Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GRE - Reaktywacja Nissan Almera N/A >> TURBO


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość n15_krk

mysle ze z niska 15ka nie bedzie problemu jak wejdze spiek, miejmy nadzieje ze na nast eliminacjach pojawi sie takze Coobcio i pojezdzicie bez problemow, Gre staneliscie na 250 niutkach ze wzgledu na sprzeglo? bedziecie go jeszcze ciagnac programem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie pojoawić juz nyse uruchomilem gada bardzo przyjemnie choć jest troche do poprawienia.

 

Gre jakimi kolejnymi modami nas zaskoczysz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u lala to widze że będzie na bogato, myśle że szybko te plany wdrożysz do życia, Jeszcze Almera Gre zaskoczy nie jednego :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.sprzegło->spiek2.wydech

3.tłoki na odpręzone

4.to na razie plany:D 8)

a w poniedziałek ziom z wrocka zrobi maske z włókna na zawody tylko ultra lekką:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole chcialbym tak trzaskać rzucać kasą na około...

 

Przynajmniej bedzie na kim testować co jak się ma do uzyskiwanych efektów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofuje swoje oskarżenie, za***ista okazja z tą maską.

Też coś takiego sobie machne bo poco szukać jakiejś blaszanej... cięzkiej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

DZIŚ AUTO ZOSTAŁO PONOWNIE W mxACH,STROJENIE BO afr BYŁ DO ...BANI ,MUSZE JESZCZE TEGO SPIEKA I KUBEŁ ZAMONTOWAC do niedzieli 22.maja bo skarbimierz sie zbliża,w sobote wybebesze auto jak sie patrzy.bedzie jak sunny na bemowie,moze coś urwe dzieki temu..może... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIŚ AUTO ZOSTAŁO PONOWNIE W mxACH,STROJENIE BO afr BYŁ DO ...BANI ,MUSZE JESZCZE TEGO SPIEKA I KUBEŁ ZAMONTOWAC do niedzieli 22.maja bo skarbimierz sie zbliża,w sobote wybebesze auto jak sie patrzy.bedzie jak sunny na bemowie,moze coś urwe dzieki temu..może... :wink:

auto juz ponoć wystrojone paliwko podlane....ale znowu uszczelka pod kolektorem posazła i pyrka jak pyrkał na bemowie,sprzegło trzyma,a spiek w drodze....założe spieka...musze uszczelkę pod kolektor wydechowy kupić...tylko jaką teraz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasy brak kasy brak......:(((((((spieka mam juz przed soba jutro od rana bedziemy montowac z moim zaprzyjaźnionym mechanikem.6 łopatek ma to widze a na reszcie sie nie znam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO mi zosotalo po dizsejszej hamowni i przerpbce rury tloczącej 70zł więc nie jest źle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zawody w skarbimierzu na 1/4 mili,ostatnio miałem 4 miejsce w klasie turbo na 10 aut(lub 9)

zobaczymy jak pojdzie mi tym razem jaki czas przejazdu,ponoc organizatorzy poprawili wiele!

zapowiada sie fajna zabawa ciekawe czemu tylko ja repreznetuje nasz klub na takich zawodach wstyd chłopaki! :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no opowiadaj jak było.

Nic Cie nie zawiodło i co jest do poprawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

NO, wreszcie to będzie miało ręce i nogi, ciekawe czy pozostałe korbowody nie są zmećżeone - zeby się przypadniek nie pourywyały.

 

NO 250koni to tak lekko będize z tej konfiguracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe jaką to będzie mialo moc, bo tloki Je Pistons i korby Eagle które chcerz wsadzić to starczą na fju fju... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...