Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[n16] candy-mera, air-ride / NA SPRZEDAŻ !


Gość gigi6660
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Gość gigi6660

Nastał ten moment... silnik się sypnął... albo głowica się zrypała albo jakieś kanały w bloku silnika pękły... olej dostał się do układu chłodzącego, w zbirniczku na płyn chłodzący jest pełno oleju aż wycieka z nigo i syfi cały silnik a oczywiśćie w samym silniku oleju prawie nic... dziś w warsztacie powiedzili że jeżeli to głowica to można ją regenerować jednak w sumie to jest związane z kosztem ok 3tysi + jeszcze oczyszczenie całego układu chłodzenia z oleju i wymiana wszystkich węży.

 

myśle że teraz będę celował w silnik z vw...wytrzymały na tuning i mocny czego chcieć więcej... nie sądziłem że urośnie coś z moich marzeń o tdi pod maską mojego nismo...zobaczymy jak to będzie...zaczynam drążyć ten temat. Jak byście znali jakieś dobre warsztaty od przekładek ( najlepiej specializujące się w dieselach ) to bardzo poprosze o numer jakiś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam :)

 

tak silnik wleciał taki sam ze względu na za duże koszta i za długi czas oczekiwania na swapa... no trudno trzeba się tym zadowolić ;) po wakacjach w okresie zimowym postaram się powalczyć z wtryskami... mam nadzieje że uda się dodatkowe kuce wykrzesać jeszcze z tego silnika :D

 

edit:

 

tak wogóle to w weekend byłem na zlocie w niemczech z polską ekipą z krakowa i okolic i tu pare fotek almerki:

 

nasz obóz i polska reprezentacja na ten zlot :)

 

0345901986.jpg

 

almerka w strefie show&shine ale jeszcze bez żadnych nagórd

 

0346014566.jpg

 

tutaj zmuszeni przez niemców do zmiany miejsca w środku nocy - nikomu nie chciało się skłądać namiotu więc go przewieźliśmy :)

 

0345904184.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda SUPER !!!!!

PS Mam pytanko: jakiej firmy zastosowałeś maty do wygłuszenia auta ?? Może jakieś fotki zabudowy bagażnika ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maty na drzwiach są stp (standartplast) a całą podłoge i bagarian mam wygłuszoną zwykłymi matami z castoramy takimi srebrnymi.. są cieńsze niż właściwe car audio ale są dużo tańsze i to wzieło góre... za całą podłoge z firmowych mat to by trzeba z 1000zł wywalić.. za maty stp na same drzwi dałem 250zł a stp to i tak najtańsze profesionalne maty...

 

fotek z zabudowy nie ma ale postaram się po weekendzie wrzucić - w sumie narazie nie ma za wiele co w bagarianie oglądać... skrzynia ręcznie robiona z dwoma wzmakami bez zabudowy - dopiero powstają plany jak to ma wyglądać...

 

ale robote robi - w niemczech na zlocie wynik 139,8db więc nie jest źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj do robienia mocy to tylko mocarne 1,9 TDI, temu szajsowi Japońskiemu jakieś sensowniejsze dodanie mocy na dobrze nie wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

auto na sprzedaż

http://otomoto.pl/nissan-almera-n16-tuning...w-C6268660.html

 

cena 30 tysięcy zł

 

opis auta jest zbędny ale tak na szybko:

rok produkcji 2002, silnik 2,2di,wyposażenie - el.szyby,lusterka,tapicerka welurowa,klima,radio cd/mp3 sony,głośniki przód,koła zimowe na stalowych felach,

tuning mechaniczny - nowe turbo,wydech przelot,chip,intercooler - moc 110km na 143,8km / moment 230Nm na 346,1Nm

tuning wizualny - body kit,lakier brokatowy,zawieszenie PNEUMATYCZNE ( air-ride ),felgi 17" bbs,opony uniroyal rainsport 205/45 i wiele wiele innych

 

cena przy moim wkładzie finansowym w to auto jest bardzo niska, jednak zależy mi na sprzedazy go w miare szybko, zakupie leona 150konnego tedeja i zabawie od nowa by na przyszły sezon ruszyć na zloty z nowym projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj almerze szanse - wsadzić do niej trzeba SR20DET i zestroić na okolice 240KM, uwierz bedzie przyjemnie albo wolnossaka SR20VE okolice 200-210KM oszzedzniej i tniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Daj almerze szanse

 

jeszcze n15 daj Cie panie boże ale n16 to już Renault pełną gębą

n16 to jeszcze projekt w pelni japonski a to ze tylko niektore sedany byly produkowane w JP, a reszta w Europie, to juz inna sprawa. nie wrzucal bym n16 do wora z innymi skazonymi modelami typu tiida bleeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...