Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

B 12 GTI 1.8 16V


Gość vad_marv

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny klasyczny GTI... CO w nim nagrzebałeś albo zamierzasz grzebać ?

Z tego co wiem to do tego silnika zastępuje się wałek ssący wałkiem wydechowym z takiego samego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vad_marv

witam! co nagrzebałem ? ja niegrzebałem niewiem co bylo rzebane nissek w kraju jest 2 lata. jest 1989r.niepcham do niego darmo pazurow bom narazie sie na nim malo znam,az wstyd.ale co tam grzebac? troche szwankowala elektryka pomału usowam usterki.pociekla chłodnica ,na dniach wymienie!auto ciagnie jak trzeba wykrecilem nim jakies 210km/h troche strach :P niebardzo patrzyłem na obroty ale cos zerkłem jakies 6 moze deko za.

do konca niecisnołem nie wiem ile jeszcze by poszedl ale niewiem.rozgladam sie za ladnymi alumkami do niego.i mam chec na jakis spocik.poogladac inne nissanki.narazie czolko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to ma w serii szperę, niezłego killera można z tego zbudować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość edison19

szanownemu doktorowi chodzilo o Limited Slip Differential (a szpera to od deutsche "Sperrdifferenzial") co na nasze znaczy mechanizm roznicowy o ograniczonym uslizgu,jest kilka wersji ale sie nierozpisze bo bylby to offtopic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...