Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GRE - Reaktywacja Nissan Almera N/A >> TURBO


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym jak sie rozmyśliłem ze sprzedaża auta (brak chetnych a chetni nie mieli kasy:P)po takich modach :

Zmodyfikowana głowica ( poszerzone kanały , planowanie 0,67mm )

Wałki sportowe

Zmodyfikowane kolektory : ssący i wydechowy ( pełna obróbka )

SMT6 - wystrojone

Dolot Kit K&N Sunny GTiR

Zmieniony układ wydechowy

olej Castrol TWS + nowy filtr paliwa i oleju

Po przeglądzie

Tarcze przód EBC Turbogroove - 1000km

Klocki przód EBC Greeenstuff - 1000km

nadszed czas NA COŚ WIEKSZEGO CZYLI.......MONTARZ TURBO W MOJEJ ALMERCE ,TAK DOKŁADNIE RAZEM Z COOBCIEM BEDZIEMY BRACIA NISMO:]

wszystko potrwa do końca marca myśle i naświeta wielkiej nocy narodzi sie nowa jedyna ALMERA

MONTUJE W www.mx.com.pl turbo kkk k04,IC IVECO OD LEONA 550 PROJECT:d:d,WTRYSKI 370 ccm OD NISSANA 200SX SR20SET,NOWY KOLEKTOR POD TURBO I WIELE INNYCH CO TAM MI MX-i zrobią:P:P

wiec szykowanie na modlin ciąg dalszy......GTI TURBO SZACOWANA MOC TO 200 PSKÓW ZOBACZYMY CO Z TEGO WYJDZIE:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość n15_krk

po pierwsze fajnie ze GTi zostaje u Ciebie, po drugie zycze powodzenia bo duzo jest zabawy z turbo.... jakbys potrzebowal czesci od 1.8VT na K04 to moge rozmawiac z kumplami z LeonClubu

 

POWODZENIA!!

 

przewieziesz mnie kiedys? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZULEM PISMO NOSEM... :wink: :wink:

 

NO TO POZOSTALO NAM CZEKAC I MOZE BEDZIE NAM DANE SIE TAKA RAKIETA PRZEJECHAC :wink:

 

GO GO GRE :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje bebechy plus odprerzajaca uszczlka pod glowice (ok 2mm) zapewni ci bezpeiczna granice na ok 1 bar... co za tym idzie powinno z tego wyjść nieco ponad 250 koników :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 232 koni silnik nie odpręzany doladowanie 0,7 bara - całkiem łądny wynik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie są oponki stare barumki i jakieś tam:P ale w dordze są juz nowe ,a tak to moze ma ktoś załatwić oponki 205/50/15 z duzym indexem predkiści w dobrej cenie??ma ktoś zniżki na oponki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIS MOJE NISMO ZOSTAŁO W MOTOEXPRESSIE:((:((( CZY JA SIE NA NIE ZNOWU DOCZEKAM:((((TAK JUZ ZA NIM TESKNIE ALE JAK GO ODBIORE TO PEWNIE NIE BEDE IWEDZIAŁ JAK TYM JECHAĆ:D:d:d::D:d:d:d:d::D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
na razie są oponki stare barumki i jakieś tam:P ale w dordze są juz nowe ,a tak to moze ma ktoś załatwić oponki 205/50/15 z duzym indexem predkiści w dobrej cenie??ma ktoś zniżki na oponki??

 

Gre zadzwoń tutaj 025/6329909 proś szefa , ma chyba wszystkie rodzaje wszystkich producentów, może by wchodziła w grę wysyłka bezpośrednio lub coś byśmy wymyślili. Ja kupilem Conti premiumcontact po 200 (na www.opony.pl po385)z założeniem na alu i wyważniem nowe prosto z magazynu, a taka znizka bo rocznik grudzień 2000.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem Conti premiumcontact po 200 (na www.opony.pl po385)z założeniem na alu i wyważniem nowe prosto z magazynu, a taka znizka bo rocznik grudzień 2000.

 

A kiedy montowałeś w grudniu 2002?

 

Bo jak później, to ja dziękuje za czteroletnie opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak później, to ja dziękuje za czteroletnie opony.

 

Wiem, ze 4 lata to sporo, ale gumy przechowywane były w magazynie producenta (tak twierdził gość) w odpowiednich warunkach. Opony nie są popękane, sparciałe itp. Szybciej sie starzeją przy używaniu przez 4-5 sezonów. Wolałem takie niż po 1 lub 2 sezonach z zachodu jakieś wyząbkowane (np przez wcześniejsze focusy lub nawet primery p12) ale na oko ładne.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałem takie niż po 1 lub 2 sezonach z zachodu jakieś wyząbkowane (np przez wcześniejsze focusy lub nawet primery p12) ale na oko ładne.

 

No zdecydowanie w tym miejscu masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się dowiedziałem że GRE ma juz zamontowany IC dość pokaźnych rozmiarów a także ma połączenie miedzy nim a kolektorem ssacym.

 

Z tego co mi wiadomo włąśnie się tworzy kolektor wydechowy :)

 

DAWAJ GRE DAWAJ ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O no juz groźnie wygląda a jeszcze nie złożona .Opisz jak się jeźdi i jaki jest tego koszt.

 

 

Kto wie może i ja bym swojej takie cacko dołożył :? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...