Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NadiRowa P11 GT Madie in UK - no właśnie ?!


Gość NadiR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po niewiarygodnie długich przymiarkach i wyborze pomiędzy A3, 318is e36, Xedosem a Primerką GT przed wczoraj dokonałem męskiego zakupu prezentowanej poniżej p11 GT - Made in UK. Wcześniej jeździłem 100NX i róznica niebagatelna -fabryczne 0,93G w zakrętach działa jak narkotyk. Zakochałem się w tym aucie i z całą pewnością pozostanie na lata :)

 

Jest to wersja Top Sport:

 

WYPOSAŻENIE:

-4x airbag

-4x elektr. szyby

-klima

-ponoć podgrzewane fotele (czuć ciepło ale nie wiem gdzie jest jakiś przycisk ON/OFF)

-ABS, servo, elektr. ster. lusterka czyli standartowo.

 

Dodatkowo:

-tylny spoiler z 3 światłem stop

-Audio - JVC

-zmieniarka na 12 cd

-opony Pirelli 205/55 R15 (roczne )

 

W nowym roku planuję założyć sekwencję i narazie to tyle.

Na lato z pewnością jakieś ładne alu 16' a seryjne bedą na zimę no i zabielić te szpecące pomarańcze z tyłu!

 

 

Auto przyjechało z Hollandi i miało tam tylko 1-go właściciela. Przebieg 172k km. Rok pr. 98'. Miało być dla dziewczyny kolesia od któego ją kupiłem ale jak to z niektórymi

babami bywa (bez obrazy dla innych płci pięknej ;) ) panna się rozmysliła i się jej odechciało (bo za duże, za mocne bla bla). Jest po (prawie) wszystkich opłatach (jeszcze recykling, blachy i OC) także raczej nie miałabyć na handel.

 

Jedyne co mnie nie pokoi to taki dziwny dźwięk coś jak "kla" "kla", jakby pasek od alternatora, czy jakieś łożysko (mam nadzieje że to nie łańcuch) oraz jakieś skrzypienie dochodzące od kokpitu - jak by jakaś guma ocierałą o gumę lub plastyk o plastyk. Co to może być?

 

Cała reszta działa poprawnie - abs, zawias, elektryka. I jeszcze jedno o co chodzi z tym Made in UK? To już nie japonia? Była tam złożona od podstaw czy z podzespołów? (wiem że jak szukałem świeczek to w katalogu NGK był opis P11 oraz P11 GT Made In UK i inne świeczki).

 

Proszę o jakiś opis o co chodzi z tym UK? I co to za dźwięki (co by nowego topica nie zakładać).

 

Fotki narazie z ogłoszenie (na dniach podeśle lepsze).

 

67063e82d451b6c6m.jpg

 

e66b0bf5315a418fm.jpg

 

14c8f5ebcfec4846m.jpg

 

27d0e3eb92ab85c8m.jpg

 

e7b25c3e49fe7a2am.jpg

 

fcb844de66de6321m.jpg

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich userów GT i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bryka z allegro i jak na ten rocznik od razu cena była dla mnie troszkę "mała" no ale gratulacje z powodu zakupu (swoją drogą czy wszyscy z NKP będą wykupywać P11 GT????) ;)

 

Tak z aledrogo. No cena mała, ale koleś dał za nią ponoć 3000 Eur, na umowie jest 2200 - nie wiem czy coś z nią tak - w sobote będę u mecha, ja nic nie zauważyłem narazie. W sumie by się zgadzało bo to jakieś 11500k zł., +paliwo+opłaty u nas i w Holladni wyjdzie jakies 13k zł z haczykiem. Koleś na handlarza nie wyglądał, z ceny nawet 50 zł nie zjechał.

Byłem już ustawiony z bratem i koleszką na wyjazd do Niemiec, ale w niedzie włączyłem kompa wieczorem po 23 i dojrzałem ją, więc zaryzykowałem. Raz się żyje ;)

Mam nadzieję że tandety nie kupiłem, czas pokarze..

 

Uważasz że jakś "lipa" jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz że jakś "lipa" jest?

