Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P10 GT-baryla


baryla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to moze dzis ja pokaze w koncu moj nie dawny zakup jest to P10 Gt 94r. LPG 3 generacji

wyposazenie :

el. szyby, el. lusterka,el. szyberdach, el. reg. swiatel, ABS, centralny zamek.

 

ogolnie z autka jestem bardzo zadowolony farajda z jazdy niesamowita zwlaszcza na PB :diabel:

 

Mody:

jak narazie przyspieszony zaplon, sportowa kierownica :diabel2:

 

juz niedlugo w planach:

montaz stozka i calego CAI + sportwy caly wydech od kolektora

 

puzniej zobaczymy na co pozwola fundusze :)

 

wrzucam jak narazie 3 takie sobie fotki:

 

nismo-2.jpg

 

nismo3.jpg

 

nismo2.jpg

 

 

pozdrawiam wszystkich nissanmaniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj mistrzu wiecej fotek :) i jak sie lata ja takie cus planuje na wiosne kupic...aha no jak bede mial to wlasnie caly wydech bede chcial podobne mody + sportowy kolektor i glowe zjechac, jak zrobisz mody dawaj foty i opis jak sie jezdzi a jak na razie ten zaplon cos dal ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja choruje na 200sx :P ale jescze sporo czasu minie zanim kupie :/ Po przestawieniu zaplonu wyrazna zmiana lepiej sie wkreca w obroty :D niedlugo wrzuce jeszcze jakies fotki i oczywiscie bede na bierzaco informowal o zmianach, w polowie listopada wleci stozek :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się nie mogę doczekać, jestem w trakcie swapa, zatatre SR20De na DE od sunny Gti. wcześniej jezdziłem primerą 1,6 91r z gazem :/ sory za OT. bardzo fajne auto, niedawno prawie identyczne malowałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

w końcu coś się ruszyło w temacie :) zakupiłem głowę po komlpeksowym portingu od Lukas-a made by Coobcio :D splanowana o,68 mm. obrobione gniazda zaworowe, zawory jak w sunnym do rajdów, skrócone prowadnice zaworowe, obrobione kanały, wałki z primy gt, regulowane koła rozrządu :mikolaj: do Borska mam nadzieje że się wyrobie z montażem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

splanowana o,68 mm.

O 1,4mm :D

Po drugie będziesz do niej potrzebował innego kolektora ssacego bo masz low port a ona jest high port do tego listwę wtrsykową, reszta twoja podpasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas mówił ze o,68 no ale jak jest 1,4 to tym bardziej mnie to cieszy :D a posiadasz kolektor i listwę na handel? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem głowę po komlpeksowym portingu od Lukas-a made by Coobcio :D splanowana o,68 mm.
O 1,4mm :D

baryla nie dziw się Coobciowi :D ...wyszło na to, że głowę masz splanowaną o 68 mm :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a posiadasz kolektor i listwę na handel? :)

hmmm 50zł - to jest ze 3-4kg czystego aluminium i trochę stali jak się nie podoba to na skup z tym pójdę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Po roku przestoju w końcu się ruszyło w przyszłym tyg. wlatuje głowa z byłej czerwonej suki Coobcia :diabel: oczywiście dr. Nismo będzie prowadził projekt, wczoraj byłem w kreatorze i wyszło 157 KM 174Nm za drugim pomiarem 147 i 172Nm dorwę skaner i wrzucę wykres, trochę z d*py to wyszło duża rozbieżność :<

 

[ Dodano: Pią 30 Sty, 2009 00:20 ]

oto i wykresik :)

 

skanuj0002.jpg

 

hamowanko robione na martwej sondzie i lipnych przewodach WN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej twój łep już się robi, wcisnę cię w jakiś wolny termin i zobaczmy na co stać twoją maszynę :D

 

Ps. zaraz po śniadnaniu lecę odebrać twoją głowę, wcześniej ją pomierzyłem i wyregulowałem tak wiec jak odbiorę ją z auto szlifu będzie czyściutka pachnąca i zabielona tak wiec łacznie splanowana jak nic z 1,5mm :D

 

Fotki na miły początek dnia:

przygotowaniaGlowy2.jpg

przygotowaniaGlowy1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No baryła-dawaj z tym projektem--kolejna mocna p10 gt to jest to--duża konkurencja się robiw tej grupie autek,ale głowicy to ci teraz sam zazdroszcze...może niepotrzebnie ją sprzedawałem :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś wieczorem odstawiam wóz do Kuby :D z pewnością bedzie to kolejna mocna P10, następny krok to jakiś fajny wydeszek.

