Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile mają przejechane Wasze Almerki (czysta ciekawość)


Gość Maciek PO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pompa po reaktywacji czy nieruszane nic :?:

Ja nic nie robilem z pompa, jedyne co moze swiadczyc o wieku to kropeczki rdzy na tylenj klapie :)

zadne powazniejsze remonty w bebechach nie byly przeprowadzane :)

Ja nia jezdze od stycznia 2007. Tak kolo 12kkm najezdzilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) to widze ze tylko ja moge sie pochwalic przebiegiem ponad 250 tyś :) i to wszystko przezemnie:) znaczy sie w moim domku:) ja ja dopadlem jak miala 166 tyś 3 lata temu... rocznik 98 n15 1.4 GX 87 KM... a planuje kupic cos kolo tego najlepiej 1.6 :) ma ktos ?? z malym przebiegiem na sprzedaz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Almera to typowe sprowadzone auto '96 rok:

125 tys. km, bezwypadkowa, kupiona w salonie ;) , serwisowana, pierwszy właściciel... :diabel:

 

Tak na poważnie to obecnie na liczniku 200750 km, najprawdopodobniej bezwypadkowa (nie zauważyłem przez ostanie 74 tkm niczego, co by wskazywało na jakieś blacharskie cuda), raczej serwisowana :027: ...w Niemczech.

2 poważniejsze usterki - wymienione szczotki rozrusznika i miska olejowa (korozja).

 

Jakby ktoś chciał kupić, to będę się trzymał pierwszej wersji :diabel2:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Alma 1.4 87 KM 3D '99 ma na liczniku 181 500 km z czego 11,5 tkm jest moje. Póki co nie mam powodów żeby nie wierzyć. oczywiście na życzenie ewentualnego kupującego tą "1" na początku mogę skasować :diabel: ale póki co za bardzo ją lubię żeby sprzedawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N16 2,2 DI 2003 r, ściągnięta na początku grudnia od hansa, przebieg oryginalny potwierdzony książką ( ostatni wpis w ASO przy 97kkm z lipca '07) obecnie 111,900 z czego przez tydzień 900km moje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Almera GTi 96r. 158tys.

z czego 40 tys. przejechane w 1.5 roku moje

wymienione klocki przód , amorki tył + oleje i płyny regularnie wymieniane =FRAJDA Z JAZDY BEZPROBLEMOWO :D:D

 

[ Dodano: Nie 30 Gru, 2007 15:56 ]

Almera GTi 96r. 158tys.

z czego 40 tys. przejechane w 1.5 roku moje

wymienione klocki przód , amorki tył + oleje i płyny regularnie wymieniane =FRAJDA Z JAZDY BEZPROBLEMOWO :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...