Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GRE - Reaktywacja Nissan Almera N/A >> TURBO


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest ET i RT to zmienia to postać rzeczy...

Elegancko SKY LINE GTR R34 już byś objechał.

 

Ps. Wątpie żeby ktory kolwiek wóz z NPT zszedł ponizej 14 sek na zawodach ale jak wiadomo sama wiedza, doświadczenie nie wystarczą - potrzeba jeszcze ogromnego worka $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na pewno żadno auto z NPT nie będzie szybsze od Twojego Łukaszu, ale myśle że stosunek wydanych pieniędzy do różnicy czasów już nie będzię tak kożystny ;) ......... zresztą wydawało mi się że to nie o to w tym wszystkim chodzi.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HUZZZ DA BEST???

Wyścig Portfeli Wygrany - jeszcze raz gratujuje :D

 

a gdzies widziałes dowody na to ze nie szanuje??

Co chwile są komentarze z twojej strony że ktoś tam drutuje i mu nie wychodzi, że jest partaczem. Sam wiesz jak tobie się układało więc poco odrazu obsmarowywać innych.

 

Lukasz zawsze CIę broniłem i złego słowa o Tobie nie mówiłem ale miarka się przebrała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ja szanuję twój projekt i czerpie z niego wiedzę, może nie bezpośrednio od Ciebie albo z osób u których było to auto robione i nie ukrywam że zaskakująco dobrze to zapierdziela ale Stary Twoje podejście do mojej osoby jest bardzo nie fer. Ja Cię stary promuję, bo nie ukrywam że przezywam ten twoj projekt, napisałem że już byś SKY LINe GTR R34 ojebał a ty mi się odwdzięczasz tekstami na GG tylu: że się do ciebie podlizuje.

 

Dziękuje uprzejmie.

 

Przykład:

Np przyczepiłeś się do moich tarcz hamulcowych - to była głośna afera apropo tego żę dowierciłem sobie trzy dziureczki poto żeby przejsc z rostawu śrob 5x114,3mm na 4x114,3mm - naprawde wiele osób z takim rozwiązaniem śmiga w sporcie i problemów nie ma, no ale oczywiście jak Coobcio to zrobił to musiało być to mega druciarstwo i niebezpieczne bo jak to tak można wiercić w tarczy.

 

 

A tak poza tym Almera zapierdziela niemiłosiernie i to nie jest bajka, na własnej skóże się przekonałem na spalarni jeszcze przed awarją turbiny jak to podaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję przekonać się organoleptycznie, jak lata Almera i muszę określić to w prostych, żołnierskich słowach: za***rdala jak dzika.

Tak trzymać Gre, gratula za efekty w Skarbimierzu.

Au revoir!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cziko200sx
no na pewno żadno auto z NPT nie będzie szybsze od Twojego Łukaszu, ale myśle że stosunek wydanych pieniędzy do różnicy czasów już nie będzię tak kożystny ;)

 

jak zwykle ludzi boli ze inni maja $$$$$$$$$$ a oni nie!!nieprzejmuj sie gre mam tak samo!!niekturych forumowiczów z TK boli ze cziko ma 2xskaja, m3 i hiper s13 :oops: takie zycie kto kombinuje ten ma :wink: ja musiałem zostac k...wą zł.........ą zeby sie dorobic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak sie zastanawiam ile tak na dobrą sprawe zniosą seryjne korby w SR20DE, ok 320KM i 420Nm jest, przejechane już też nie małe a to dalej kręci się i żyje...

 

Ps. GRE dalej śmigasz na tych najtańszych panewkach z Hipola po które razem jechaliśmy - jak tak to znaczy że są naprawde dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele dla mnie rewelacja, panewki naprawde z dolnej półki (Firmy L.L.E.) i w takich warunkach pracujące i dają radę - pieknie.

Mam nadzieje że każdy sobie wyciągnie sobie z tego wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cziko200sx
aqrat pod zly adres wyskoczyles z ta kasa eheheee.kto kombinuje ten ma :wink:

 

tzn??ty tez jestes bezrobotny wstajesz codziennie o 11 i masz 4 auta??to fajnie ze nie musisz jebac dla kogos od 7 do 17 za 900zł miesiecznie :lol::lol::lol::lol:

 

coobcio liczy sie dobrze spasowany i wywazony dół a nie to czy masz panewki l.l.e czy jakies z tytanu :lol: jak chcesz wiedziec ja tez mam u siebie panewki NDC i rafi tez takie ma i zobacz wszystkie silniki jezdza dostaja w pizde i zyją 8) gre to wogóle zrobił swoim z 50.000km wiec to juz dla mnie rekord świata!!ja swoim zaledwie 5000km przez ostatni miesiąc ale z tego 3000km to ostar piz*a na 1,3bara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u GRE jak mu w KSR remontowałi dół silnika to nie wywarzali mu wału korbowego z kołem zamachowym, tylko szlif i nowe panewki wjechały - nic więcej.