 

[ Dodano: Nie 01 Lut, 2009 05:04 ]

No baryła-dawaj z tym projektem--kolejna mocna p10 gt to jest to--duża konkurencja się robiw tej grupie autek,ale głowicy to ci teraz sam zazdroszcze...może niepotrzebnie ją sprzedawałem :027:

 

no myślę że nie potrzebnie sprzedawałeś ;) warto było ją trzymać bo i tak wróciłes do SR20, ciekaw jestem jakie przyrosty będą i czy będzie porównywalne do Twoich wałeczków :) oczywiście kreska będzie grana :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś wreszcie wrzuciłem twoją maszynę do mojego skromnego gararzyku...

Tak wiec kolektory spadły - męczarnia straszna w tych HIGH portach no i gazik :kosci: zdecydowanie pomocny nie jest w takich robotach :D

wchodzimy1.jpg

 

Kolektory które zamienimy na nieco lepsze przy okazji wejścia nowego łba:

wchodzimy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie znalazłeś czas żeby się zająć moja padliną ;) zobaczymy co z tego wyjdzie... ale tak skromnie powiem że zapowiada sie grubo :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś już miało byś skończone a tu niestety nie miła niespodzianka z brakiem pewnej części, otóż brakuje mi rurki wodnej która idzie od bloku o tej:

wchodzimy1-1.jpg

Na fotce mam oryginalną z twojego wozu i z P11 2.0, potrzebna nam jest z P10 na wielopunkcie...

 

Z pozytywnych atrakcji to łep zdjęty, blok oczyszczony, uszczelka założona:

wchodzimy11.jpg

 

Kolektor ssący pozbawiony grzania wodą, czujniki cieczy podmienione na te z twojej GT coby zegary nie przekłamywały no i wtryski paliwa też - coby nie trzeba było przerabiać kostek...

wchodzimy12.jpg

 

Aj dzisaj już nie odpalimy maszyny - no chyba że dziś w wawie znajdzie się jakiś szrot z gratami do P10... Jak nie to na jutro jestem umówiony z tym panem:

http://allegro.pl/item530882709_nissan_pri..._przebiegu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety zawsze coś pod górkę musi wyjść :/ obdzwoniłem ze 3 szroty w okolicy i nie mieli tej rurki albo nie chciało im się szukać :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kończyłem robotę to już zamknięte było :/ jutro Kuba powinien ogarnąć temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to ostatnio bywa - pół dnia poszukiwania gratów a drugie pół a nawet deko więcej na składanie wszystkiego do kupy... Hehe pojechałem na szrot jakoś niedaleko MARSA no mieli tylko z 100NX GTi i primer P10 ale na jednopukncie no to nic pojechałem do bardzo miłego pana z Tarczyn który rozkładał angola P10 z 96 roku - niestety nie mógł znaleść tej rurki no to powrót na Marsa i przygarnąłem w końcu te rurkę z SR20Di:

konczymy1.jpg

 

Trzeba było dopasować jednego węrza i wszystko pasuje jak ta lala :)

 

Dalej to już standardowo i bez większych problemów:

konczymy2.jpg

 

Troszkę się tylko nagłowiłem z odemkami - coby podpasować pod seryjny dolot z High porta no i to by było na tyle:

konczymy.jpg

 

O wymianie obu rurek smarujących wałeczki i o jeszcze takiej jednej pierdule to już nie wspominam :diabel:

 

[ Dodano: Pią 06 Lut, 2009 02:14 ]

A i bym zapomniał na pokład wleciał SSAC z wyjściem 2,5", reszta jak narazie seryjna ale auto i tak niesamowicie zaskakuje elastycznością - teraz to normalnie od 2000obr.min na trasie można bez stresowo wyprzedzać wozy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no baryła tera masz dółmocny--warto wystroić wóz i zabrać sie za górę bbo pewnie za mało paliwka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wóz odebrany :D o f*ck jak to zapitala :diabel2: piękny dół! powyżej 4 tys jeszcze lepiej, ale chyba mu trochę paliwka brakuje przy wciśniętym pedale w podłogę, mam nadzieję że Kubcio upora się z tym i paroma innymi pierdułkami...

 

Wielkie dzięki Kuba :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...