Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile mają przejechane Wasze Almerki (czysta ciekawość)


Gość Maciek PO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

N15 1.4 z 1997 roku - przebieg: 150 tys

Odkupiona w 2001 z przebiegiem 48 tys... :roll: Od przebiego 100 tyś zagazowana :?

Do tej pory wychwalana w niebogłosy, ale od niedawna problemy z obrotami i brakiem ustalenia przyczyny (odwiedziłem 4 elektrykow, 2 mechaników, serwis), no i powolutku zaczyna mnie wkuuurzać.

Ale liczę na zdiagnozowanie usterki i jej usunięci, a co za tym idzie, wielki powrót samochodu w moje łaski :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodziłem do tego tematu bo myslałem - nie dla mnie, ale w końcu z ciekawości zagladam i co widze... prawie sami niepokorni, którzy za nic maja sobie temat postu :D

Więc i ja nie będę sobie żałował i podam swoje 104 tysiączki almy z roku 00. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

241 tyś ( licznik na bank cofany - tyle że nie wiem ile - no oko ze 100kkm)- zero problemów, nawet w środku nie czuć, że diesel gdyby nie dźwięk :wink: ale to sunny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem Almerę z 1997r z przebiegiem 400 tys km. w tym 220 tys na gazie i silnik był OK. Właściciel cofnął licznik na 180 tys. i sprzedał samochód.

 

Nienawidzę takich ćwoków. Mam nadzieję, że jego też ktoś tak przekręci.

 

A w temacie: N15 '97 155 tyś bez problemów.

 

Pozdrawiam

 

Fiodi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jewstem nowy dopiero co kupiłem N15 1998 rok 138 tyś - tyle licznik pokazuje ,silnik malina, skrzynia masełko zawieszenie b.dobry- poleciały osłony na amorach i leciutki luzik na lewym drążku poza ty ok jestem szustym właścicielem w polsce i był jeszcze jeden niemiec rocznik 1937 dwa lata jeżdził i pogonił do polski a u nas dwa razy po dwie osoby w firmie we Wrocławiu , jakaś niunia z Poznania i koles od którego kupiłem z Ostrowi Wielkopolskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gregor694

witam,tez sie moge pochwalic:)

 

Moja N15 2000r dobija do 200tys.

 

Przez te 200 bez wiekszej naprawy,tylko filtry oleje klocki sworznie itp.

Ostatnio dostala w dupe i uszczelniacz kola pasowego do wymiany i zaczela bryzgac ale juz jest ok(uszczelniacz 30zl oryginal + 50zl wymiana).

Ogolnie auto rewelka,mozna sie zakochac,jezdze roznymi autami ale w N15 czuje sie najpewniej i jakos tak dumnie:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja n15 SR 95' prawie 170tys z czego zrobiłem 40, bez zadnych problemow, nigdy nie spedzilem nocy w lesie czekajac na hol8) Jestem zadowolony z n15 i w najblizszej przyszlości nie zamiezam jej zniemic, a wrecz przeciwnie, planuje dobic ja do 130KM chodziaz przy 110 juz i tak żwawo jeździ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

moja ma już prawie 160 tys. i trochę sie już zaczynałem martwić tym przebiegiem dopóki nie przeszedłem sie do handlarzy i oblukałem jedna N15 z 367tys na liczniku :!: :!: z czystej ciekawości poprosiłem o kluczyk i odpaliłem i .............. kurde chodziła jak zegareczek, wstyd sie przyznać ciszej od mojej :| muszę rozrząd zmienić i śmiało jeszcze 100 tys można jeździć :one: i jeszcze jedno , zgadnijcie za ile ja chcieli oddać??? 1599€ :zdziw: (czerwony sedan z 1996 roku, 2 poduchy szyber i wspomaganie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...