Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GRE - Reaktywacja Nissan Almera N/A >> TURBO


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no spoko, ale ileż można. odpuśc sobie, olej to poprostu. świat będzie piękniejszy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO Zaraz tu posprzątam coś czuje :D

 

GRE zadałem CI Pytanie - poweidz mi proszę jaki masz konkretnie model tej nowej turbiny turboneticsa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo włąsnie - zero konkretów ta trubina moze mieć 10 kompresorów... jestem jedynie pewny co do strony wydechowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLI WAS COś??CO ZA MANTALNOść POLSKA

LEPIEJ ZEBY SąSIAD NIE MIAł , NIż ZEBYM JA MIAł TO SAMO- TAKIE PSY OGRODNIKA!!!

 

stary, wyobraź sobie ze wiekszość z nas czy naszych rodziców ma do ch*ja kasy...

TYLKO LEPIEJ DO TEGO DOJŚĆ ZA SWOJE(czytaj. zarobione cieżką praca)...

 

życze Ci za***istych czasów bo Twoje auto powinno podawać jak głupie...

wkładka mięsna w twoim przypadku daje rade...

nazywając je gruzem nikt nie miał na myśli ze to auto to złom i powinno zakończyć swoj żywot na szrotplacu... to auto to wizytówka NissanKlubu i nie mam mowy o jakimś tam drutowaniu... rób swoje... powodzonka szyderco :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie zdaje ze nie do konca wiesz o czym piszesz. nie wazne. nie ma co chowac urazy. wazne ze woz znow podaje i byle dluzej dawal rade niz na poprzedniej turbinie.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy co pokarzą inne super carsy z NPT...

 

dokłądnie, bo wszyscy piszą ze fury robione samemu to tyaki wypas i wogle...moje nzazywają padłem co nie ejzdzi wiec pokarzcie co potraficie...zróbcie to sami za co ja zapłaciłem BOLI WAS COś??CO ZA MANTALNOść POLSKA

LEPIEJ ZEBY SąSIAD NIE MIAł , NIż ZEBYM JA MIAł TO SAMO- TAKIE PSY OGRODNIKA!!!

A NA MOIM PRZYKLADZIE MOZNA ZOBACZYC CO ZRBOIć ZEBY MIEC TYLE, CO NIE ROBIC BO NIE WYPALA TO I NIE DAJE NIC!!!!!

edit:szkoda ze spotykam sie tu ostanio z krytyką, ale widze ze tu trzeba samemu sobie zrobic auto żeby nie byc skrytykowanym!

czy akarczma sam naprawia auto po fakapie NPT LUBLIN??Albo czemu Kuba mu tego nie robi??

przy tych waszych nagonkach odechciewa sie pisac na tym forum

 

sory ale nie pisze że "fury" drutowane są lepsze od tych robionych profesjonalnie (chyba że jestem już zdrowo pierdolnięty i nie widze co pisze), w żadnym swoim poście nie skrytykowałem tego co robisz i nie wiem o jakiej krytyce piszesz..., miałem na myśli że nie każdy chce mieć po prostu "fure" zrobioną profesjonalnie, mi na przykład przynosi satysfakcję jak coś uda mi się zdrutować samodzielnie a co jest lepsze powinien każdy osądzić po swojemu i ma do tego prawo bo po to jest to forum, a Twoje zdanie: nie wiem czy ET 12,9xx to takie słabe, jak dla mnie rewelacja...no ale cóż...czekamy co pokarzą inne super carsy z NPT...

- ma delikatnie "szyderczy" charakter w stosunku do pozostałych aut (super carsów) w klubie,

jeżeli Tobie coś się uda to cieszę się razem z Tobą a jak coś się sp***doli to daruje sobie złośliwe komentarze.......

Do Cziko:

- pokaż gdzie nazwałem Ciebie złodziejem... poprostu nie lubie jak się mnie zwodzi, gdybyś powiedział że kasa będzie u mnie za dwa tygodnie to nie było by problemu bo każdemu może coś wypaść .....a ty nie odbierałeś telefonu, albo mówiłeś że dzisiaj wysyłam........ ale to nie ważne bo twoich postach i sposobie wypowiedzi widać że jesteś prostakiem

to wszystko z mojej strony w tym temacie, już nie będę zaśmiecał wątku a almerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekamy co pokarzą inne super carsy z NPT...

 

czy akarczma sam naprawia auto po fakapie NPT LUBLIN??Albo czemu Kuba mu tego nie robi??

przy tych waszych nagonkach odechciewa sie pisac na tym forum

 

sam nie, bo z Kosa i Kitketem w profi zakladzie.A czemu Kuba ma to robic?

Wlasnie wrocilem do domu,od 22 do 8 rano skladalismy primere.bez fuckupow.

jesli chodzi o zrobienie samemu auta, a oddaniu go do profi firmy jest taka sama jak krecenie sie kolo kolezanki zeby sie z nia pokochac a pojsciem do burdelu.

 

Gre, rob w profi zakladzie,mi to nie przeszkadza w niczym.Sam nie umiesz zrobic,nie masz czasu itp to oddajesz do firmy.proste

tak bylo jest i bedzie ze jeden drugiemu zazdrosci ze ma kase,to Polska wlasnie.

Swego czasu udzielalem sie na forum motocyklowym,23 lata i prawie nowy scigacz.zazdrosc zazdrosc i jeszcze raz zazdrosc.Ja wole sam cos podlubac bo mnie to interesuje i lubie,juz mam polowe kluczy profi zakladu,a za ktora bym wydal wole dzieciom cos kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak sięsamemu coś robi w takim towarzystwie jak w LBN to czysta przyjemność - prawdziwy ziomalski spot i każdy coś drutuje, pomaga i pociesza albo dołuje, ja uwielbiam takie klimaty :D

 

Tak czy siak, GRE jaką masz dokłądnie turbine wiem że TURBONETICS T3/T4 ze stroną wydechową AR.63 i jaki masz w tym kompresor ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

To mi se podoba. tu sie kłucą, wadzą, bulwersują a Coobcia dalej nawija o Turbo :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

To mi se podoba. tu sie kłucą, wadzą, bulwersują a Coobcia dalej nawija o Turbo :]

A gre nadal trzyma go w niepewności, napięcie rośnie..........prawie jak w filmie :D

 

Ale sam jestem ciekawy i śledzę poczynania większości z NPT,

ehhh chciałoby się mieć Sr20DET na skromny początek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno informacji na temat tej turbiny nie dostane bo GRE sam pewno nie wie co kupuje :? A nie ukrywam że przydała by mi się ta informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRE sam pewno nie wie co kupuje :?

Stawiam 5zł ze GRE potraktuje to jako atak na swoją godność ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...