Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai


Gość michal78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Auto i owszem cudo (jedyny ciekawy nissan obecnie), ale to co najlepsze to pod maską. I nie mówię tutaj o technice, bo tak jak w każdym nissanie jest co najmniej zadowalająca, ale o wyglądzie. Nie wiem jak Wam, ale mnie strasznie nie podobają się zabudowane motory Kii, VW, czy innych szmelców, których obudowy udają nie wiadomo jak zaawansowane konstrukcje, a jak jest w rzeczywistości to każdy wie. A w Qshqaiu jest po prostu silnik z osprzętem!

Gratuluję cacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za miłe słowa. Auto generalnie jest fajne, komfort jazdy bardzo dobry, kupilem je niecały miesiac temu, na razie przejechałem troche ponad 2tys km. W cyklu miejskim na teraz pali 9 , moze jak sie jeszcze troche dotrze bedzie troche mniej. Z silnikiem 1,6 nie jest to oczywiscie rakieta, no ale jesli ktos chce rakiete nie kupuje qashqaia. Choc oczywiscie wolałbym miec 2.0 gdyby róznica cenowa była mniejsza. Jedyne co mnie troche niepokoi to dziwny wysoki, jakby świszczący dzwiek pojawiający sie przy wyzszych obrotach na wyzszych biegach, niezbyt głosny ale troche dziwny i irytujący, umowilem sie juz na piatek w serwisie zeby to sprawdzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzucę swoje 3 grosze ten samochód wizualnie to chyba zaraz po navarze i 350 najładniejszy nissan mały zwarty napakowany byłem jego gorącym zwolennikiem dopóki nie zobaczyłem jego ciasnego wnętrza i tragicznych siedzeń. poza tymi minusami jak najbardziej OK jeżeli ktoś jest niższy odemnie a mam 191cm to pewnie nie narzeka

Oczywiście gratuluję zakupu niech się dobrze sprawuje !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dciasnego wnętrza i tragicznych siedzeń. poza tymi minusami jak najbardziej OK jeżeli ktoś jest niższy odemnie a mam 191cm to pewnie nie narzeka

 

No to mnie przekonałeś - Zachorowałem na Kaszkę, bo lubię ciasne auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...