Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GRE - Reaktywacja Nissan Almera N/A >> TURBO


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ale chyba przygotowany byles na to ze cos sie wylozy

tak samo jak byłem przygotowany ze mi nie oddasz moich 200$ które sobie przytuliłes :evil:

 

hehe

mam wrązenie jakby w co czwartym watku czytał Wasze wzajmene pretensje.

nieznam sprawy i nieche znac bo to nie moja, ale szkoda ze sie sie jakos dogadac niepotraficie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qwa.to rzeczywiscie niefart z ta turbina.A czemu na nia nie ma gwarancji?

1.TO TURBINA Z RODZINY GT, ONE SĄ DO SPORTU co dyskwalifikuje jakąkolwiek gwarancje

2.Kupiłem ją od goscia o na własną łapke sprowadzał ją z USA

<...> ALE COŚ MI TO TURBO PACHNIE CHIŃSKĄ PODRÓBĄ :roll:

 

na biednego nie trafilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wyluzować, posprzątałem to co panowie byli łaskawi w chwili słabości powypisywać .

Jeśli będę zmuszony robić to jeszcze raz będą warny.

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cziko chyba z chin sprowadzil ta turbine.zeby sie wysrala tak szybko?przeciez ona do tego stworzona zeby podawac.kto zna przyczyne zjarania chinskiej turbinki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem bardzo ciezki tydzien w pracy i musialem sobie przy sobotnim grillu troche wypic i moj post faktycznie byl troche nie na miejscu. bardzo przepraszam wszystkich ktorych urazilem a szczegolnie akarczme. wiele razy sobie obiecywalem "do not drink and write" ale co zrobic milosc do forum wygrywa....

 

sorry za ot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cziko200sx
Cziko chyba z chin sprowadzil ta turbine.zeby sie wysrala tak szybko?przeciez ona do tego stworzona zeby podawac.kto zna przyczyne zjarania chinskiej turbinki?

 

turbina przyszła w pudełku garretta i miał wszstkie opisy garrettowskie łącznie z tabliczka znamionową :!: zatem nawet taki kozak i znawca jak ty by ją łyknął :!: ja ja kupiłem i sporowadziłem na zyczenie klijenta po tym jak mi ja sam osobiscie wskazał!! ale wiecej nie miałem z nia nic wspólnego wiec proponuje ci juz sie odemnie odpier**lic bo kazdy kto ja trzymał w reku był pewnien na 100% ze to gt30 garretta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo i jak sie zjawiłem to i dla moderatora wpadło do głowy zeby skasowac post w którym mnie obrażano :!: za***iste forum

 

to forum jest ci zapewne duzo blizsze :lol:

 

http://forum.turbokillers.com/tematy10/4284.htm

 

no i jeszcze troche cieplych slow o wtryskach bez oringow

 

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...c&start=160

 

ale pewnie tez nie wiesz o co chodzi

 

sorry Gre ale to juz naprawde koniec tego OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty kuba za bzduty gadasz

TAk ja zawsze bzdury gadam... Twoją suszarkę widziałem w TOMARACING i się nie przyglądałem na jej platkietke tylko na kompresor i zeliwo wydechowe - jeszcze się nie spotakłem żeby w orbinalnych wyrobach Garreta niebyło odelewu z napisem firmy.

Widocznie u ciebie jest na odwrót i ja bzdury gadam.

 

Ps. Gratki za poprwe czasu na ćwiartkę - 13,3 to już respekt jak na FWD :)

W Białej ma być wysokie 12 bo jak nie to "będziesz Rysia Opierdalał" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio chyba jednak gadasz glupoty bo na turbinie Gre jest wyraznie napisane Garett na kazdej jej czesci.

 

Pozatym jezeli wygieta korba to wina czika bo nie bylo oringu to GRATULACJE. Ktos kto wklada wtryski chyba jest na tyle odpowiedzialny aby je chociaz poogladac przed wlozeniem. Jezeli nie ma oringu to trzeba sie wybrac do sklepu i kupic sobie komplet nowych. Czy to taki wielki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co ktokowiek kto to zrobil zdjal ten oring?on jest malutki i nie latwo zauwazyc ze go nie ma.tym bardziej ze duzego oringa na ktoryms wtrysku nie bylo to zalozylismy z wyjetego wtryskiwacza.jebal pies.ciemno bylo do tego jakas plaga komarow,w pospiechu bylo robione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co ktokowiek kto to zrobil zdjal ten oring?on jest malutki i nie latwo zauwazyc ze go nie ma.tym bardziej ze duzego oringa na ktoryms wtrysku nie bylo to zalozylismy z wyjetego wtryskiwacza.jebal pies.ciemno bylo do tego jakas plaga komarow,w pospiechu bylo robione

 

Juz Ci to napisalem w innym Topicu. Jezeli nie bylo oringow to trzeba bylo zadzwonic do czika albo przelozyc / dokupic. Bardzo przykro ze tak sie stalo ale niestety to jest tylko i wylacznie wasza wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze nasza.ale jak sprzedawal mogl powiedziec ze brakuje oringow,a tak domyslnie powinne byc cacy.konczmy temat,pomogl reset komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cziko200sx

no a ja te wtryski tez wtedy wyciagałem w pospiechu bo coobcio prosił ze sa potrzebne na wczoraj i tak samo jak ty przy wkładaniu ja przy wyjmowaniu nie zauwazyłem braku tej małej gumczyny :lol: wiec czy to własnie dlatego musiałes mnie nazwac k**wą złodziejską??generalnie rzecz biorac jak ciebie przepraszam za brak gumsona to i oczekuje przeprosin z twojej strony kolego bo ja ciebie nie zbeształem publicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za teksty o k(&^ zlodziejskiej.bo kazdy zlodziej to k*^%.rob tak zeby ludzie tak o tobie nie mysleli.wiesz o kogo chodzi.koniec tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Adaś tą RX 8 idzie spokojnie objechac, a takie ładne i nowe auto :D

 

No GRE ładnie ładnie, choć bez rewelacji w stosunku do starego wyniku gdzie niby to osiągnąłeś 13,55 sek i to bez takiego odchudzania auta i z mniejszym o ponad 100 momentem obrotowym...

 

Trakcja chyba słaba była ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...