 

P11 GT lub Top Sport (zależy co się trafi) to mój następny mam nadzieję samochód :)

 

czy to lipa? byłeś,widziałeś czy Ty tak uważasz? autko ma ładną prezencję ale osobiście go niestety nie oglądałem więc nie mogę się wypowiedzieć ale niech Tobie długo i bezproblemowo służy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko. Oby się spisywało wzorowo. Gratki

P.S. Za tą sekwencję w planach to niektózy tu Cię zjedzą :D

 

 

TX!

 

Sam masz BRC :D

 

(ps. masz stożek w seryjnej puszce czy na zewnątrz - jak w puszce to jakie wymiary ma stożek?, nie chce tłumika przelotowego zakładac bo za głośno, a stożek będzie w sam raz :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AUTOMAT_82

U mnie wygląda to mniej więcej tak: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e68aa4333fa0993.html . Teraz mam jeszcze czarną pokrywę zaworów i wszystkie gumy na dolocie w czerni. Odnośnie rozmiarów to powiem ci, że wziąłem największego JR jaki był w sklepie. Muszę go zmierzyć - ale dolna średnica to chyba 16 - 18cm a górna koło 13cm. Wcześniej miałem K&N i był stanowczo za mały jak na przestrzeń w P11.

Ja mam LPG na BLOSie ale ja nie mam GT. I tak już słyszałem kilka negatywnych opinii, że jak to SR20DE i LPG - przecież to grzech śmiertelny. Ale ja i tak lubię LPG i mogę się tylko śmiać z tych co jeżdżą za dwukrotne koszta w stadunku do mnie. Ale jeśli ty masz GT to LPG dla niektórych to już jest hańba. Ale nie przejmuj się :D

 

[ Dodano: Nie 25 Lis, 2007 00:15 ]

A dźwięk ze stożka jest niesamowity :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to mniej więcej tak: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e68aa4333fa0993.html . Teraz mam jeszcze czarną pokrywę zaworów i wszystkie gumy na dolocie w czerni. Odnośnie rozmiarów to powiem ci, że wziąłem największego JR jaki był w sklepie. Muszę go zmierzyć - ale dolna średnica to chyba 16 - 18cm a górna koło 13cm. Wcześniej miałem K&N i był stanowczo za mały jak na przestrzeń w P11.

Ja mam LPG na BLOSie ale ja nie mam GT. I tak już słyszałem kilka negatywnych opinii, że jak to SR20DE i LPG - przecież to grzech śmiertelny. Ale ja i tak lubię LPG i mogę się tylko śmiać z tych co jeżdżą za dwukrotne koszta w stadunku do mnie. Ale jeśli ty masz GT to LPG dla niektórych to już jest hańba. Ale nie przejmuj się :D

 

[ Dodano: Nie 25 Lis, 2007 00:15 ]

A dźwięk ze stożka jest niesamowity :P

 

 

Fajnie się prezentuje :) Stożek konkretny.

Ja się zastanawiam bo jak bym chciał zostawić w seryjnej puszcze to malutki wejdzie stożek, a jak wywalę puchę to tak jak piszesz że na tą przestrzeń można śmiało duży zakładać :)

 

Masz mixer czy sekwencję? Bo do sekwencji BLOS chyba będzie zbędny czy też można założyć, czy też trzeba przy stożku?

 

Jeśli możesz wyślij filmik jak to gra :D

 

patryk_hc@tlen.pl

 

 

pzdrwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał sekwencje ale miał jej dość i dał blosa :) lepsze wrażenia z jazdy i dynamiki auta ( pod warunkiem że dobrze wystrojony )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja i tak lubię LPG i mogę się tylko śmiać z tych co jeżdżą za dwukrotne koszta w stadunku do mnie.

Że jak to 2x koszta większe na benzynie? Po ile jest teraz gaz 2 zyle?

10x2=20

8x4,6=36,8

Przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie jeździ tylko na LPG, chyba że się mylę. Utrzymanie auta na LPG jest droższe - regulacje, przewody, świece, filtr (miałem w poprzedniej P10). Wiem, że się opłaca, natomiast wogóle nie rozumiem powodu Twojej radości, skoro kogoś stać na benzynę i nie musi pieprzyć się z LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...