Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[n16] candy-mera, air-ride / NA SPRZEDAŻ !


Gość gigi6660
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gigi6660
wieshaq ma w podpisie pozdrowienia, gdzie automatycznie wstawia się nick z forum. Dziwne, że ludzie nie wpadną na to i mu odpisują :)

 

a faktycznie... nie zaskoczyłem o co chodziło :P

 

pozdrawaim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość suchy12345

Siema, mam pytanie gigi6660 możesz napisać od jakiego patrola wstawiłeś te wtryski? I ile za nie dałeś, i jeszcze jedno pytanie czy do seryjnej turbiny można bez problemu zamontować intercooler? Może ktoś z okolic warszawy jakiś tani warsztat który mógł by mi zamontować intercooler.

 

[ Dodano: Sro 20 Lut, 2008 15:40 ]

Witam ponownie a może ktoś by był taki dobry i napisał od jakiego Patrola można wymienić wtryski do almery 2.2Di.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś by był taki dobry i napisał od jakiego Patrola można wymienić wtryski do almery 2.2Di.

napisz priva do Albina,a lbo do gigi :>

 

czy do seryjnej turbiny można bez problemu zamontować intercooler

mozna.seryjne turbo starczy ci spokojnie do 150koni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gigi6660

witam ponownie z nową porcją informacji :)

 

tybrokatwt0.th.jpg

 

tybodyfw6.th.jpg - tu narazie tylko tylny i tylko przymiarka ale już jest :)

 

kabelrx6.th.jpg - kabel zasilający do ca :) 35mm2

 

tutaj praca całonocna w garażu... jak weszliśmy o 21 to wyszliśmy z kumplami o 7-dmej rano...

 

wyguszenie1wb7.th.jpg

 

wyguszenie2pk3.th.jpg

 

wnetrzewygluszeniehh3.th.jpg

 

jeszcze nogi pasażera zostały i podoklejać braki w niektórych miejscach ale skończył się nam już materiał i siły do pracy więc to niebawem się stanie ;)

 

czy do seryjnej turbiny można bez problemu zamontować intercooler
mozna.seryjne turbo starczy ci spokojnie do 150koni

 

 

IC można ale czy tubro do 150km starczy? Podobno ma wg producenta wydajność do 130km więc 20 km to może być lekkie przegięcie...

 

a może ktoś by był taki dobry i napisał od jakiego Patrola można wymienić wtryski do almery 2.2Di.

 

o ile dobrze pamiętam to były z patrola 2,8di.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gigi6660
" i'm a barbie girl in a barbie world..."

 

ale to był akurat fajny kawałek :) zespół to chyba aqua był :)

 

140 koni mieli tutejsi forumowicze

 

z tego co wiem to nie mieli a miał ( jedna osoba ) i to dokładnie było 140 a nie 150kmów - o 1/3 zwiększyć moc na seryjnym turbo... ja tam się nie znam ale już na dwóch forumach mi to odradzali no i się przełamałem i już mam większą suszarke...

 

SPRZEDAM SWOJA ALMERE N16 2.2 DIESEL 2001 3D - KLIK

 

A TAK WOGÓLE TO ZDRAJCA JESTEŚ I NIE GADAM Z TOBĄ... honde sobie kupi... pff... :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

honde sobie kupi... pff...

tego jeszcze nie wiem bo vti troche za duzop waszki wciaga jak na moje przebiegi ;) (no i jednak cos wiekszego mi jest potrzebne: czytaj 4 drzwi i pokazniejszy bagaznik

jak sie do marca-kwietnia nie sprzeda to pewnie zostanie, bo poki co bardzo milo mi sie nia zasuwa i przede wszytkim tanio :)

 

z tego co wiem to nie mieli a miał ( jedna osoba ) i to dokładnie było 140 a nie 150kmów - o 1/3 zwiększyć moc na seryjnym turbo... ja tam się nie znam ale już na dwóch forumach mi to odradzali no i się przełamałem i już mam większą suszarke...

140 -145 koni to jest maks.chodz jezdzi po warszawie almera ktora ma 147 koni na seryjnym turbo+intercooler.ma gdanskie blachy, a program robiony w tune-up.robi g-techowe 15,7 wiec licze ze twoja bedzie szybsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość gigi6660

i znów nowe fotki... :) almerka już na ostatnią prostą wyjeżdża... mam nadzieje że jeszcze pare dni i w przyszłym tygodniu będę mógł już zrobić pierwszą jazde po wrocku :)... strasznie się nie moge doczekać :)...

 

przdwk7.th.jpg

 

przd2we4.th.jpg

 

tymd1.th.jpg

 

ty2op7.th.jpg

 

wntrzech6.th.jpg

 

wnętrze tak jak wyżej pisałem konsola środkowa i zegrary w kolor ;)

 

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gigi6660

i kolejny news... tym razem już audio... zamówione trzy tygodnie temu wkońcu dotarło na sklep i mogłem je zagarnąć do domku :)...

 

skład grajcowni to:

 

jbl 1004 - 4ro kanałówka

jbl 7001 - monoblok

jbl p1022 - sub 10"

jbl p1022 - sub 10"

rainbow sac 465.25 - zestaw z 4-rema kickbassami + 2 tweetery

carpower - kondensator 1F

 

audiopudlagh1.th.jpg

 

audiool1.th.jpg

 

audiobokfw6.th.jpg

 

audiorainbowgr2.th.jpg

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gigi6660

się finishuje :) dziś została odpalona a jutro jedziemy na zbierzność i takie tam pierdoły... jak będzie wszystko dobrze to po jutrze idzie do kolejnego machera na montaz turbiny,wydechu i kolektora...

 

i po około tygodniu trafi do jetronica gdzie ją wystroją jak trzeba ( mam nadzieje ) i będzie gotowa do jazdy...

 

 

jest pewien problem z odpalaniem... jak by się zapowietrza i puki nie ruszy sie pomką ręczną to nie chce palić... jak by wogóle nie dostawał paliwa... dokładnie jak w tym temacie

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=39620

 

i zastanawiam się... jak po ponownym wystrojeniu silnika dalej będzie taki problem to chyba będzie trzeba się szarpnąć na wymiane tej pompki... wie ktoś jaki to koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gigi6660

co do nieszczelności i problemów z odpalaniem to raczej zdiagnozowane... tak jak wtryski wchodzą w blok silnika to uszczelki przy samym wejściu były zbytnio ponaciągane przez wtryski z innym kątem wejścia i przez to taki burdel....

 

auto dziś po dwóch dniach jeżdżenia znów trafiło na warsztat i zaczyna się etap silnika... w okolicach świąt albo tuż przed albo po będzie do odbiru... i wtedy odrazu na hamownie i będzie chwila prawdy... :)

 

a tu kilka fotek z życia wziętych ;)

 

dsc00339nk2.th.jpg

 

dsc00327aa4.th.jpg

 

dsc00325fy3.th.jpg

 

dsc00337du7.th.jpg

 

a oto co potrafi zrobić almera n16 2,2di na wtryskach od patrola i źle wystrojonym silniku :D

 

dsc00335yl6.th.jpg

 

ślad nie nie.... nie po oponie... po ropie :D:) z gazem w podłodze kopci równie dobrze jak jelczyk z przyczepą :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...