage ze robilem to na parkingu i z kazda pier**la musialem chodzic do domu, ale w koncu po trzech dniach mialem wszystko gotowe, co do efektu to dopiero zamontowalem, na goraco moge powiedziec ze nie dlawi sie i z pewnoscia poprawil sie doł, nie "przytyka" sie.

Zapewne bedzie potrzebne ostateczne strojenie u Kuby moze nawet udaloby sie na hamowni :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego hydroshielda kupiłeś, jak toto wygląda i ile kosztuje? Druga woza, po PMW, ładnie posprzątana pod maseczką :D Może przyjdzie czas na czerwoną?

A u mnie jest tak:

http://wst.waw.pl/forum/files/thumbs/t_dscf4941_168.jpg

Tak jak Bodek powiedział, w nastepnym poście-wyprostuj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś jeszcze zlikwidował to kolanko 90st. to było by całkiem git :!: Ja bym się jeszcze pokusił o sfazowanie końcówek rur co by powietrza nie hamowały.

 

Jaka cena za te wszystkie rurki i kolanka wyszła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodek_n14, chodzi Ci o to ostatnie???Jest 120 no i niestety musi byc bo inaczej filtr nie dal sie upchnac :/ bylo kilka prob o tylko tak pasowalo, kolanka chyba po 30zl, a rurka 16zl za 60cm :D

 

Jesli macie jakies uwagi/pomysly to bardzo prosze sie wypowiadac, moze cos przeoczylem

 

 

xtomek, hydroshield jest na 1 zdjeciu to ten kondon na stozek co ponoc wody nieprzepuszcza (nie ufam mu dokonca po tescie domowym ;) ) tylko powietrze, kupilem ostatnia sztuke za 160zl i dlatego niebieska no ale i tak go nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uważam jak kolega Bodek za dużo zakrętów:D u mnie na jednym kolanku 120 st. się zamknęło... nawet nie musiałem tego mocować :) tak sztywno siedzi... u mnie podobnie jak u Tomka tylko że zamiast rury z przepływką jest adapter

 

Druga woza, po PMW, ładnie posprzątana pod maseczką :D Może przyjdzie czas na

 

 

trzecia :D moja druga a pierwszy jest Yarkoo ale on jest pedantem więc to się nie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestań się kłócić,kto jest piękniejszy :D To tylko moja prywatna ocena, a Yarkoo grata dawno nie widziałem :diabel2:

hydroshield jest na 1 zdjeciu to ten kondon na stozek co ponoc wody nieprzepuszcza (nie ufam mu dokonca po tescie domowym ;) )

Odpada, nie idę w to. Trochę się bałem, o stożek w nadkolu, ale jest O.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...