Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P10 GT-baryla


baryla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z paliwkiem można pojść oszczednie tzn nie bawić się w świnkę i strojenia a poprostu najtradycyjniej jak się da - mocna pompa paliwa + regulator... Ew. jeszcze przepływkę na FI 70mm zrobić i będzie jeszcze sporo sporo lepiej.

 

Ps. Baryła wróciłeś już do chaty czy dopadli cię niebiescy czy może jakiś leszczy męczysz na ulicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no będzie trzeba pomierzyć to afr i ogarnąć tą pompę paliwa w najbliższym czasie :) wóz już odstawiony, na dziś dam mu spokój już późno a rano do roboty, na szczęscię żadnych niebieskich nie spotakałem ;) jutro wieczorem będzie trzeba wyskoczyć na wawe i wyleczyć paru gości w drogich furach :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baryla napisał"jutro wieczorem będzie trzeba wyskoczyć na wawe i wyleczyć paru gości w drogich furach "---o to właśnie to co lubie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszych zmaganiach mających na celu dodanie paliwa (nowa pompa paliwa i nastawny regulator - ciśnienie w okolicach 4 bary przy WOT) auto zaczęło naprawdę prze-sympatycznie wchłaniać asfalt... Ciekawy rywal wkroczył do grona dłubanych P10 i nie tylko :)

 

[ Dodano: Wto 10 Lut, 2009 03:18 ]

hehe na dobranoc miły sms od baryly,

"Teraz to jest bajka pięknie to zap..., nie myślałem że będzie aż taka różnica, wielkie dzięki"

 

Hehe jak rano wejdziesz na forum to powiem Ci że jeszcze cała masa rzeczy do poprawienia pod maską jest, nie wspominając o wydechu :diabel2:

W tej chwili maszynę masz już na tyle szybką że czas zająć się za zawias i heble...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sucho TODAWACMNIEGOTU :kosci:

trzeba jakis spot ogarnac puki pogoda sprzyja :027:

 

szkoda że wczoraj mokro było... tak to byśmy się złapali na światłach ;)

 

[ Dodano: Sro 11 Lut, 2009 23:20 ]

Ładnie zapodaje, ale moja prima lepiej ;)

 

Niech Ci będzie Bomblu :P przy najbliższej okazji się wszystko wyjaśni :diabel:

 

po weekendzie wchodzimy z Kubą z bez zwęrzkową przepływką, także zapraszam panowie, zobaczymy na co stać nasze wozy :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie zapowiada się żeby było sucho... :/

 

[ Dodano: Czw 14 Maj, 2009 22:24 ]

No więc tak... długo się nie nacieszyłem wozem :( niestety panwia się z marchwiła dół nie wytrzymał tak dużego ognia na tłoki ;) jutro wyciągam motorownie a Kuba już szykuje mi drugi dól na nowych panwiach i pierścieniach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

baryla, te jaja z olejem od samego początku... twój wóz to przykład że to tych silników za żadne grzechy nie należy stosować oleju mineralnego - oczywiście jak się ma zamiar nimi nieco ostrzej latać :D

 

Dół dla Ciebie ładny już mam, dodatkowo wlecą panwie korbowodowe ACL RACE i pierścienie CTI, podocierasz trochę i hamke trza odwiedzić a później na jakąś ćwiartkę skoczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja z olejem i nie tylko, mam nadzieję że teraz autko bedzie przynosiło samą frajde z jazdy

:) nie dawno z Ziomkiem wyjeliśmy motorwnie :) odrazu weszła 20 konna jednostka prosto z puszczy :diabel: hehe :P

 

SDC10530.jpg

 

SDC10472.jpg

SDC10484.jpg

SDC10520.jpg

SDC10519.jpg

SDC10525.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiesz sie śpiesz... ;) jutro rozbieram silniczek :) jak już wszystko na wierzchu to wymienie od razu sprzęgieło i belke z poduchami od P11 by pasowało ogarnąć bo te się rozpadły ze starości

P.S jakie polecasz sprzęgło w przystępnej cenie?

 

[ Dodano: Wto 19 Maj, 2009 20:43 ]

wczoraj rozebralem motorownie i wyszło że na 3-im garze panwia peknieta 2-im ostro z ciachana a na 1 i 4-ym lekko marchewkowe :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no słabo było z ciśnieniem oliwy, no niestety motor nosił spore ślady użytkowania na oleju mineralnym...

Teraz masz poskładany nowy dół to lej mu coś klasy nie niżej jak 10w40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do starej motrowni lałem 10w 40 shella, jakiś z poprzednich właścicieli musial lac minerał... ale teraz nie ma co płakać ;) jest nowa motorownia na nowych panwiach i pierścienich i trza się cieszyć :diabel: za tydz w piatek pierwszy odpał :D wiec zobaczymy co tam wystrugałeś ;) następnie małe docieranie coby sie wszystko spasowało i można końcu lecieć na hamkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baryła --sprzęgło do N/A TYLKO "aisin" robi niezłe,lub jakies 2 razy droższe "EXEDY"

 

wszystkie inne co miałem nie dawały długo rady :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kogoś interesuje Exedy to w Hipolu jeszcze chyba jest promocja, do SR20Di zapłaciłem dwa tygodnie temu 420 złych brutto za komplet, czyli łożysko, docisk, tarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lespaul, Mają jedną sztukę brutto 903zł... Masakra jakaś.

Dwie najtańsze oferty jakie znalazłem na allegro:

 

http://allegro.pl/item647746865_sprzeglo_a...6v_p10_w10.html

 

http://allegro.pl/item631158629_sprzeglo_a...ra_1_8_2_0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad Valeo i Aisin jutro bedzie wszystko jasne :)

 

valeo nie wytrzyma twoich jazd chyba...kupuj aisina--sprawdzone i nie gorsze od oryginału[chyba że na ferelny egzemplarz trafisz]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orzesz k... nieźle skoczyło... jak kupowałem to krzyknęli 780 zł ,ale się upomniałem o promocję z strony i uwzględnili, a teraz faktycznie już chyba po promocji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodałem aisin :) Coobcio ogarnął za 450 :P wczoraj miała wjechać motorownia do wozu ale niestety nie udało sie... Ziomek mi na robocie przykucnął ;) ale już wszytko jest przygotowane, zaraz idę do garage i wchodzimy z tym bydlakiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorownia poskładana ?

Rozrząd na znaki ustawiony - zabezpieczenie z napinacza rozrzadu odbezpieczone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poskładana ustawiona i odbezpieczona :D motorownia hula jak należy już pierwsze km za mną :diabel: miałem mały problem z regulatorem ciśnienia dlatego dzwoniłem do Ciebie nie podawał paliwa, wsakazówka na zero była ale coś tam pokręciłem, działa i nadal 4 bary pompuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorownie masz jak nową, ostrożnie się z nią obchodź przez najbliższe 1000km no i już jak nią polatałeś to zmień oliwę i filtr niech pierwsze syfy z nowych panwi i pierścieni opuszczą go :D

 

Ps. ładnie cicho wszystko chodzi, szybko gaśnie ciśnienie oleju po kręceniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...