 

A drąże temat panewek bo przy operacji przeszczepu tłoków z DETa korci mnie by zmienić panewki korbowe bo i tak musze tłoki z korbami górą wyciągać.

 

Ps. RAfi w momęcie zakuwania swojaga CA18DET zastosował panewki ACL RACE zarówno głowne jak i korbowe a wczesniej pomykał na takich jak GRE czyli pakowanych w pomarańczowe pudełeczka L.L.E.

 

Pss. Jeszcze cholernie mnie zastanawia kwestja duzych wtrsyków paliwa - czy po zamontowaniu np. 650cc nie przelewa na wolnych :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cziko200sx

ja teraz tez włozył bym inne panewki gdym go składał ale wtedy inna madra głowa mi podopowiedziała ze na tych bedzie dobrze :lol: puki co miał racje bo 442 niuty je gniota czesto i gesto naprawde i trzymają sie narazie kupy :!: jak długo ....zobaczymy :wink: wkazdym razie jajk wyprowadzma s13 z placu tylko poto zeby złoic komus dupe lub osto ja poupalac na drodze!!nawet nie che mi sie liczyc ile siana oddałem na wache w tym wozie bo kazde 100km po miescie to srednio 40litów wachy :lol: ale czego sie nie robi zeby miec 4sec do sety :roll: :oops:

 

a co do 650 to po wystrojeniu nie powinno nic sie lac ja mam 890cc i nie mam żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na pewno żadno auto z NPT nie będzie szybsze od Twojego Łukaszu, ale myśle że stosunek wydanych pieniędzy do różnicy czasów już nie będzię tak kożystny ;)

 

jak zwykle ludzi boli ze inni maja $$$$$$$$$$ a oni nie!!nieprzejmuj sie gre mam tak samo!!niekturych forumowiczów z TK boli ze cziko ma 2xskaja, m3 i hiper s13 :oops: takie zycie kto kombinuje ten ma :wink: ja musiałem zostac k...wą zł.........ą zeby sie dorobic :D

 

mnie nie boli, kasy mi nie brakuje, a skoro ty taki kasiasty to dlaczego musiałem się dopominać pięć razy przez dwa tygodnie o zwrot pieniędzy za złe wałki które mi sprzedałeś?? widze że nie zrozumiałeś aluzji a dotyczyła tej wypowiedzi:

 

nie wiem czy ET 12,9xx to takie słabe, jak dla mnie rewelacja...no ale cóż...czekamy co pokarzą inne super carsy z NPT...

 

do gre: przeczytaj to uważnie i może zauważysz gdzie nie szanujesz innych klubowiczów może mniej zamożnych, a może po prostu z innymi priorytetami, którzy nie chcą być najszybsi a tylko się dobrze bawić

przepraszam za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cziko200sx

ty moze w ramach rekompensaty przywieźć ci coś poruchać co??normalnie to gdybym był złodziejem to bym powiedział wy***rdalaj i tyle bys widział kase!!!a ze poczekałes pare dni to raczej nic sie nie stało!!nie pamietam co wtedy było moze jedziłem gdzies po auto a moze cos innego :roll: w kazdym razie wałek odesłałes a ja go przyjołem spowrotem i bez dwóch zdań dyskusji oddałem kase wiec o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeszGRE jeszcze podaj dokładne oznaczenie Turbiny to już wszystko będziemy wiedzieć.

Będzie gotowy przepis na 320KM w przyadku sR20DE + T na doładowaniu 1 bar.

 

Tylko tego do moich przemyśleń mi trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gre, sory ale czasami tylko zerkam na te Wasze zwady i ostatnio juz nikt sie Ciebie nie czepia a Ty dalej toczysz swoje żale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gre, sory ale czasami tylko zerkam na te Wasze zwady i ostatnio juz nikt sie Ciebie nie czepia a Ty dalej toczysz swoje żale.

właśnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...