Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P10 1995 SE 125KM --------->165KM & 206Nm


Gość ROKI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bodek_n14, chodzi Ci o to ostatnie???Jest 120 no i niestety musi byc bo inaczej filtr nie dal sie upchnac

 

Chodzi mi o przedostatnie. Psuje całość. Za filtrem masz 120, później dajesz kawałek rurki zaraz drugie 120, dłuższy kawałek rurki, 120 i jesteś na przepływce.

 

[ Dodano: Sob 01 Lis, 2008 11:06 ]

na szybkości ;)

 

63d49b1a89a578d6mz3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś wywalił ten gaz w piz... to byłoby o wiele prościej... pozatym co to za pomysł z tym gazem? Z jednej strony ścigasz sie i wypalasz wachę z drugiej oszczedzasz jeżdżąc na gazie to troche jak wycierane d*py szkłem... szkoda nissana - kolejna zapalniczka bag.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMW, scigam sie tylko na benzynie, a auto musi na siebie zarobic i robi to na lpg, bo na benzynie to by nie zarobilo, Polskie realia, naprawde gazu nieznosze ale nie mam wyboru robie ok 30tys km rocznie i poprostu niestac by mnie bylo tylko na benzyne, dlatego nastepne bedzie szybkim klekotem, ale to odlegle plany

 

[ Dodano: Sob 01 Lis, 2008 18:08 ]

bodek_n14, no moze byc dobry pomysl, pomierze w tygodniu, tylko ten aku taki duzy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scigam sie tylko na benzynie, a auto musi na siebie zarobic

 

rozumiem że nissana wykorzystujesz do celów zarobkowych tak?

 

 

ale jak oszczędzasz to po co się ścigasz :) jedno przeczy drugiemu...

 

 

aaa... i jescze jedna cenna uwaga :) nie życzę Ci tego ale zazwyczaj jest tak że to co zaoszczędzi się na gazie idzie w póżniejsze naprawy gaz jest zbyt suchym paliwem nie ma tego smarowania co na benzynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazowi mówimy niet, PMW ma rację. Mam 9 l/100 swoją czerwoną po miescie. Czy to dużo na 200 konny motor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak oszczędzasz to po co się ścigasz :) jedno przeczy drugiemu...

 

Bo lubie??? Co to wogole za pytanie, niestety nie zarabiam Panowie tyle co Wy i jest to zlo konieczne, nie stac mnie na wydawanie na benzyne po 1500zl miesiecznie...

 

xtomek, moj moze i by palil z 10 po miescie, ale nie lubie sobie wyliczac "tu pojade, a tu nie"

 

Nie wiem po co draznicie mnie w niedzele z samego rana, jak by mnie bylo stac to chyba normalne zebym to wyjeba.......ł

Dziekuje Wam za slowa "otuchy" i wytykanie mojego nizszego stanu majatkowego,

to byloby na tyle odemnie, temat nie dotyczy lpg, takze prosze nie robic OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze gaz zrobiony to nie ma co się czepiać, moja czerwona dupowożąca prima też go miała i chwała jej za to :P

Wywaliłem jedynie całą elektrykę od LPG i wszystko zrobiłem na prostym przełączniku, do tego BLOS-a jakoś milej zamontowałem że wszystko bardziej prosto wyglądało, ale przy tej średnicy rur chyba nie ma to zbytnio znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis Kuba przy okazji strojenia, uporal sie z rozpadajacym dolotem, "nowa" przepustnica musi pomoc, poprzednia miala uciety kołnierz o połowe :!: i dlatego kolanko sie zsuwalo. Moze nawet zobaczycie fotki jak to gazownicy potrafia spierd....... robote :028:

 

 

 

[ Dodano: Pią 14 Lis, 2008 14:47 ]

c4d6fec6c41296b3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

lukas, juz sie nie moge doczekac wynikow z hamowni, auto odczuwalnie lepiej ciagnie z dolu, nie zastanawia sie czy pojechac ;) ogolnie poprawa w calym zakresie obrotow, te moje fantastyczne super ultra racingowe zimowki nie daja rady ;) niebawem cos sie ogarnie na przednia os

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMW ty to chyba kochasz wydawać kasę na drogie paliwo-lpg jest jaki jest-niektórzy z ogromnym powodzeniem scigają się na 1/4mili TYLKO NA ...LPG[np znana honda civic TURBO LPG...]

ja robie np 100km dziennie do pracy i z powrotem-i jest to jakaś oszczedność

jak chcę się pościgać to takjak ROKI ganiam na BENZYNIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
PMW ty to chyba kochasz wydawać kasę na drogie paliwo

nie, poprostu nie muszę oszczędzać i dbam o auto...

 

nie przekonasz mnie - nigdy nie założę gazu do primery - zagazowane auto od razu kojarzy mi sie z jakimś trupem do którego nie warto lać już benzyny

 

niektórzy z ogromnym powodzeniem scigają się na 1/4mili TYLKO NA ...LPG

nie jest to dla mnie jakimś wykładnikiem...

 

bardziej trafnym przykładem jest to, że w WTCC i wszystkich pozostałych seriach

ścigają sie na 101 oktanowym Elfie z beczki po min. 15 Euro za litr a nie na LPG jak piszesz blow.gif

 

sorki za OT.. nastepnym razem nie dam się sprowokować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma swoje zdanie apropo lpg i niech tak zostanie :D aktualnie trwaja pertraktacje i jak wszystko pojdzie dobrze to najpozniej w lutym lpg out bo w "pracy" bede jedzil innym autem :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przekonasz mnie - nigdy nie założę gazu do primery - zagazowane auto od razu kojarzy mi sie z jakimś trupem do którego nie warto lać już benzyny

 

i wspominając o WTCC to może luknij sobie na:

http://rallyonline.pl/index.php?1&modex=pnews&pg_[go]=19&s=19824

i może jeszcze na to, gdzie swoje rozczarowanie wyraża Manfred Stohl (jeśli wiesz kto to?) i dlaczego:

 

http://rallyonline.pl/index.php?1&modex=pnews&pg_[go]=95&s=19667

 

faktem jest, że powyższe dotyczy CNG. Jednakże tam gdzie widzą paliwo LPG i CNG jako słuszną alternatywę w stosunku do PB czyli w reszcie świata jakoś twój wywód mógłby się wydawać niezrozumiały. I nie chcę wchodzić w szczegóły różniące Pb od LPG bo no choćby na tym forum jest n-postów o tym, to proponowałbym jednak otworzyć SZERZEJ oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazowi mówimy niet, PMW ma rację. Mam 9 l/100 swoją czerwoną po miescie. Czy to dużo na 200 konny motor?

pogratulować, tylko nie wiem czy techniki jazdy czy wyobrazni? GA16DE (90-100KM) ma w katalogu 8,9 - 9,0litrów w mieście. A tu VE i ma 9litra. Nic tylko robić swapy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfanr, brawo za artykuły o rajdówkach na gaz :!: Ciekawe, gdy FIA w końcu zaakceptuje to źródło zasilania jak zmieni się pogląd na temat gazu (to nie jest złośliwość w stosunku do PMW, każdy ma prawo do własnego zdania).

Słyszał ktoś o mokrym wtrysku gazu :?: Fakt, że to temat do innego działu ;)

 

Co do spalania VE to całkiem wiarygodne jest 9,5-10l przy spokojnej jeździe, większość swapowiczów o tym mówi. Poza tym GA16 to smok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...